Pristatyti naująją klubo aprangą padėjo zumbos šokėjos. . S. Daščioro nuotr.
Pristatyti naująją klubo aprangą padėjo zumbos šokėjos. . S. Daščioro nuotr.

 

Juodupės ledo ritulio komanda – fenomenas: vos 1 tūkst. 800 gyventojų skaičiuojantis miestelis į Lietuvos čempionatą deleguoja komandą, kurios tikslas – prizininkų trejetas. Čempionate nėra tokių didmiesčių kaip Klaipėda ar Šiauliai ekipų, o Kaunas subūręs vos vieną komandą. Apie tai, kokia yra Juodupės ledo ritulininkų sėkmės priežastis, ko komanda tikisi iš šio sezono, kuo nustebins ir nudžiugins savo gerbėjus iš Lietuvos ir užsienio valstybių, „Gimtasis Rokiškis“ kalbėjosi su jos direktoriumi Algirdu Kazinavičiumi.

Komandos vadovas Algirdas Kazinavičius (viduryje) teigia, kad Juodupės ledo ritulininkai pasirengę kovoti dėl čempionato medalių.
Komandos vadovas Algirdas Kazinavičius (viduryje) teigia, kad Juodupės ledo ritulininkai pasirengę kovoti dėl čempionato medalių.

Ant ledo – nauja apranga

Šį ledo ritulio sezoną juodupėnai pasipuoš nauja apranga. Senoji, sukurta 2009-aisiais ir mačiusi ne vieną įspūdingą klubo pergalę, taps jo istorijos dalimi. Kodėl keičiama apranga? Pasak pašnekovo, nauja buvo reikalinga ne tik komandai papuošti, jos dvasiai, tikslams, siekiams atspindėti. Apranga, kaip ir anksčiau, bus tradicinių – juodos ir geltonos – Juodupės bei Juodupės ledo ritulio klubo herbų – spalvų. Be to, ryškia, kontrastinga ir spalvinga apranga juodupėnai atpažįstami ir žinomi ledo ritulio pasaulyje. „Pastebėjome, kad neretai netgi šalies žiniasklaida straipsnius apie ledo ritulį iliustruoja mūsų sportininkų nuotraukomis“, – sakė pašnekovas.

Klubo juodoji apranga skirta namų, geltonoji – išvykų rungtynėms. Didžiausia naujovė – vietoje Juodupės herbo ant marškinėlių puikuosis Juodupės ledo ritulio klubo emblema.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
9 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ziurovas
ziurovas
2016 13 rugsėjo 10:26

Rokiškiui Verslo klubas kiniečių pripirks (ledui valyti)

Cha
Cha
2016 12 rugsėjo 15:12

Cha jau Rokvesta ir panas pradėjo pirkt? 🙂 Chebra gal varom į “Juodupės” komandą žaist? 🙂 🙂 🙂

babkės
babkės
2016 12 rugsėjo 14:28

Kol Rokvesta pirks žaidėjus, tai žais, kai baigsis tai ir viskas 🙂 Manau kad tai sudėtinė komanda, o ne Juodupės miestelio,juk kiekvienam kampelį galima nusipirkus žaidėjų “suburt” komandą.

Eglė
Eglė
2016 10 rugsėjo 23:55

Šaunuoliai!

Opas
Opas
2016 10 rugsėjo 8:40

Supluks Juodupe Rokiski si sezona i vienus vartus :DDDD

titas
titas
2016 9 rugsėjo 19:44

Čia Kriste, ar INGRIDA rašo? 😀

Bevardis
Bevardis
2016 9 rugsėjo 8:19

Viskas su sportu butu gerai, bet pradzioje reikia pakeist sporto nefunkcionierius

Raimondas
Raimondas
2016 9 rugsėjo 0:52

dvi rajono komandos zaidzia auksciausioj lygoj cia nuostabus pasiekimas didziule pagarba komandu vadovams ir rajono ledo ritulio entuziastam.tik gaila jog metai is metu neatsiranda rajone uzdara ledo ritulio aikstele.o cia jau geda.tradicijos gilios bet salygu nera tokiu kokios turetu buti.baseinas bus bet apdengti aikstele ir irengti kelis simtus sedimu vietu lesu nera.as tik galiu isivaizduoti koks butu rajone bumas vaiku lankyti ledo ritulio treniruotes jeigu butu uzdara ledo ritulio aikstele.tas pats ir su rajono krepsiniu esam didesni uz pasvaly esam didesni uz prienus bet kur losia pieno zvaigzdes ir prienai?visi puikiai zinom.o ka Rokiskiskis?regionine krepsinio lyga ir tai vardan sporto… Skaityti daugiau »

Kriste
Kriste
2016 8 rugsėjo 22:03

Zumbistes ant kiekvieno kampo. Jau net ir pabodo, ne kiek pacios sportuoja, kiek maivosi ir piarinasi. P.S. Dabar pradekit apie pavyda…:)

Rekomenduojami video: