Apklausa. A. Sabaliausko autorinis darbas. GR asociatyvi nuotr.

Lapkričio pabaigoje naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos “Baltijos tyrimai” atlikta apklausa atskleidė, kad teigiamų poslinkių šalies gyvenime įžvelgia 40 proc. respondentų, 59 proc. tvirtino, kad reikalai Lietuvoje krypsta į blogąją pusę, o 1 proc. šiuo klausimu neturėjo nuomonės. Gyventojų nuotaikos šiuo klausimu beveik tokios pačios kaip ir prieš metus bei prieš mėnesį atliktose analogiškose apklausose.

Kad šalyje reikalai krypsta į gerąją pusę, dažniau nurodė jaunimas iki 30 metų (57 proc. mano, kad reikalai šalyje gerėja), didmiesčių gyventojai (48 proc.), respondentai su aukštuoju išsilavinimu (54 proc.) bei su didžiausiomis šeimos pajamomis per mėnesį – per 1000 eurų (48 proc.), vadovai (45 proc.), specialistai ir tarnautojai (48 proc.), apklausti studentai ir moksleiviai (61 proc.), dešiniųjų politinių pažiūrų respondentai (51 proc.).

Daugiau už kitus dabartine padėtimi šalyje yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės (68 proc. mano, kad reikalai šalyje pastaruoju metu blogėja), gyvenantys kaimo vietovėje (66 proc.), respondentai su nebaigtu viduriniu išsilavinimu (73 proc.) bei su mažiausiomis šeimos pajamomis – iki 600 eurų per mėnesį (71 proc.), pensininkai (75 proc.), lenkų tautybės gyventojai (71 proc.) bei kairiųjų pažiūrų gyventojai (66 proc.).

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus