blank

Vakaras. Fone grojant muzikai, rankose laikydamas šviežios kavos puodelį vėl skaitau komentarus šiuo metu labiausiai „popkornine“ tema – skiepai. Nors ir turiu savo nuomonę, niekada nepraleidžiu progos paskaityti komentarų. O kokių peštynių, siuntinėjimų, nuomonės reiškimų, „įrodymų“ (taip, tarp kabučių) komentarų skiltyje rasi… Išeitų gera muilo opera tūkstančio ar daugiau epizodų. Prieš porą savaičių kolegės Gretos parašyti „Akcentai“ sukėlė ažiotažą tarp „antivaxerių“ ir sulaukė net jų „lyderio“ dėmesio. „Lyderio“ vedami žmonės, įprastai feisbuke pasivadinę „Ar Tur Čikas“ arba „Lena Lena“ ir pagrindinei nuotraukai pasirinkę kokį pitbulį, rusiškus užrašus arba kompiuterinį montažą su plunksnomis ir ryškiomis akimis, iškoneveikė žmogų, kuris išreiškė nuomonę, ir net grasino. Tokių yra ne vienas – nenorinčių būti „avelių banda“, bet nesugebančių rišliai išdėstyti savo nuomonės, temokančių grasinti.

Gerbiu tuos žmones, kurie išlieka orūs ir kurie, bent kiek pasidomėję, išreiškia savo nuomonę bei ją pagrindžia, o ne tuos, kurie moka tik loti ir elgtis kaip „marozai“. Nesvarbu, kurioje barikadų pusėje jie būtų.

Vakcinos ir koronavirusas turbūt yra dvi labiausiai žmones kiršinančios temos per pastarąjį dešimtmetį. Deja, daugelis tarsi pametę galvas ir mato tik dvi stovyklas – „už“ arba „prieš“. Esančiųjų „per vidurį“ mažuma. Tokių, kurie patys galbūt nesiskiepys, bet nėra prieš tuos, kurie tai darys. Visgi ir jiems priklijuojamos „antivaxerių“ etiketės, nes tu negali dviejų pusių kare būti šiek tiek už vienus ar šiek tiek už kitus.

Tai yra bjauru. Prasta psichologinė būklė, užsitęsęs karantinas ir toliau suka žmonėms galvas, o išlindę nauji „herojai“, tokie kaip Širvintų merė ponia Ž. Pinskuvienė su savo galybe raudonų šauktukų, fotosesijos nuotraukomis, dar labiau kursto ugnį, nors kalba apie faktus, kurie nėra svarbiausi šioje situacijoje.

Tokie politikai kiršina žmones ir, naudodamiesi šia situacija, kelia savo reitingus. Tai yra bjauru.

Dabartinė valdžia taip pat daro didelių ir neatleistinų klaidų, kurios toliau sėja nesantaiką tarp žmonių.

Žinote, ko mums labiausiai šiuo metu reikia? Neskaitant mažėjančio sergančiųjų skaičiaus bei artėjančios karantino pabaigos… Ogi tolerancijos. Nors aš pats skiepysiuosi, bet puikiai suprantu žmones, kurie abejoja šių skiepų nauda. Tai yra normalu. Abejoti ir matyti abi medalio puses gerai, tai verčia plėsti savo žinias. Ir konstruktyvi nuomonė po straipsniais taip pat yra gerai, svarbu neloti kaip „Ar Tur Čikas“, esą valdžia yra blogis ir visi jūs esate „avelių banda“, nes skiepysitės. Skiepai yra jūsų pasirinkimas ir nemanau, kad kažkas privers jus skiepytis.

Jeigu norite išreikšti savo nuomonę, darykite tai protingai. Visa ši litanija tinka ir tiems, kurie skiepysis, nes ir šioje barikadų pusėje taip pat turime „Lena Lena“, kuri savo nuomonę bando įbrukti per prievartą.

Šią savaitę šventėme Vasario 16-ąją. Gyvename laisvoje valstybėje, džiaukimės laisve ir galimybe pasirinkti, ką daryti ir ko nedaryti. Lietuvoje gera gyventi, niekada nekeisčiau jos į kokią kitą šalį, kaip ir gimtojo Rokiškio nekeisčiau į jokį kitą. Bet apie visa tai kitą kartą…

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Martynas
Martynas
2021 21 vasario 10:38

Na štai pamokė,pats gudriausias.Pirštu po mešlą pamaišė. Proto bokštas!

Rakiskietis
Rakiskietis
2021 20 vasario 13:44

nebeSkaitytojas neskaito, bet perskaite.

nebeSkaitytojas
nebeSkaitytojas
2021 20 vasario 13:08

Stanys moko tolerancijos kitus, pats atvirai šaipydamasis ir įžeidinėdamas kitaip manančius ir nebijančius savo nuomonę išsakyti viešai… Darosi gėda už tokį “laikraštį” nors ir rajoninį… kuriame leidžiama tokia prasta rašliava… Žinau, kad mano nuomonė jūsų cenzūros kontrolės nepraeis, bent jau patys persiskaitysit ir tikiuosi pamąstysit, kad tokio lygio “straipsneliai” tik dar labiau žlugdo jus kaip laikraštį… sėkmės ir linkiu pasidaryti išvadas ateičiai…

Haris
Haris
2021 20 vasario 13:32
Atsakinėti į  nebeSkaitytojas

Komentaru skiltyje kaip visada pasislepe zmones bando kazka papasakot. Kaip Sirenoj tai ir cia taip pat. Sako geda, nors slepiasi patys. Ot grazu. Tai jei neskaitai tai ir neskaityk gi. Sutinku su rasanciojo nuomone. Be to man rodos zmones gali ir keistis, nestoveti vietoje, pakeisti nuomone. Kas rodo, kad jie tobuleja. Sekmes visiems tobulet.

Rekomenduojami video: