blank
AB „Rokiškio sūris“ sanatorija-profilaktoriumas sėkmingai veikia jau 27-erius metus.

Karantinas nesumažino paslaugų

„Šiuo metu teikiame visas reabilitacijos paslaugas, vykdomos visos reabilitacijos programos žmonėms po traumų, sunkių ligų ir kt. Praėjusiais metais skelbtas pirmasis karantinas pakoregavo mūsų darbą – tuomet turėjome užsidaryti, o antrojo karantino metu dirbome. Iš pradžių kurį laiką negalėjome teikti baseino paslaugų dėl saugumo, tačiau dabar atnaujinome ir šią paslaugą, paisome atstumų. Anksčiau baseine priimdavome po šešis žmones, dabar – tik tris. Tai vienintelis suvaržymas“, – sakė E. Čypienė.

Paskiepyti visi specialistai

Dėl karantino pacientų nesumažėjo – išliko aktualūs sveikatinimosi klausimai. „Kaip ir įprastai į mus kreipiasi žmonės dėl judamojo atramos aparato profilio susirgimų. Pacientams reikalingas neigiamas COVID-19 testas, atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 val., ir šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimas. Paskiepytiems ir sirgusiems koronavirusu pusei metų šio testo nereikia“, – apie saugumo reikalavimus pasakojo E. Čypienė.

Specialistė patvirtino, kad visi profilaktoriume dirbantys medikai jau yra paskiepyti dviem vakcinų nuo COVID-19 dozėmis. „Visas mūsų šešių medikų kolektyvas yra paskiepytas nuo COVID-19 – vasario 15-ąją gavome antrąsias dozes, tuomet pradėjo dirbti visi specialistai. Prieš tai dirbome ciklais, po tris, todėl galėjome priimti tik po 10 pacientų, dabar šis skaičius išaugo dvigubai“, – sakė E. Čypienė.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments