Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. lapkričio 01 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Šiandien
 
Daugiau straipsnių
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar skaptuosite Helovino moliūgą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Spalio 30 dieną: Darata, Edmundas, Skira, Skiras, Skirgaila, Skirgailė, Skiriotas, Skriotė, Skirvyda, Skirvydas;

Spalio 31 dieną: Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas.

Lapkričio 1 dieną: Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas;

Lapkričio 2 dieną: Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas.

Verslas
 
Atrinkta straipsnių: 25

Europos Sąjungos kontrolė: uždrausti galingi dulkių siurbliai

Paskutiniosiomis vasaros dienomis dalis rokiškėnų skubėjo apsipirkti ne tik artėjantiems mokslo metams, bet ir įsigyti prekyboje dar esančių didelę siurbimo galią turinčių dulkių siurblių. Mat vykdydami Europos Sąjungos direktyvas, Lietuvoje buitine technika prekiaujantys centrai įsipareigojo išparduoti ir ateityje į apyvartą nebeleisti dulkių siurblių, kurių galingumas daugiau nei 1600 vatų. Ir toks reikalavimas – tik pradžia...

Skaityti toliau
 

Vartotojai nerimauja dėl brangstančių produktų

Prakalbus apie naujos valiutos – euro įvedimą, šalies gyventojai labiausiai baiminasi kylančių kainų. Vyriausybė, stengdamasi nuraminti gyventojus, su didžiaisiais šalies prekybos tinklais bei pagrindinėmis verslininkų organizacijomis pasirašė memorandumą, kuriuo verslininkai įsipareigojo sąžiningai perskaičiuoti kainas eurais ir jų nedidinti. Tačiau memorandume parašo nepadėję verslininkai pradeda pelnytis...

Skaityti toliau
 

Mažinti mokesčius - misija neįmanoma

Mokesčiai - neišsemiama tema, aktyvi net vasarą. Štai du Seimo nariai užregistravo Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisas, kad šį mokestį mokėtų tie, kurių turto vertė viršija 750 tūkstančių litų. Ir pasiūlė sumažinti mokesčio tarifą - nuo 1 iki pusės procento.

Skaityti toliau
 

Dėvėtų drabužių verslas - besigriebiantiesiems šiaudo?

Rokiškio miesto svečius stebina ne tik Respublikos gatvės namų langinės, bet ir vos ne kas antrame pastate veikiančios dėvėtų drabužių parduotuvės. Oficialios statistikos apie šia veikla besiverčiančius rokiškėnus nėra, tačiau vien pagrindinėje miesto gatvėje galima suskaičiuoti 18-a tokių „taškų“. Įdomu, kuo ši verslo šaka patraukli rokiškėnams, ar prekyba dėvėtais drabužiais yra pelninga?

Skaityti toliau
 

Darbdaviai: jauni specialistai darbo vietą randa praktikos metu

Aukštąsias ar profesines mokyklas baigę jauni specialistai džiaugiasi sulaukę darbo pasiūlos. Lengviausiai darbo vietą randa tie jaunuoliai, kurie, atlikdami praktiką, puikiai pasirodo potencialiam darbdaviui.

Skaityti toliau
 

Apie vyno ir verslo išskirtinę kokybę

Gegužės 23-24 d. Baltijos šalių vyno mėgėjus sukvietė didžiausia regione vyno ir jo kultūros paroda „Vyno dienos 2014". Ji buvo itin sėkminga mūsų krašto garsiausiam vynininkui Raimondui Nagelei - jo raudonas sausas juodųjų serbentų bei baltas lietuviškų vynuogių vynai pelnė sidabro medalius. Autoritetinga tituluota parodos komisija juos įvertino 88 balais iš 100 ir iki aukso medalių suvainiškiečiui pritrūko vos dviejų balų.

Skaityti toliau
 

Karšti orai koreguoja pirkėjų krepšelį

Prasidėjęs šiltasis sezonas koreguoja rokiškėnų pirkinių krepšelius. Dažnas, užsukęs į parduotuvę būtiniausių produktų, namo parsineša ir ko nors gaivinančio: ledų, gaiviųjų gėrimų ar vaisių. Be abejo, ir produktų šaltibarščiams gaminti.

Skaityti toliau
 

"Rokiškio sūris" akcininkams išmokės per 3,5 milijono litų

Didžiausia mūsų rajono verslo įmonė AB 'Rokiškio sūris" akcininkams už 2013 m. ketina išmokėti per 3,5 mln. Lt.

Skaityti toliau
 

Rokiškio skilandžiui - „AgroBalt" apdovanojimas

Dvidešimtojoje „AgroBalt" parodoje aukso medaliu įvertintas UAB „Daivida" gaminamas „Rokiškio skilandis".

Skaityti toliau
 

Henrikas Asauskas: „Įmonės darbuotojams keliami du reikalavimai: duoto žodžio laikymasis ir nuolatinis tobulėjimas"

Kovo 13-ąją prie kooperatinės bendrovės „SV Obeliai" vairo stojo naujas direktorius Henrikas ASAUSKAS. Jis turi įgyvendinti UAB „Šiaurės vilkas", kuriai priklauso aliejaus perdirbimo įmonė, iškeltą tikslą - per vienerius metus įkvėpti bendrovei tiek gyvybės, kad ji taptų ne tik konkurencinga rinkoje, bet ir gerokai pranoktų konkurentus. Apie permainas, naujos komandos būrimą, iššūkius su H. Asausku kalbėjosi korespondentė Dalia ZIBOLIENĖ.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui