blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Neda Butkytė

blankNesijaučiau visiškai pasiruošusi egzaminui, juk visada galima geriau, bet nesijaudinau, o gavusi užduotį atsipalaidavau galutinai, nes tema buvo nesunki. Rinkausi literatūrinį rašinį (moters vaizdavimas literatūros kūriniuose). Girdėjau ne vieną nuomonę, kad šiais metais temos buvo lengvos. Po egzamino jaučiuosi puikiai, nes lietuvių egzaminas svarbiausias ir pagaliau įvyko. Tik šiek tiek nerimo kelia rezultatų laukimas. Tikiuosi išlaikyti, o įvertinimas ne taip ir svarbu.

Manęs dar laukia anglų kalbos, matematikos ir istorijos egzaminai.

Domantas Barauskas

blankDėl vienintelio lietuvių kalbos egzamino jaudinausi labiausiai, jis man sunkiausias. Dėl kitų būsimų egzaminų jaučiuosi labiau užtikrintas, mano žinios tvirtesnės. Pasirinkau temą „Moters vaizdavimas literatūros kūriniuose“, rėmiausi Šatrijos Raganos ir Jono Biliūno kūriniais. Ši tema turbūt buvo populiariausia, dauguma sako, kad ir lengviausia. Kadangi egzaminas, dėl kurio jaudinausi labiausiai, jau praėjo, dabar jaučiuosi gerai nusiteikęs kitiems. Lietuvių mano silpniausia vieta, todėl įspūdingo rezultato nesitikiu.

Manęs dar laukia anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų ir fizikos egzaminai.

Gabrielė Komkaitė

blankJaučiausi užtikrintai, egzaminui buvau pasiruošusi. Didelio streso nebuvo, užduotis nustebino, nes tikėjausi kur kas sunkesnės temos. Rinkausi „Moters vaizdavimą literatūros kuriniuose“. Po egzamino esu nusiteikusi puikiai, gal streso net mažiau, nes pamačiau, kaip viskas vyksta. Tikiuosi neblogo rezultato.

Dar laukia biologijos, anglų kalbos ir matematikos egzaminai.

Vakaris Stankevičius

blankLietuvių kalbos brandos egzaminui jaučiausi pasiruošęs gerai, nebuvo daug streso. Užduotys nustebino tuo, kad man pakliuvo lygiai tokia pati kaip ir pirmos egzamino dalies – kalbėjimo. Tai „Moters vaizdavimas literatūros kuriniuose“. Rėmiausi neuromantikės Šatrijos Raganos apysaka „Sename dvare“ ir Juozo Tumo-Vaižganto kūriniu „Dėdės ir dėdienės“. Rašiau apie jautrios, atsakingos bei tikinčios Mamaitės Marijos gyvenimą ir apie Severiją – gražią, bet naivią moterį.

Po pirmojo egzamino jaučiuosi gerai, norėtųsi išlaikyti gerą nuotaiką ir toliau. Dėl lietuvių kalbos egzamino neturiu didelių lūkesčių, tikiuosi bent išlaikyti. Aišku, aukštesnis įvertinimas visada yra gerai.

Teks įveikti dar 3 egzaminus: anglų, matematikos ir fizikos. Tikiuosi  visus išlaikyti ir sėkmingai baigti 12 klasių.

Artimiausi egzaminai

Birželio 7-ąją dvyliktokai laikys biologijos valstybinį egzaminą, birželio 9-ąją vyks anglų rašymo, skaitymo ir klausymo dalys. Sesija baigsis birželio 26 d. fizikos valstybiniu egzaminu. Šiemet abiturientai gaus elektroninius brandos atestatus. Ar bus išleistuvės, anot R. Elmonienės, priklausys nuo pačių gimnazijų – mokinių, mokytojų ir tėvų apsisprendimo.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: