R. Keliuotytės nuotr.

Kalėdiniai skanėstai

L. Sadauskienės individualiosios įmonės stendą buvo galima pastebėti iš toli – tradiciškai vietoje buvo kepamas visoje šalyje garsus šakotis, o tarp įvairių skanėstų laukė didžiausia naujiena – Senelio Kalėdos kepyklėlės gaminiai. Šioje ypatingoje kepyklėlėje Senelis Kalėda darbuojasi su dideliu būriu pagalbininkų ir kepa ne tik šakočius, bet ir kitas puikias saldžias dovanas – kalėdinius keksiukus, tarp kurių iš dviejų keksiukų sudėliojamas tikras Senelio portretas. Keksiukai pateikiami šventinėje dėžutėje su Kalėdų rezidencijos ženklu ir Senelio Kalėdos portretu. Tikrai graži ir šilta dovana, reprezentuojanti mūsų krašto unikalias tradicijas.

Visų Senelio Kalėdos kepyklėlėje kepamų gardėsių bus galima įsigyti Kalėdų rezidencijoje, L. Sadauskienės individualiosios įmonės parduotuvėlėje Rokiškyje bei Rokiškio krašto gaminių parduotuvėje.

Kalėdų motyvais išpuoštų gardumynų netrūko ir Rokiškio bendrovės „Darola“ stende. Tai ir saldūs gardūs seniai besmegeniai, ir kalėdinis pyragas su džiovintais vaisiais, keksai. Visa tai – kruopštaus rankų darbo rezultatas. Kas nespėjo šių skanėstų įsigyti šeštadienio mugėje, jų ras UAB „Darola“ firminėje parduotuvėje-kepyklėlėje.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie