blank
15min.lt nuotr.

Mažmeninės prekybos įmonių vadovų apklausa parodė, kad gruodį, palyginti su lapkričio mėnesiu, verslo tendencijos šiek tiek pablogėjo, teigiama pranešime spaudai.

Tam įtakos turėjo mažiau optimistinė prekybos verslo prognozė artimiausiems mėnesiams: kad ji gerės nurodė 17 proc. vadovų, kad blogės – 16 proc. Prieš mėnesį taip teigė atitinkamai 22 ir 13 proc. apklaustųjų.

Be to, gruodžio mėnesį, palyginti su praėjusiais mėnesiais, gerokai sumažėjo įmonių, kurios planavo įsigyti prekių, skirtų parduoti: kad įsigis daugiau prekių teigė 14 proc. apklaustų įmonių, kad mažiau – 38 proc. Lapkritį taip teigė atitinkamai 20 ir 15 proc. apklaustųjų.

Prekybos verslo padėtis gruodį, palyginti su lapkričiu, mažai keitėsi: kad gerėjo nurodė 18 proc., kad blogėjo – 12 proc. Lapkritį taip teigė atitinkamai 16 ir 11 proc. apklaustųjų.

Darbuotojų skaičiaus dauguma – 63 proc. apklaustų įmonių vadovų keisti neketino, 25 proc. – žadėjo priimti naujų. Parduodamų prekių kainas didinti planavo 5 proc. įmonių vadovų, bet dauguma – 91 proc. – jų keisti neketino.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bevardis
Bevardis
2016 30 gruodžio 12:42

Ir pries euro icedima visi sake, kad kainu nekels, bet matome kad viskas atvirksciai