blank
15min.lt nuotr.

„Jeigu būtų tokie siūlymai, aš jų nepalaikyčiau. Mes įsivedėme tam tikrus reguliavimus, bet buvo vakcinos, buvo viskas. Lygiai taip pat dabar, virusas yra kitoks, mes esame išmokę su juo gyventi, taip, kaukę gali tekti užsidėti, bet, tiesą sakant, kalbėti apie dar kažkokius ekonominių veiklų ribojimus nematau galimybių“, – portalui „15min“ teigė A. Armonaitė.

Ji aiškina nematanti galimybių tiek naujiems ekonominiams ribojimams, tiek ir naujam karantinui.

„Nematau, kad tokie siūlymai būtų, bent jau dabar. Žiūrėsime, kaip vystysis visos šios pandemijos, epidemijos, turime ir kitų iššūkių, energetika, o tiksliau Rusijos karas, kuris ir sukėlė visas šias problemas“, – sakė ministrė.

ELTA primena, kad praėjusią parą, trečiadienį, Lietuvoje nustatyti 1532 nauji COVID-19 užsikrėtimo atvejai: 1128 žmonės užsikrėtė pirmą kartą, 388 – antrąkart, o dar 16 susirgo ir trečią kartą, rodo ketvirtadienį Statistikos departamento skelbiami duomenys. Nuo šios infekcijos praėjusią parą mirė keturi žmonės: vienas 60-69, du 70-79 ir vienas 80-89 metų amžiaus grupėms priklausę asmenys.

blueyellow1
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments