blank
Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

„Praėjusi savaitė buvo išskirtinė dviem dalykais. Mes per pastaruosius du mėnesius turėjome geriausią savaitę skiepijimosi mastais, (…) pirmu skiepu skiepijosi vidutiniškai 9 tūkst. žmonių per dieną. Tai yra ne taip gerai, kaip norėtųsi, bet tai vis tiek yra žymiai geriau, negu buvo pastaruosius du mėnesius“, – „Žinių radijui“ teigė A. Dulkys.

„Bet kita žinutė yra ta, kad maždaug kiekvieną dieną užsipildydavo po 20 papildomų COVID-19 lovų ir taip vidutiniškai visą savaitę. Jeigu mes praeitą savaitę pradėjome nuo 100 lovų, tai pasitikome vakar jau dieną su 184“, – taip pat akcentavo jis.

Ministro teigimu, dėl didėjančio COVID-19 lovų užimtumo Vyriausybė trečiadienį turės diskutuoti apie naujas pandemijos valdymo priemones.

„Tai, be abejo, šį trečiadienį jau pats laikas Vyriausybei ir kalbėtis, nes, matyt, savaitės pabaigoje turėsime ir 250, o gal ir daugiau užimtų COVID-19 lovų“, – sakė A. Dulkys.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments