Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2012 m. gegužės 23 d.
Horoskopai
 
  • Avinas
  • Jautis
  • Dvyniai
  • Vežys
  • Liutas
  • Mergele
  • Svarstykles
  • Skorpionas
  • Šaulys
  • Ožiaragis
  • Vandenis
  • Žuvys
Vardadieniai
 

22 dieną: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita

23 dieną: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė

24 dieną: Gerardas, Joana,Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas
































 

X zona
Daugiau kategorijos straipsnių Spausdinti
 
Nepriklausomybės aikštėje - itin pavojingas recidyvistas?
52–ejų Elis Gilbrantas dievagojosi, kad niekada nevaikščios ištiesta ranka išmaldos ir nekapstys konteinerių.

 

Nepriklausomybės aikštėje ant šaligatvio vienomis glaudėmis gulėjusio ir aplinkinius tokiu elgesiu šiurpinusio vyriškio biografija labai spalvinga: afganistanietis, pavojingas recidyvistas, teistas už turto grobstymą itin stambiu mastu bei turto prievartavimą, Rusijos ir Lietuvos kalėjime praleidęs 23 metus, šiuo metu niekur nedirbantis, tačiau alkio ir nepritekliaus nejaučiantis. Jis išgyveno skrydį iš penktojo aukšto. Jei kažko bijo, tai tik klastingos ligos – depresijos... Klausantis jo pasakojimo, nejučia kyla klausimas: sako tiesą ar fantazuoja?

Nieko nepamena
Prieš kelias savaites miesto svarbiausioje - Nepriklausomybės aikštėje buvo galima išvysti nekasdienį vaizdą: ant šaligatvio gulėjo trumpikėmis mūvintis tatuiruotas vyriškis. Praeivių reakcija buvo įvairi: nuo pasibjaurėjimo, neapykantos alkoholikams, drumsčiantiems įprastą gyvenimo ritmą iki užuojautos, noro jam padėti. Greitosios pagalbos medikai apie viešosios tvarkos pažeidėją pranešė policijai. Pareigūnai įvykin neskubėjo: teisinosi, kad ir areštinėje nėra vietos priglausti nelaimėliui galvelę...
„Nieko negaliu pasakyti apie įvykius aikštėje. Pamatęs nuotraukas laikraštyje patikėjau, kad aikštėje gulėjau. Neprisimenu nei medikų, nei žmonių, norėjusių man padėti. Šio gyvenimo epizodo mano atmintyje nelikę“, - tikino rokiškėnas Elis Gilbrantas. Tądien su draugais jis poilsiavo prie Rokiškio ežero, vaišinosi alumi. Kodėl nuo ežero atsliūkino į aikštę, kodėl nusirengė, neatsimena. „Matyt, pačios kojos nešė mane ten, kur nereikėjo nešti“, - tarsteli.


Visas straipsnis šeštadienio "Gimtajame..."


Dalia Zibolienė
Publikavimo data: 2010.08.06
 
Pastabos / Komentarai16
 
*
*
*
- Komentarai bus publikuojami po patvirtinimo
  • to UKININKASĮžeidžiantis komentaras?

    Jusu pamastymai apie Afganistana nelabai konkretus.Kas kam ka laiže-skonio reikalas.Kas kam ka laižo-verta diskusijos.Tik,sakyciau,i Afganistana ir dabar ne atostogauti vykstama.

    2010.08.07 17:26:39
  • dieve manoĮžeidžiantis komentaras?

    Tai čia tas, kur daktarai namo vežė? Tikrai šaunuolis daktaras. Juokas pro ašaras...

    2010.08.07 08:54:01
  • ūkininkasĮžeidžiantis komentaras?

    Labai aktualus šiai dienai, žmogelio apibūdinimas "...pavojingas recidyvistas, teistas už turto grobstymą itin stambiu mastu...". Lietuvoje valdžiažmogių šaikos milijardais plėšia, o įvardija save vos ne angelais. Kitas geras biografinis pastebėjimas - afganistanietis. O ar susimastėme kas ir kokiu tikslu jį, į tą Afganistaną nugrūdo. Gal į ekskursiją perteklinių pinigų pašvaistyti buvo nuvykęs? Kiek prisimenu tie, kurie valdžiai siuntusiai žmones mirčiai į Afganistaną batus laižė ir dabar valdžioje. Arba kabo nagais ir dantimis įsikabinę į valdžios lovio kraštus.

    2010.08.07 08:26:18
  • viespateliau..Įžeidžiantis komentaras?

    as dienos metu ji sutikusi gatveje turbut krisciau negyva,o jau sutemus-gatava but.Tuomet ir greitoji nepagelbetu,jei ir suskubtu..

    2010.08.07 00:03:27
  • MinasĮžeidžiantis komentaras?

    Jma gera, jokių problemų neturi, tik gauti arielkos.

    2010.08.06 22:12:18
  • xxĮžeidžiantis komentaras?

    Grynas Kreshas :D

    2010.08.06 21:26:47
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui