taikos glėbys
taikos glėbys

Rokiškio kultūros centras kviečia rokiškėnus jungtis prie pasaulinės akcijos „Taikos glėbys“ ir birželio 1-ąją 19 val. dalyvauti masiniame apsikabinime.

Lietuva jau stebina pasaulį unikalia Tautinės giesmės giedojimo tradicija, Valstybės dieną suvienijančia po skirtingus planetos kampelius išsibarsčiusius tautiečius. O dabar lietuviai kviečiami kurti naują – visuotinio apsikabinimo tradiciją.

Akcija „Taikos glėbys” („Peace embrace“) – žinomo kompozitoriaus ir muzikos prodiuserio Laimono Žiulpos inicijuota pasaulinė iniciatyva, kuria siekiama suvienyti pasaulio žmones taikos misijai ir atkreipti pasaulio lyderių dėmesį į iškilusią pasaulinio karo grėsmę.

Akcijoje „Taikos glėbys“ dalyvauja visos Lietuvos savivaldybės. O būtent birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, žmonės visame pasaulyje kviečiami bent akimirkai stabtelėti ir apsikabinus vienas kitą kartu ištarti žodį TAIKA savo nacionaline kalba.

Rokiškio kultūros centro aikštėje jau nuo 18 val. miestelėnams savo dainas dovanos grupė „Atspalviai“, o po jų koncerto visi bus pakviesti apsikabinti žodžio „taika“ kontūruose.

Renginį remia “Gimtasis Rokiškis”

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: