blank
Savivaldybės nuotr.

Rokiškio rajono savivaldybės administracija galvoja apie tai, kas geriausia Jums – naujakuriams, todėl intensyvina darbus, kad dar šiais metais, nesant papildomų kliūčių ar trikdžių, galėtų aukciono būdu parduoti dalį sklypų, kad svajonės virstų tvirtais ir laimingais namais!

Kas šiemet mūsų laukia?

  • Paskutinis akcentas – statybos leidimo gavimas, kad būtų galima pradėti tolimesnius darbus
  • Šiemet bus įvestos komunikacijos: vandens ir nuotekų tinklai, įrengtos elektros ir lietaus nuotekų sistemos
  • Atlikus išvardintus darbus, pradėti gatvės asfaltavimo darbai
  • Dėsime visas pastangas, kad dalis sklypų aukciono būdu bus parduodama, tad sekite informaciją!

„Šis projektas, kai naujakuriai galės tapti sklypų su jau įvestomis komunikacijomis ir asfaltuota gatve šeimininkais, bene pirmasis ir vienintelis toks Lietuvoje. Naujo kvartalo reljefas idealiai tinkamas naujų namų statybai, todėl jau visai netrukus tai galės tapti kiekvieno iš Jūsų svajonių namo vieta!”, – po projekto aptarimo sakė Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas.

Rokiškio savivaldybės inform. 

Reklama: Namų Projektavimas – Jūsų Namams

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
raimis
raimis
2022 14 sausio 14:49

Rinkimai jau finišo tiesiojoje, dabar tik fotografuotis ir fotografuotis:pievoje, kur bus kvartalas, prie akmens, kuris ir taip ten stovėjo, prie medžio, kurį reiks nupjauti ir dar daug kur.

Giedrė
Giedrė
2022 15 sausio 14:31
Reply to  raimis

O rinkti nėra ko. Tragiškai nebėra kandidatų, kuriuos galima bent jau gerbti. Su viltimi, kad pataikys, kad dirbdami išmoks. Kaip galvojate, gal tokie dar pasirodys iki rinkimų?

raimis
raimis
2022 15 sausio 18:18
Reply to  Giedrė

Dėl kandidatų tiesiog tragedija. atrodo, kad ateina ne dirbti, o per viešuosius ryšius demonstruoti kaip jie daug „dirba“.