blank
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas. NATO nuotr.

„Šią savaitę Krašto apsaugos ministerija rengs pristatymą ir diskusiją per socialinius tinklus, bus diskutuojama dėl to (visuotinio šaukimo – ELTA). Tai klausimas, kuris nuolat keliamas, ir demografinė situacija verčia apie tai kalbėti”, – pirmadienį Krašto apsaugos ministerijoje kalbėjo A. Anušauskas.

Ministro teigimu, galutinis sprendimas priklausys nuo visuomenės išsakytos nuomonės, politinių jėgų sutarimo bei resursų.

„Aš manau, kad visuomenė turi apie tai kalbėti. Koks bus tos diskusijos galutinis rezultatas, priklauso ir nuo politinių jėgų sutarimo, ir nuo resursų. Pabrėšiu, kiekvieną politinį sprendimą įgyvendinant reikia skirti ir papildomus pinigus”, – sakė A. Anušauskas.

blank
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments