Joaną Jazdauskaitę pasveikino rajono meras Ramūnas Godeliauskas. J. Jazdauskaitės archyvo nuotr.

Šių iniciatyvų autoriai pasidalijo 80 tūkst. eurų fondą. Kaip „Gimtasis…“ jau rašė, lėšos bus panaudotas edukacinei įrangai ir mokymosi priemonėms įsigyti.

Pasak J. Jazdauskaitės, projektas rengtas Rokiškio šiuolaikinei mokyklai. „Nors konkurencija buvo labai didelė, mūsų neapleido sėkmė. Dėkoju visai Rokiškio bendruomenei, draugams ir visiems, kas balsavo už mūsų idėją ir prisidėjo prie šios sėkmės. Visų užsidegimas ir sutelktumas leido į Rokiškį pritraukti beveik 9 tūkst. eurų. Mus pasveikino rajono meras Ramūnas Godeliauskas. Toks visapusiškas palaikymas ir yra sėkmės pagrindas“, – džiaugėsi J. Jazdauskaitė.

Pasak Ievos Kilienės, VšĮ Rokiškio šiuolaikinės mokyklos vadovės, tai puiki plėtros galimybė. „Įsigysime baldų, muzikinių instrumentų, edukacinių priemonių įvairaus amžiaus vaikams. Sukursime erdvę, kurioje bus patogu mokytis ir dirbti, galėsime pasiūlyti daugiau ir įvairesnių užsiėmimų vaikams ir jų šeimos nariams. Juos pristatysime vasaros pabaigoje“, – dėstė I. Kilienė.

vaidiname ž

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Įdomu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Įdomu
Įdomu

Kiek žinau, prie maximos projektų prisideda ir savivaldybė. Ar gali savivaldybė skirti pinigus privačios mokyklos gerbūviui?