A. Stanio nuotr.

„Tarp manęs ir brolio 11 metų skirtumas – visada jutau jo rūpestį. Džiaugiuosi, kad neįkyrėdavau. Pirmieji jo kurti „filmai“ apie mane, mano pirmieji užrašai rašyti jo ranka, pirmosios muzikavimo pamokos… Taip prasidėjo ir pirmieji žingsniai į sceną. Pirmoji publika, žinoma, buvo šeima. Kai buvau būsima pirmokė, o Andrius dvyliktokas, pasirodėme Jūžintų vidurinėje mokykloje Rugsėjo 1-osios šventėje. Po projekto „Kelias į žvaigždes“ dalyvavome Andriaus DVD pristatymo koncerte LNK televizijoje. Taip pat ir kasmetiniai Andriaus koncertai Jūžintuose per Šv. Baltramiejų. Džiaugiuosi, kad brolis sutiko dalyvauti įrašant mano sukurtą dainą – šią vasarą mano autorinių dainų koncerte Jūžintuose dalyvavo ir Andrius. Tada pirmą kartą dainavome „Tave matau“. Na, o dabar kartu pasirodėme  kalėdiniame Andriaus koncerte „Karietoje“ su nuostabia publika. Kiekvieną kartą lipant ant scenos apima jaudulys. Aš nuoširdžiai tikiu, kad taip ir turi būti, nes savo jausmą daina perduodi tiems, kas tavęs klausosi. Kai junti, kad publikai tai tinka, matai atsaką, vadinasi, darai tai, ką turi daryti. Kalėdinis Andriaus koncertas „Karietoje“ paliko nepamirštamą įspūdį. Kartu su publika išgyventas jausmas, kartu dainuojamos dainos… Jaudinausi ir aš, bet kartu su mumis dainavo visa „Karieta“. Esu dėkinga už smagiai praleistą laiką“, – džiaugiasi R. Rimiškytė.

Ir iš tikrųjų, čia susirinkusi publika šėlo taip, kad A. Rimiškis pirmą kartą paprašė pagarsinti kolonėlės, nes per publikos dainavimą nebegirdėjo savęs.

„Prieš koncertą „Karietoje“ Rokiškyje pasirodžiau porą kartų privačiuose, užsakomuosiuose renginiuose. Tačiau tau buvo jau seniai. O šis kartas WOW! Likau sužavėtas rokiškėnais ir visa publika, susirinkusia „Karietoje“. Aktyvi ir nenustygstanti vietoje, nustebino energija, nuoširdumu, atsipalaidavimu ir mokėjimu džiaugtis bei švęsti gyvenimą. Apstulbino tai, kaip visi dainavo mano dainas, mokėjo žodžius net tų kūrinių, kurie jiems tikrai mažai girdėti. Tokie koncertai yra nepamirštami ir kiekvienas atlikėjas apie tokius svajoja. Pasijunti laukiamas, tavo muzikos klausomasi. Džiaugiuosi, kad visa kūryba ir atsidavimas muzikai yra prasminga, įvertinta ir laukiama“, – įspūdžiais dalijosi A. Rimiškis.

Jo planuose – koncertai po Aukštaitiją, tik šį kartą jie bus kiek kitokie. „Kartu su sese Raminta planuojame surengti kelis gyvo garso koncertus. Tad visų labai lauksime“, – kviečia Andrius.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: