blank
Už pagalbą įgyvendinant idėją Pandėlio parapijos klebonas A. Kasperavičius (trečias iš kairės) dėkojo V. Pipikui, G. Butkui, A. Kuliui, A. Palivonui, V. Tokarevui, V. Germanavičiui.

Kaip Rokiškio, Panemunio, Svėdasų (Anykščių r.), Palėvenės (Kupiškio r.) ar kai kurios kitos bažnyčios, taip ir Pandėlio Švč. Mergelės Marijos  vardo bažnyčia, stovinti miesto centre, ryškiai matysis keliaujantiems.

„Bažnyčia bus apšviesta ištisus metus tamsiu paros metu, nebent sutrukdytų techninis gedimas“, – kalbėjo Pandėlio seniūnijos seniūnas Algirdas Kulys, kuris su pavaduotoju  Andriumi Palivonu organizavo apšvietimo darbus. Juos atliko elektrikas Alvydas Kairaitis su komanda. Geranoriška parama prisidėjo parapijos vyrai – Vladimiras Tokarevas, Vygantas Germanavičius, Gintautas Butkus. Pagrindiniu projekto rėmėju tapo  UAB „Legra“ ir jos vadovas pandėlietis  Valdas Pipikas.

Visgi svarbiausia – pati idėja. Mintis apšviesti bažnyčią kilo parapijos klebonui Albertui Kasperavičiui. Ji išsipildė išvardintų rėmėjų, dosnių žmonių dėka. Klebonas jiems įteikė padėkas ir dovanas. Darnus „ačiū“ iš parapijiečių lūpų skambėjo ir pačiam dvasininkui, derinusiam visus darbus. Šv. Mišiose ir šventėje giedojo bažnyčios choristai.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: