Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. balandžio 21 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Šiandien
 
Daugiau straipsnių
reklama
Apklausos
 
Kiek investuosite į pavasarinį garderobo atnaujinimą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 20 d.:Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

Balandžio 21 d.Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas.

Verslas
 
Atrinkta straipsnių: 60

Valstybinė mokesčių inspekcija įmones auklėja „rimbo ir meduolio" principu

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė 115 įmonių, skolingų šiai institucijai, privėlusių klaidų ar sukčiavusių teikiant pridėtinės vertės bei kitų mokesčių ataskaitas. Išieškotinos sumos - nuo beveik 2 mln. iki 1,6 tūkst. Lt. Tačiau inspekcija viešina ne tik laiku mokesčių nesumokančias, bet ir tvarkingai jų deklaracijas pildančias įmones.

Skaityti toliau
 

AB „Rokiškio sūris" krepšiniui skirs solidžią sumą

Sausio 28 d. sostinėje Lietuvos krepšinio federacija pristatė savo taurės vyrų finalo ketverto šventės formatą ir atnaujintą sutartį su AB „Rokiškio sūris".

Skaityti toliau
 

Ūkio ministras Evaldas Gustas: „Vienas šešioliktosios Vyriausybės tikslų - darni regionų plėtra"

Šie metai Lietuvai ir mūsų rajonui lemtingi: stovime prie euro slenksčio. Kirba abejonės, ar atsisveikinę su litu, prarasime tik vieną valstybės simbolių? O gal prarasime ir kai ką daugiau: ištuštės piniginės, brangs prekės, sulėtės šalies ūkio plėtra? Apie šiuos nuogąstavimus bei rajono plėtros galimybes, pastangas mažinti nedarbą ir emigraciją su ūkio ministru Evaldu GUSTU kalbėjosi žurnalistė Sveta VITKIENĖ.

Skaityti toliau
 

Tikrins tris įmones

Valstybinė darbo inspekcija savo tinklalapyje  pranešė, kad vasarį tikrins tris mūsų rajono įmones. Viso jos patikrinimų plane - 175 šalies įmonės.

Skaityti toliau
 

Išgąsdino gamintojus: rūkyti mėsos gaminiai liks tik prisiminimuose?

Sausio 15 d. šalies žiniasklaida paskelbė nerimą keliančią žinią: neva nuo rugsėjo 1 d. rūkytos dešros, lašiniai, kumpiai, žuvys ir sūriai liks tik istorikų knygose. Mat tūkstantmetė technologija medžio dūmais rūkyti maisto produktus Europos Komisijos pripažinta... kenksminga. Vėliau jos atstovai spaudai patikslino - rūkymas medžio dūmais nebus visiškai uždraustas ir tradicinius produktus gaminančios įmonės galės toliau taikyti senąsias technologijas.

Skaityti toliau
 

Daugiabučio gyventojams parduotuvės kaimynystė apkarto

Į "Gimtojo..." redakciją kreipėsi Kavoliškio kaimo (Rokiškio kaim. sen.) gyventoja Š. J. (vardas ir pavardė redakcijai žinomi - aut. past.). Jos galvos skausmas - daugiau nei prieš dešimtmetį daugiabutyje (Melioratorių g. 5), kuriame gyvena ir kavoliškėnė, rokiškėno verslininko Venalijaus Borovikovo įkurta maisto prekių parduotuvė. Joje prekiaujama ir alkoholiu...

Skaityti toliau
 

Vietoj pietų biuruose - treniruotės

Rokiškyje populiarėja grupiniai sporto užsiėmimai: į treniruotes per pietų pertraukas renkasi kolegos.

Skaityti toliau
 

Rokiškio kredito unija - tarp skaičiuojančiųjų pelnus

Iš daugiau kaip 70 šalyje veikiančių kredito unijų daugiau kaip pusė - 42 - dirbo pelningai. O 32 unijos patyrė nuostolių. Kaip sekėsi Rokiškio kredito unijai?

Skaityti toliau
 

Ar rajono verslininkai išgirs valdžios ir kolegų raginimą vienytis?

Baigiame rajono savivaldybės remiamą projektą „Verslininkų klubas". Jame metus rašėme apie stipriausias, įdomiausias rajono įmones, jas remiančias institucijas, pirmuosius žingsnius žengiančius smulkiuosius verslininkus. Rokiškėnai įmonių vadovai, su verslo liudijimais dirbantys žmonės neužsikirsdami vardina, ko jiems trūksta sėkmingai veiklai mūsų rajone: valdžios paramos ir dėmesio, palankesnės investicijų aplinkos, kontroliuojančių institucijų geranoriškumo. Rajono vadovai teigia, kad verslininkai ne visuomet išnaudoja net ir kuklios paramos galimybes, niekaip neranda būdų vienytis.

Skaityti toliau
 

Metalo įmonės plėtrą stabdo tik specialistų trūkumas

UAB „Pandmeta" - viena iš nedaugelio rajono įmonių, kuri nepajuto šalies ūkį sustingdžiusios krizės. Tačiau ji, kaip ir visos šalies gamybos įmonės, vis skaudžiau junta struktūrinio nedarbo augimo pasekmes: nors Darbo birža savuosius klientus į įmonę siunčia dešimtimis, galinčių, o svarbiausia  norinčių dirbti - vienetai. Tiesa, ir iš bandančiųjų savo jėgas atsiranda tokių, kurie apie išėjimą iš darbo direktoriui nė pranešti nesiteikia.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui