blank

Kartą paskambino skaitytojas, sunerimęs dėl deginamos šviesos privačiame statybų objekte – na, visi taupo, o čia išlaidauja per naktį degindami šviesą. Skambinu teirautis, kodėl taip vyksta, jei skaitytojui įdomu. Telefone pasigrista juokas ir replika: „Ar nežiūrėjote, koks mėnulis? Turbūt pilnatis.“ Kas degina elektrą, tas ir susimoka, tikrai ne iš mokesčių mokėtojų pinigų, likau nuraminta.

Praėjusią savaitę vėl pasipylė skambučiai su įvairiais klausimais. O besidomint atsakymais vėl primenamas mėnulis… Janina pasipiktino planuojamomis pakelti baseino kainomis. „Nei senų kainų žinau, nei naujų, nes nebuvau baseine ir neplanuoju lankytis ten. Kainas visi tik kelia, o kada nuolaidos?“ – barėsi pašnekovė. Raminu, kad pasidomėsiu – gal senjorams galios nuolaidos, gal įstaiga planuoja kokių akcijų skelbti, bet greitai lieku pertraukta – nei kam tai įdomu, nei reikalinga, tiesiog norėta pasipiktinti, o piktintis, kaip sakė Janina, privalo visi.

Na, čia būtų galima ginčytis, bet dabar paspirtukai labai įdomi tema. Bene svarbiausia tai, kad Rokiškyje jie tik dabar atsirado, kai didieji miestai jų jau atsisako. Po „Gimtajame…“ išspausdintu straipsniu – krūva komentarų. Nors paspirtukus galima rasti šalia rajono savivaldybės, centre prie Turizmo ir verslo informacijos centro bei Nepriklausomybės paminklo, prie Rokiškio ežero bei „Velykalnio“ parke, piktinamasi, kad vietos išrinktos prastos, galėjo juk prie turgaus pastatyti. Ir imi įsivaizduoti, kaip šeštadienį nešini krepšiais gėrybių iš turgaus žmonės lipa ant paspirtukų ir važiuoja į parduotuvę likusių produktų nusipirkti. Kitiems pikta, kad taip bus pinigai plaunami, nors tai privataus verslo paspirtukai. O jau apie kainas reikėtų ir patylėti, brangiau nei brangu. Kažkam pilnatis jau praėjusi, prašo ne bumbėti, o pasidžiaugti naujovėmis mieste.

Tikėti mėnulio fazėmis ar prietarais – kiekvieno pasirinkimas, bet sulaukus skambučių su intriguojančiais klausimais be atsakymų – kaip turėti pinigų nedirbant, kodėl žiemą sninga ar kaip būti stipriam nesportuojant – internete visgi daugelis imtų ieškoti informacijos. Ir štai, balandžio 6-ąją būta pilnaties, dargi rašoma, kad ši mėnulio fazė turi didžiausią įtaką žmogaus psichikai ir sveikatai. Šiuo metu žmonės dažniausiai būna neramūs, agresyvūs. Na, kaip ir viskas aišku. Bet štai balandžio 13-ąją jau delčia, o danguje šviečiant delčiai galima šiek tiek atsipalaiduoti. Labai gražus pavasaris atsipalaiduoti.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aldona
Aldona
2023 16 balandžio 15:14

Rašinys labai patiko. Šaunuolė autorė!

ditė
ditė
2023 15 balandžio 17:51

tai bent.. šaunuolė..tikrai,”bambeklių” netrūksta..,o ką nors gero padaryti..su žiburiu neatrasi ,manau pavasaris vis tiek ateis ir įsivyraus geresnė nuotaika. ir baigsis ta pilnatis. mūsų mąstyme

Rekomenduojami video: