blank
ELTA nuotr.

„Galimybių pasas jau matome, kad bus reikalingas rudenį, kad neuždarytume ekonominių veiklų, kad žmonės toliau galėtų džiaugtis savo mėgstamais restoranais, kavinėmis, parduotuvėmis ir t.t. Tačiau Vyriausybė spręs ir panašu, kad tos veiklos bus atviros pasiskiepijusiems žmonėms, nes šiuo metu Lietuvoje vyksta nepasiskiepijusiųjų pandemija“, – žurnalistams antradienį teigė A. Armonaitė.

„Kalbame apie tai, kad žmonių, kurie vakcinavosi, pasiskiepijo, išgyveno galbūt tam tikrus šalutinius poveikius, bet turi imunitetą, yra imunizuoti, kad mes jų ribojimais ir draudimais nebaustume, toks yra mūsų tikslas. Ir taip pat norime, kad tie žmonės, kuriems galbūt pritrūko laiko pasiskiepyti, kad tai padarytų jau dabar“, – akcentavo politikė.

Ministrės teigimu, Galimybių pasas galbūt bus taikomas daugiau veiklų nei buvo pavasarį.

„Galimybių pasas pats savaime nėra tikslas, tai yra įrankis, kad ekonomika toliau veiktų, kad nebūtų karantinų, kokius mes turėjome šią žiemą ir aną pavasarį “, – sakė ji.

A. Armonaitės teigimu, esminis rodiklis, pagal kurį bus sprendžiama dėl Galimybių paso naudojimo, yra užimtų lovų skaičius ligoninėse.

„Yra tokia situacija, kad mes turime delta atmainą, kuri 80 proc. Lietuvoje jau dominuoja, 95 proc. ligoninėse žmonių yra nepasiskiepiję ir užsikrėtę. Tai mes turime nepasiskiepijusių žmonių pandemiją. Mums reikia būtinai pasiskiepyti“, – pabrėžė ji.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
tiesa
tiesa
2021 27 liepos 22:11

“nes šiuo metu Lietuvoje vyksta nepasiskiepijusiųjų pandemija“, – žurnalistams antradienį teigė A. Armonaitė. Armonaute, iš kur tokia statistika?