Tarybai tvirtinti pateiktas kainyno projektas derintas pagal kitų rajonų baseinų praktiką ir numatomas realias baseino sąnaudas. Kainynas suskirstytas pagal lankytojų amžiaus kategorijas: suaugusieji ir vaikai nuo 14 metų, vaikai iki 3 metų (įleidžiami tik su tėvais ar globėjais), vaikai nuo 3 iki 7 metų (įleidžiami tik su tėvais ar globėjais), vaikai nuo 7 iki 14 metų (įleidžiami tik su tėvais ar globėjais), senjorai, neįgalieji, studentai ir moksleiviai (nuolaidos taikomos tik darbo dienomis ir parodžius pažymėjimą).

Sveikatinimo paslaugos vaikams iki 3 metų bus nemokamos, vaikams nuo 3 iki 7 metų – 1,5 Eur. Į baseiną jie bus įleidžiami tik su tėvais arba globėjais. Vaikai nuo 7 iki 14 metų, taip pat įleidžiami tik su tėvais ar globėjais, už baseino paslaugų valandą (be pirčių)  mokės 2,3 Eur, su pirtimis – 3,3 Eur. Tokios kainos – darbo dienomis, poilsio dienomis teks mokėti kiek brangiau. Tiek pat kainuos valanda baseino paslaugų ir senjorams, neįgaliesiems, studentams bei moksleiviams. Bet tokia kaina bus taikoma tik pateikus pažymėjimą ir tik darbo dienomis.

Brangiausiai už sveikatinimo paslaugas ir pramogas mokės suaugusieji ir vaikai nuo 14 metų: valanda baseino paslaugų (darbo dienomis) – 3,5 Eur, jeigu pageidausite ir pirčių – 4,5 Eur. Trys valandos baseino ir pirčių pramogų atsieis  6,7 Eur. Jeigu pramogauti norėsite savaitgaliais ar švenčių dienomis, kainuos brangiau: valanda baseino – 4,5  Eur, jei su pirtimis – 6 Eur. Trys valandos pramogų kainuos atitinkamai brangiau: baseinas – 6,7 Eur, baseinas ir pirtys – 8 Eur.

Bus galimybė įsigyti mėnesinius bilietus: suaugusiesiems ir vaikams nuo 14 metų: 10 kartų po 2 val. plaukioti baseine  kainuos 25 Eur, su pirtimis – 40 Eur; 10 kartų po 3 val. baseine – 30 Eur, su pirtimis – 45 Eur.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

kasyba

7
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
pranuxSportininku varduReginaasaaEva Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Sportininku vardu
Sportininku vardu

Viskas cool, tik padarykit dar 10 kartų po 1h.

Regina
Regina

Viskas labai puiku, nereikia bambėti, o tik džiaugtis. Aišku, dažnai negalėsiu sau leisti pasilepinti vandens malonumais, bet retkarčiais tikrai nuvyksiu. Kainos kaip ir visur, normalios

asaa
asaa

na nuo Anykščių nelabai ir skiriasi ir važiuot nereik. dabar už pigiai nieko nėra 🙂 o šiaip vasara dar vis tai galima maudytis ežere nemokamai ir kiek norim 😀

pranux
pranux

Jeigu į Anykščius važiuot per sėkmės valandas tai ten žymiai pigiau (ypač jeigu važiuoji ne vienas). Bent jau kainos būtų kaip ASnykščiuose … tada ir lyginti nereikėtų.

Eva
Eva

Tai vaziuokit I kitus baseinus jei brangu.arba isvis neikit.jei jau turit 3 vaikus,tai sugebekit juos ir islaikyt,o neverkt.be to kainos,lyginant su kitu miestu,gana adekvacios.

Nuomone
Nuomone

Brangiai, kodel tokios kainos??? Tik turtingiems. Nieko sau….. o jeigu 3 vaikus I baseina leisti.???? Na vadinasi laukem ir sulaukem. Na gal AČIŪ. Brangieji. Pasimaudemmmmm.

Sportininku vardu
Sportininku vardu

Viskas cool, tik padarykit dar menesini 10 kartu po valanda, please!