Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. balandžio 16 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Kiek investuosite į pavasarinį garderobo atnaujinimą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 16 d.: Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.

Balandžio 17 d.:Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius.

Balandžio 18 d.: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.
Verslas
 
Atrinkta straipsnių: 63

"Rokiškio sūris" akcininkams išmokės per 3,5 milijono litų

Didžiausia mūsų rajono verslo įmonė AB 'Rokiškio sūris" akcininkams už 2013 m. ketina išmokėti per 3,5 mln. Lt.

Skaityti toliau
 

Rokiškio skilandžiui - „AgroBalt" apdovanojimas

Dvidešimtojoje „AgroBalt" parodoje aukso medaliu įvertintas UAB „Daivida" gaminamas „Rokiškio skilandis".

Skaityti toliau
 

Henrikas Asauskas: „Įmonės darbuotojams keliami du reikalavimai: duoto žodžio laikymasis ir nuolatinis tobulėjimas"

Kovo 13-ąją prie kooperatinės bendrovės „SV Obeliai" vairo stojo naujas direktorius Henrikas ASAUSKAS. Jis turi įgyvendinti UAB „Šiaurės vilkas", kuriai priklauso aliejaus perdirbimo įmonė, iškeltą tikslą - per vienerius metus įkvėpti bendrovei tiek gyvybės, kad ji taptų ne tik konkurencinga rinkoje, bet ir gerokai pranoktų konkurentus. Apie permainas, naujos komandos būrimą, iššūkius su H. Asausku kalbėjosi korespondentė Dalia ZIBOLIENĖ.

Skaityti toliau
 

Butų kainos Rokiškyje užšalo

Per patį nekilnojamojo turto bumą 2006-2007 m. dviejų kambarių butas Rokiškio daugiabutyje kainavo 70-130 tūkst. Lt, priklausomai nuo namo aukšto ir būsto būklės. Dabar tokio ir už trečdalį kainos nepavyktų parduoti: žurnalistinis eksperimentas parodė, kad pirkėjo toks butas nedomina. Nors notarai teigia, jog nekilnojamojo turto rinka taip ir neatsigavo po krizės, tačiau vienas kitas sandoris vis dėlto įvyksta.

Skaityti toliau
 

Vykdant individualią veiklą negalima net sirgti

Darbo netekusiems asmenims Darbo birža (DB) stengiasi padėti ne tik ieškodama potencialaus darbdavio, bet ir skatindama kurti verslą ar dirbti įsigijus verslo liudijimą. Tačiau susivilioję šiuo pasiūlymu, turi nuodugniai „ištyrinėti" visus už ir prieš, nes ilgesnį laiką su verslo liudijimais dirbantys asmenys ne visada lieka patenkinti rezultatu...

Skaityti toliau
 

Didmiesčių Kaziuko mugės – pradedantiesiems sunkiai įgyvendinama svajonė?

Savaitgalį sostinės centrinės gatvės skęs Kaziuko mugės šurmulyje. Didžiuliame liaudies meistrų sambūryje savo kūrinius siūlys ir mūsų rajono amatininkai. Sėkmingai dalyvauti tokiose mugėse gali tik didelę patirtį turintys meistrai. Į juos pavydžiai žvelgia pradedantys auksarankiai, prisėdantys prie pamėgtų rankdarbių tik laisvalaikiu...

Skaityti toliau
 

Didmiesčių Kaziuko mugės - pradedantiesiems sunkiai įgyvendinama svajonė?

Savaitgalį sostinės centrinės gatvės skęs Kaziuko mugės šurmulyje. Didžiuliame liaudies meistrų sambūryje savo kūrinius siūlys ir mūsų rajono amatininkai. Dalyvauti tokiose didelėse mugėse gali tik didelę patirtį turintys meistrai. Į juos pavydžiai žvelgia pradedantys auksarankiai, kurie tik laisvalaikiu prisėda prie pamėgtų rankdarbių.

Skaityti toliau
 

AB „Rokiškio sūris“ pelnas augo

Pieno perdirbimo grupė „Rokiškio sūris“ praeitų metų paskutinį ketvirtį gavo mažiau pajamų, tačiau grynąjį pelną išaugino beveik dvigubai. Grupės pajamos ir pelnas 2013 metais augo.

Skaityti toliau
 

Ar bus kam vaikščioti blizgančiais šaligatviais?

Užsienio investicijų kiekis vienam mūsų rajono gyventojui - 40 Lt, tuo tarpu sostinėje šis rodiklis - 48 tūkst. Lt asmeniui. Iš kurgi jų bus, jei rajono savivaldybė nepateikia informacijos anglų, rusų ar kokia kita užsienio kalba. Artėja ir demografinė krizė - rajono gyventojų per 12 m. sumažėjo 21 proc., o likusiųjų amžiaus vidurkis grėsmingai artėja penkiasdešimtmečio link. Maži atlyginimai, didelė emigracija, menkas patrauklumas užsienio ir vidaus investicijoms - tokias rajono bėdas įžvelgė ekspertų grupė diskusijoje su rajono verslo ir valdžios atstovais.

Skaityti toliau
 

Tarp verslo lyderių ir UAB "Pandmeta"

Jubiliejiniame, 10-ajame dienraščio „Verslo žinios" konkurse varžėsi rekordinis skaičius šalies verslo įmonių. Kitaip, nei ankstesniuose konkursuose, šiemet varžėsi ne įmonės, kurios pačios pateikė paraiškas, o tos, kurias pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktus duomenis atrinko renginio organizatoriai. Tarp 3 tūkst. 700 konkurso dalyvių pateko ir UAB „Pandmeta".

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui