blank

Efektyvus laiko taupymas

Naujų darbuotojų paieška, atranka, gyvenimo aprašymų vertinimas, individualūs pokalbiai reikalauja labai daug laiko. Jei paiešką ir atranką vykdysite patys, tai užims didelę dalį Jūsų darbo laiko. Nereikėtų pamiršti ir to, jog be šių veiklų, dar turite ir kitus – pagrindinius – darbus. Tad kaip viską suspėti? Laiko stoka neretai suponuoja, jog kažkam jo pritrūksta, kas neigiamai gali paveikti darbų kokybę. Paskubomis atrinktas darbuotojas gali nepateisinti lūkesčių ir visas atrankos procesas kartosis. Pasamdę atrankos įmonę laimėsite labai daug savo brangaus laiko, kurį, kaip įprasta, skirsite savo tiesioginėms funkcijoms darbo vietoje.

Taiklus pasirinkimas = augančios pajamos

Ne paslaptis, jog verslo sektoriuje konkurencija labai didelė, ir bene kiekvienos įmonės konkurencinis pranašumas yra būtent žmogiškieji ištekliai. Tad eksperimentuoti ir rinktis atsainiai ar neprofesionaliai ne tik netikslinga, bet ir finansiškai nenaudinga. Darbuotojai yra Jūsų verslo sėkmės garantas, patikimas įrankis konkurencinėje kovoje. Stipri komanda lemia pajamų generavimą, sėkmingą verslo plėtrą, augančius pardavimus, žinomumą, pajamas. Paskaičiuoti nesunku, jog lėta naujo darbuotojo paieška, atranka ir įdarbinimo procesas turi neigiamų finansinių padarinių, o spartus, profesionalus ir taiklus naujo darbuotojo atrankos procesas bus labai naudingas siekiant didesnių pajamų įmonėje.

Nenutrūkstamas darbo procesas

Nepriklausomai nuo to, ar įmonėje naujo darbuotojo paieška rūpinsis pats vadovas ar kitas paskirtas darbuotojas, jo tiesioginės pareigos gali nukentėti. Atsidavus naujo personalo nario atrankai liks kur kas mažiau laiko kitiems darbams, taigi, darbo procesai bus sutrikdyti. Puiku, jei po ilgo atrankos proceso priimtas naujas darbuotojas patenkins lūkesčius. O jei ne? Procesas kartosis, o tiesioginės vadovo ar kito už atranką atsakingo darbuotojo pareigos vėl bus nustumtos į antrąjį planą, kas suponuos mažesnį našumą. Tad personalo atranka, vykdoma įmonės iš išorės, leidžia esamiems darbuotojams savo kompetencijas ir darbo laiką nukreipti į tiesiogines savo užduotis.

Klientų pasitenkinimas

Kuo mažiau sutrikdomi darbo procesai įmonėje, tuo mažesnė tikimybė, kad atsiras nepatenkintų klientų, todėl tikslinga darbuotojų paieškos ir atrankos procesą vykdyti sparčiai, sklandžiai, kryptingai bei sistemingai, ką gali užtikrinti profesionali atrankos įmonė.

Bendradarbiavimas su personalo atrankos įmone ne tik garantuos spartų ir efektyvų naujų darbuotojų įdarbinimą, bet ir kur kas didesnę vertę Jūsų verslui!

Jeigu norite daugiau sužinoti apie darbuotojų paieškos įmonės veiklą, informacijos galite rasti šioje internetinėje svetainėje: https://www.indigroup.lt/darbuotoju-paieska

Užs. 1073

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments