Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. rugsėjo 01 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar grybaujate?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Rugsėjo 1 dieną: Burkanta, Burkantas, Burtautas, Burtautė, Burvilas, Burvilė, Burvyda, Burvydas, Eigidas, Eigidė, Egidija, Egidijus, Gytautas, Gytautė, Gytenė, Gytenis, Gytė, Gytis, Verena

Rugsėjo 2 dieną: Ingrida, Jauvaida, Jauvaidas, Jauvyda, Jauvydas, Protenė, Protenis, Vaidevutis, Vilgaudė

Rugsėjo 3 dieną: Almuotė, Augvilas, Augvilė, Augvydas, Augvydė, Auksė, Bronė, Bronislova, Bronislovas, Bronius, Bronys, Mirga, Sirtautas, Sirtautė, Sirvyda, Sirvydas

Verslas
 
Atrinkta straipsnių: 31

Didmiesčių Kaziuko mugės – pradedantiesiems sunkiai įgyvendinama svajonė?

Savaitgalį sostinės centrinės gatvės skęs Kaziuko mugės šurmulyje. Didžiuliame liaudies meistrų sambūryje savo kūrinius siūlys ir mūsų rajono amatininkai. Sėkmingai dalyvauti tokiose mugėse gali tik didelę patirtį turintys meistrai. Į juos pavydžiai žvelgia pradedantys auksarankiai, prisėdantys prie pamėgtų rankdarbių tik laisvalaikiu...

Skaityti toliau
 

Didmiesčių Kaziuko mugės - pradedantiesiems sunkiai įgyvendinama svajonė?

Savaitgalį sostinės centrinės gatvės skęs Kaziuko mugės šurmulyje. Didžiuliame liaudies meistrų sambūryje savo kūrinius siūlys ir mūsų rajono amatininkai. Dalyvauti tokiose didelėse mugėse gali tik didelę patirtį turintys meistrai. Į juos pavydžiai žvelgia pradedantys auksarankiai, kurie tik laisvalaikiu prisėda prie pamėgtų rankdarbių.

Skaityti toliau
 

AB „Rokiškio sūris“ pelnas augo

Pieno perdirbimo grupė „Rokiškio sūris“ praeitų metų paskutinį ketvirtį gavo mažiau pajamų, tačiau grynąjį pelną išaugino beveik dvigubai. Grupės pajamos ir pelnas 2013 metais augo.

Skaityti toliau
 

Ar bus kam vaikščioti blizgančiais šaligatviais?

Užsienio investicijų kiekis vienam mūsų rajono gyventojui - 40 Lt, tuo tarpu sostinėje šis rodiklis - 48 tūkst. Lt asmeniui. Iš kurgi jų bus, jei rajono savivaldybė nepateikia informacijos anglų, rusų ar kokia kita užsienio kalba. Artėja ir demografinė krizė - rajono gyventojų per 12 m. sumažėjo 21 proc., o likusiųjų amžiaus vidurkis grėsmingai artėja penkiasdešimtmečio link. Maži atlyginimai, didelė emigracija, menkas patrauklumas užsienio ir vidaus investicijoms - tokias rajono bėdas įžvelgė ekspertų grupė diskusijoje su rajono verslo ir valdžios atstovais.

Skaityti toliau
 

Tarp verslo lyderių ir UAB "Pandmeta"

Jubiliejiniame, 10-ajame dienraščio „Verslo žinios" konkurse varžėsi rekordinis skaičius šalies verslo įmonių. Kitaip, nei ankstesniuose konkursuose, šiemet varžėsi ne įmonės, kurios pačios pateikė paraiškas, o tos, kurias pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktus duomenis atrinko renginio organizatoriai. Tarp 3 tūkst. 700 konkurso dalyvių pateko ir UAB „Pandmeta".

Skaityti toliau
 

Valstybinė mokesčių inspekcija įmones auklėja „rimbo ir meduolio" principu

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė 115 įmonių, skolingų šiai institucijai, privėlusių klaidų ar sukčiavusių teikiant pridėtinės vertės bei kitų mokesčių ataskaitas. Išieškotinos sumos - nuo beveik 2 mln. iki 1,6 tūkst. Lt. Tačiau inspekcija viešina ne tik laiku mokesčių nesumokančias, bet ir tvarkingai jų deklaracijas pildančias įmones.

Skaityti toliau
 

AB „Rokiškio sūris" krepšiniui skirs solidžią sumą

Sausio 28 d. sostinėje Lietuvos krepšinio federacija pristatė savo taurės vyrų finalo ketverto šventės formatą ir atnaujintą sutartį su AB „Rokiškio sūris".

Skaityti toliau
 

Ūkio ministras Evaldas Gustas: „Vienas šešioliktosios Vyriausybės tikslų - darni regionų plėtra"

Šie metai Lietuvai ir mūsų rajonui lemtingi: stovime prie euro slenksčio. Kirba abejonės, ar atsisveikinę su litu, prarasime tik vieną valstybės simbolių? O gal prarasime ir kai ką daugiau: ištuštės piniginės, brangs prekės, sulėtės šalies ūkio plėtra? Apie šiuos nuogąstavimus bei rajono plėtros galimybes, pastangas mažinti nedarbą ir emigraciją su ūkio ministru Evaldu GUSTU kalbėjosi žurnalistė Sveta VITKIENĖ.

Skaityti toliau
 

Tikrins tris įmones

Valstybinė darbo inspekcija savo tinklalapyje  pranešė, kad vasarį tikrins tris mūsų rajono įmones. Viso jos patikrinimų plane - 175 šalies įmonės.

Skaityti toliau
 

Išgąsdino gamintojus: rūkyti mėsos gaminiai liks tik prisiminimuose?

Sausio 15 d. šalies žiniasklaida paskelbė nerimą keliančią žinią: neva nuo rugsėjo 1 d. rūkytos dešros, lašiniai, kumpiai, žuvys ir sūriai liks tik istorikų knygose. Mat tūkstantmetė technologija medžio dūmais rūkyti maisto produktus Europos Komisijos pripažinta... kenksminga. Vėliau jos atstovai spaudai patikslino - rūkymas medžio dūmais nebus visiškai uždraustas ir tradicinius produktus gaminančios įmonės galės toliau taikyti senąsias technologijas.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui