A. Stanio nuotr.

Donata Jalenskaja, kuri štangą kilnoja vos tris savaites, dalyvavo moterų iki 65 kg klasėje. Menka patirtis nesutrukdė pasiekti asmeninio rekordo, sportininkė išspaudė 42,5 kg ir savo klasėje užėmė aukštą ketvirtąją vietą.

Jaunių kategorijoje startavo trys rokiškėnai. Svorio kategorijoje iki 66 kg Vykintas Strungys išspaudė 77,5 kg (asmeninis rekordas) ir užėmė antrąją vietą. Svorio kategorijoje iki 74 kg Jokūbas Čypas išspaudė 75 kg (asmeninis rekordas) ir užėmė ketvirtąją vietą, svorio kategorijoje iki 83 kg Justas Danys, kuris pirmą kartą dalyvavo varžybose, išspaudė 82,5 kg (asmeninis rekordas) ir užėmė penktąją vietą. Bendroje įskaitoje Rokiškios sporto klubo „Grizlis“ nariai iškovojo trečiąją vietą.

Jaunimo grupėje dalyvavo keturi rokiškėnai. Svorio kategorijoje iki 66 kg Vykintas Strungys įveikė 77,5 kg ir užėmė antrąją vietą. Kategorijoje iki 74 kg Nojus Konstantinas Čypas išspaudė 107,5 kg ir užėmė pirmąją vietą, o jo brolis Jokūbas e iškėlė 75 kg ir užėmė penktąją vietą. Kategorijoje iki 83 kg Aivaras Kalinauskas iškėlė 142,5 kg ir užėmė antrąją vietą. Bendroje jaunimo įskaitoje Rokiškio komanda laimėjo antrąją vietą.

Varžybose dalyvavo ir buvę sporto klubo „Grizlis“ sportininkai, jie atstovavo kitiems miestams. Greta Spundževičiūtė kategorijoje iki 72 kg išspaudė 47,5 kg ir užėmė pirmąją vietą, Armintas Kondratenko kategorijoje iki 83 kg išspaudė 125 kg ir užėmė trečiąją vietą, o daugkartinis Lietuvos čempionas Linas Palivonas kategorijoje iki 120 kg išspaudė 205 kg ir užėmė pirmąją vietą.

Varžyboms teisėjavo pirmos kategorijos teisėja Ala Sketerienė ir Lietuvos jėgos trikovės federacijos vyr. treneris Anatolijus Kondratenko.

Varžybų organizatoriai dėkoja dalyviams bei varžybų rėmėjams.

Lietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionatas (fotogalerija)