blank
Algirdo Butkevičiaus antikorupcija Rokiškyje nedomino. A. Minkevičienės nuotr.

Į šias pareigas tarybos daugumai pateikus socialdemokrato Tado Barausko kandidatūrą, rajono vadovas Antanas Vagonis paprašė daugiau laiko pagalvoti. Vėliau panoro gauti raštą su naujosios daugumos narių parašais, įrodančiais, kad jie tikrai remia minėto politiko kandidatūrą. „Gimtąjį…“ pasiekė informacija, kad T. Barausko kandidatūrai atmesti šiomis dienomis buvo pasitelktas net kaimyninio Zarasų rajono įtakingas socialdemokratas, turėjęs įtikinti rokiškėnus partiečius pasirinkti kitą variantą. Esą perkalbėti nepavyko.

Atkalbėti rajono įtakingus socialdemokratus nuo T. Barausko bandė ir Rokiškyje piramdienį viešėjęs Seimo narys, buvęs premjeras ir buvęs socialdemokratų pirmininkas Algirdas Butkevičius. „Nepavyko. Matau, kad jie tvirtai nusistatę ir sprendimo nekeis“, – taip A. Butkevičius apibūdino bandymą buvusius partiečius „atvesti į protą“.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
9 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
to \"Ziniukas\"
to \"Ziniukas\"
2018 13 vasario 18:48

Meras (lot. maīor ‘didesnis’) – daugelyje valstybių politikas, atliekantis realias arba simbolines vykdomosios valdžios vadovo funkcijas savivaldos objekte, dažniausiai miesto ar rajono savivaldybėje. Tiek pareigų pavadinimas, tiek funkcijos skirtingose šalyse labai skiriasi( Vikipedija) Taigi- meras yra tarybos vadovas , o ne taryba mero vadovė :))))

Ziniukas
Ziniukas
2018 13 vasario 13:14

Priminsiu, kad taryba yra auksciausias valdymo rajone organas. Taryba taip pat rinkta zmoniu, tad meras tegu suvokia, kad cia ne jo imone lapinas.

to konservatorius
to konservatorius
2018 13 vasario 10:25

Direktorius V. Ranvcevas ir buvo atstatydintas dėl to, kad konkursus organizavo sąžiningai – visi turėjo galimybę jame sudalyvauti, jei tik buvo pakankamai kompetentingas (atitiko reikalavimus ir išsilaikė vadovavimo ir bendrųjų gebėjimų testus). O dabar greičiausiai be konkurso bus perkeltas kažkoks socdemų žmogus. Kam čia jam vargti, laikyti bendrųjų gebėjimų, vadovavimo testus, skaityti įstatymus, kai tave gali tiesiog perkelti… Jei planuojamas į šias pareigas kelti žmogus toks tinkamas, tai kodėl to negali įrodyti konkurse? Tiesiog tegu išsilaiko abu testus, atsako į komisijos klausimus ir nekils žmonių abejonių bei nepasitenkinimo.

Ei, jūs ten
Ei, jūs ten
2018 12 vasario 19:38

Susidaro nuomonė, kad Taryba visiškai negalvoja apie rajono likimą.Čia tik karai. Matyt dėl saulės aktyvumo. Karas dėl karo. Pastatydami vicemeru žmogų, kuris manytinai pagrįstai netiko merui, tikisi, kad merą taip išstums. Ar tai demokratija? Manau ne. Tai šantažinis diktatas. Taryba spjauna visiems rinkėjams į veidą, užmiršdama, kad merą rinko rinkėjai ir kad tų pačių rinkėjų ‘meilės” ta taryba tikėsis per ateinančius rinkimus. Rajonui nusimato betvarkė. Mere, nepasiduoki provokacijoms. Gerbkite demokratiją. Jau lai įveda tiesioginį valdymą nei demokratiškai išrinktą merą stumdytų tarybos dauguma. Ar nori tokių žaidimų rinkėjų dauguma? Kodėl apie tai taryboj negalvojama ?(.P.s. nebalsavau už Vaginį, bet gerbiu kitų… Skaityti daugiau »

Smalsutis
2018 12 vasario 18:24

Kodėl kandidato sutriuškinimui nebuvo pakviesti LNK, TV3, GNTV, INIT, CNN, BBC, ORT, RTR, TVC televizijų reporteriai, temainfo, panskliauto korespondentai?

Rita
Rita
2018 12 vasario 18:21

Miglei- o ar neatrodo, kad jau visiškai labai daug leidžia ne meras, o naujoji dauguma. Netgi į vyriausybę nestumiami kandidatai buldozeriu, jei suabejoja prezidentė. O čia kaip? nereikės dirbti ar ką kartu??

astu
astu
2018 12 vasario 16:47

Nereikia bijoti už save protingesniu mere

Konservatorius
Konservatorius
2018 12 vasario 16:41

Prasidėjo Ankos bajeriai, šiandien buvo atšauktas konkursas į Turto ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjo pareigas. Tuo Meliuno kova su korupcija ir baigėsi, o socdemai bandys prakišti tikriausiai Burdinaviciute. Ranceva apkaltino, kad konkursai nesaziningai vykdomi, tai bandys be konkursų.

Migle
Migle
2018 12 vasario 16:05

Kazkoks kosmaras! Gerb. Mere, cia ne jusu UAB, kad nepriimtumete jums nepatikusio darbuotojo. Nemanote, kad per daug sau leidziate?

Rekomenduojami video: