Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. balandžio 21 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Kiek investuosite į pavasarinį garderobo atnaujinimą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 20 d.:Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

Balandžio 21 d.Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas.

Iš arčiau
 
Atrinkta straipsnių: 85

Svajojo apie Ameriką, pamilo Kanadą

Amerika - svajonių šalis! Daugelis žmonių taip mano, tačiau retas ryžtasi apsigyventi už dešimčių tūkstančių kilometrų nuo namų. Vienus gąsdina atstumas, kitus mintis, kad svajonė graži tol, kol yra svajonė... Ameriką, kaip svajonių šalį, įsivaizdavo ir rokiškietė Monika Muradova, visam laikui norinti įsikurti Kanadoje.

Skaityti toliau
 

Žodžiai gimtinei

Šventos Kalėdos kasmet mane grąžina į vaikystę, sodina prie Kūčių stalo drauge su tėvais, artimaisiais. Nors jie seniai iškeliavę anapilin, bet aš juos regiu, su jais kalbuosi, dalinuosi laužiamu kalėdaičiu, dalyvauju Piemenėlių Mišiose. Ši šventė - baltas stebuklas, atnešantis Gerąją Žinią, vilčių pilnatvę.     

Skaityti toliau
 

Į Rokiškį - tik senatvėje

Emigracijos banga neslūgsta, vis dažniau į užsienį paskui tėvus išvyksta ir vaikai. Toks likimas ištiko rokiškietę Viktoriją Tučiūtę: ji apsigyveno pas mamą Anglijoje.

Skaityti toliau
 

Kaip pamėgti Naujuosius metus ir gimtadienius

Visi žino, kad  po švenčių kartais būna pagirios. Alkoholis, priešingybės reikalaujantis linksmumas, neplauti indai ir t. t. Tačiau kodėl liūdna būna prieš šventes, o kai kam - ir per jas ?

Skaityti toliau
 

Šuolis per kliūtį prilygsta skrydžiui

"Darbštus, prieraišus, jautrus, protingas, imlus, bet ir labai aikštingas, reikalaujantis daug dėmesio bei  pavydus", - taip savo numylėtinį žirgą Rūką, ateinančių metų simbolį, apibūdina Ragučių kaime (Rokiškio kaim. sen.) gyvenanti šešiolikmetė Dovilė Valiulytė.

Skaityti toliau
 

Tautodailė tapo keliu į emigraciją

Žinoma rajono tautodailininkė Genovaitė Šimėnienė, visą gyvenimą puoselėjanti lietuvių papročius, audžianti tradicinius liaudies raštus, nė nesapnavo, jog visi trys jos vaikai rinksis gyvenimą užsienyje, o seneliams bus sunku susikalbėti su anūkais...

Skaityti toliau
 

Naujieji Portugalijoje

Fado apdainuotas nepaprasto grožio kampelis - Algarvės regionas - plyti Portugalijos pietuose. Algarvės sostinė - Faro miestas, į jį mane atskraidino lėktuvas. Apsistojau kurortiniame Monte Gordo miestelyje ant okeano kranto, netoli nedidelio žvejų kaimelio. Čia praleidau šv. Kalėdas ir sutikau Naujuosius metus...

Skaityti toliau
 

Kunigas Eimutis Novikas: „Atsiprašysiu visų. Ir už tai, ko galbūt dar nepadariau"

Gruodžio 21 d. Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje vyko Susitaikymo pamaldos, į kurias kvietė dekanas Eimutis Novikas. Visuomenei smalsu, kokio būdo ir charakterio žmogus slypi po naujojo dekanato vadovo sutana? Didžiųjų metų švenčių išvakarėse dvasininkas leido akies krašteliu dirstelėti į savo gyvenimą,  dalinosi mintimis apie kunigystės ištakas, pirmuosius tarnystės potyrius mūsų krašte ir buitį, kurios į didingus altorius nesudėsi.

Skaityti toliau
 

Pažįstama ir nepažįstama Turkija

Kai pirmą kartą lankiausi Izmire (Turkija), buvo pavasaris: medžiai skendėjo žieduose, kalnai buvo žali, žydėjo gėlės. O šįsyk Izmiras atrodė kitaip: medžiai jau be žiedų, kalnai - rudi dėl sudegusios žolės, tik kur ne kur žaliavo medžiai. O granatas prie mūsų kotedžo jau brandino vaisius. Ir ne tik gamta keičiasi Izmire...

Skaityti toliau
 

"Laikas suaugti", - kartais galvoja Vilija Urbonienė

Vilija Urbonienė gali apsirengti ir kaip sekretorė, ir kaip pankė, gaminti įmantrius patiekalus, o kvėpintis paprasčiausiais dukters kvepalais. „Moterų puslapiui" kalbėjomės su ja apie žmogiškiausius, moteriškiausius dalykus...

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui