blank
G. Stočkienės nuotr.

Daugiau nei dvidešimčiai šeimų, auginančių po 3–6 vaikus, iš Pandėlio, Juodupės, Jūžintų, Kamajų, Kriaunų, Obelių ir Rokiškio buvo įteikti būtini daiktai – virtuviniai kombainai, daugiafunkciai puodai, dulkių siurbliai, elektrinės mėsmalės, mikrobangų krosnelės, bulvių tarkavimo mašinos ar maniežinės lovytės.

„Sorainen“ biuro administravimo vadovė Justė Grizickaitė, atsakinga už šį projektą, džiaugėsi, kad galėjo prisidėti prie Rokiškio rajono šeimų gerovės. „Savo organizacijoje tokio tipo akciją rengiame jau ketvirtąjį kartą. Kasmet pasirenkame vis kitą iniciatyvą, prie kurios galėtume prisidėti ir suteikti pagalbą tiems, kam jos reikia. Teikdami pagalbą renkamės ne pagal miestus, o to meto iniciatyvas, tarkime, vienais metais buvome pasirinkę vieną konkrečią šeimą, kuriai reikėjo didesnės pagalbos, praėjusiais metais dalyvavome COVID-19 iniciatyvoje „Stiprūs kartu“, o šiemet taip susiklostė, kad galėjome prisidėti prie Rokiškio miesto šeimų gerovės. Už tai esame dėkingi Rokiškio rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjo pavaduotojai Zitai Čaplikienei, nes jos dėka turėjome progą pagelbėti konkrečioms šeimoms.

Prieš atvykdami į Rokiškį buvome paprašę, kad šeimos nurodytų, kokio tipo pagalbos joms reikia, kokių daiktų. 21 šeima pageidavo buities dalykų. Išleista suma nėra svarbi. Mes labai džiaugiamės, kad šeimos konkrečiai nurodė savo poreikius, o mes galėjome tuo pasirūpinti“, – pasakojo J. Grizickaitė.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments