LED televizoriai rinkoje egzistuoja ne vienerius metus ir daugelis gamintojų šią technologiją pateikia kaip vieną naujausių ir įspūdingiausių. Visgi, jei ir Jūs svarstote apie tokio modelio įsigijimą, prieš tai turėtumėte žinoti kelis pagrindinius niuansus, kurie galbūt netgi nulems Jūsų apsisprendimą. Ką pravartu žinoti apie LED TV?

  1. LED technologija nėra išskirtinė televizorių rūšis. Priešingai nei plazmos ar OLED technologijos, LED ekranai negalėtų būti laikomi ypatingai unikaliais ar išskirtiniais. Iš esmės tai yra tas pats LCD televizorius, kuris yra apšviestas ne standartinėmis fluorescencinėmis lempomis, o šviesos diodais (LED). Žinoma, būtent dėl šio sprendimo ir išryškėja visiškai kiti televizorių privalumai, kuriuos aptarsime vėliau, tačiau pati technologija negalėtų būti laikoma labai originalia.
  2. Egzistuoja du skirtingi šių televizorių tipai. Jei pamatysite LED televizorių, neskubėkite jam priskirti vienų ar kitų savybių – pirmiausia išsiaiškinkite, kokia konkreti gamybos technologija yra pasirinkta. „Edge LED“ reiškia, kad šviesos diodai yra pritaikomi tik ekrano kraštuose, tačiau kadangi pati technologija yra pigesnė, ir televizoriai gali būti parduodami mažesne kaina. Tuo tarpu „Full LED“, kaip ir byloja pavadinimas, šviesos ekranais padengia visą ekraną, todėl pakyla ir kaina, ir energijos suvartojimas.
  3. LED televizoriai yra vieni ploniausių rinkoje. Nesvarbu, kuri iš aukščiau minėtų technologijų bus pasitelkta, galite būti tikri – LED televizoriai bet kokiu atveju bus plonesni net ir už savo „pirmtakus“ LCD. Tai dažniausiai pabrėžiama kaip vienas didžiausių tokių TV privalumų. Tad jeigu pirmenybę teikiate stilingam, lengvam dizainui ir norite, kad televizorius būtų itin elegantiškas, toks variantas Jums tikrai turėtų ir tikti, ir patikti. Jų įvairovė tikrai pakankamai plati, todėl nesunkiai rasite sau tiksiantį modelį.
  4. LED technologija išsiskiria savo efektyvumu. Jei kada išgirsite, jog LED televizoriai yra vieni taupiausių, galite būti ramūs – tai nėra gamintojų sugalvotas reklaminis triukas. Žinoma, energijos suvartojimas priklauso ir nuo televizoriaus žiūrėjimo dažnio, ir nuo ekrano dydžio ar netgi pasirinktų vaizdo ryškumo nustatymų. Tačiau ne kartą apskaičiuota, jog naudojant būtent šią technologiją, per metus galima sutaupyti pakankamai solidžią sumą.
  5. Ši technologija vis dar bus tobulinama. Televizorių gamintojai neretai pabrėžia, kad LED apšvietimo technologija dar bus koreguojama, siekiant ištaisyti dabartinius trūkumus, padidinti šviesios diodų skaičių ir tuo pačiu ženkliai nepadidinti produktų kainos. Nors tokie lūkesčiai daug kam skamba neįtikėtinai, panašu, kad inžinierių komandos nusiteikusios ryžtingai, todėl tik laiko klausimas, kada Jūsų mėgstama elektronikos parduotuvė nustebins maloniomis naujienomis.
  6. LED televizoriai siejami su aukštesne kaina. Galima sakyti, kad tai yra kone ryškiausias šių televizorių trūkumas, neretai priverčiantis pirkėjus rinktis kitas technologijas. Visgi, nereikėtų daryti skubotų išvadų: mėgautis LED privalumais galite pasirinkę mažiau žinomų gamintojų siūlomą prekę ar tiesiog paieškoję akcijų ir išpardavimų. Patrauklių pasiūlymų nuolat pateikia Pigu.lt el. parduotuvė – čia LED televizorių įsigysite palankia kaina.

LED televizoriai puikiai tiks kiekvienam, vertinančiam kokybišką vaizdą, stilingą dizainą ir negailinčiam investicijų vardan didesnio komforto. Jei manote, kad tai apie Jus, nepasigailėsite pasirinkę tokį variantą!

Užs. 583

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie