Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. liepos 25 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar mėgstate kiaulieną?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Liepos 22 d. Dalius, Mantilė, Magdalena, Magdalė, Magdė, Marija;

Liepos 23 d. Apolinaras, Apolinarija, Brigita, Gilmina, Palius, Palys, Polis, Tarvilas, Tarvilė.

Liepos 24 d. Dargvainas, Dargvainė, Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kristupas, Laimis, Živilė, Živilis, Žyvilas, Žyvilė;

Liepos 25 d. Aušra, Jakas, Jakys, Jokūbas, Kęstutis, Valia, Valimantas, Valimantė, Valiotas, Valiotė.

Iš arčiau
 
Atrinkta straipsnių: 67

"Fotografas puse etato" į gyvenimą žvelgia pro objektyvą...

„Fotografas puse etato" - taip save įvardina 27-erių rokiškėnas Mindaugas Navickas, ketinantis netrukus sostinėje atidaryti nuosavą fotostudiją. Krikštynų, vestuvių, nėštumo gražiausias akimirkas įamžinantis, kitu kampu pro objektyvą į poras ar pavienius modelius žvelgiantis fotografas sako, jog niekada nesutiktų fiksuoti laidotuvių.

Skaityti toliau
 

Žodžiai gimtinei

Kaip gera mintimis sugrįžti į gimtuosius Žliubus...

Skaityti toliau
 

Kokioje šalyje laimingas Aivaras?

Rokiškio abiturientai vis dažniau renkasi studijas užsienyje. Kodėl? Ar ieško geresnių universitetų, nuotykių, išbandymų, galimybės būti savarankiškiems, susipažinti su svetimomis kultūromis? Į šiuos klausimus atsakė Danijoje tarptautinio marketingo vadybą ir reklamą studijuojantis rokiškėnas Aivaras Švedarauskas.

Skaityti toliau
 

Asta Keraitienė: „Būti Moterimi tik pradėjau mokytis"

Išskirtinai jaunai atrodanti trijų sūnų mama,  Saviugdos centro įkūrėja Asta Keraitienė gali daug papasakoti. Ir apie tapybos būdus, ir apie savęs ieškojimą. Tačiau šįkart kalbėjomės ir apie drabužius, vyrą, vaikus, maistą, ir apskritai apie Moters paieškas bėgančioje kasdienybėje ir savyje...

Skaityti toliau
 

Sausio įvykių liudininkas: „Viskas buvo ne veltui..."

„Važiuojam į Vilnių", - 1991-ųjų sausio 13-osios išvakarėse rokiškėnus Valeriją ir Aleksį Uldukius pakvietė tuo metu sūrių gamykloje dirbęs draugas. Tąkart iš Rokiškio pajudėjo sausakimši autobusai žmonių, kupinų entuziazmo ir tėvynės meilės. Iki pat sostinės netilo pokario dainos... save ir kitą padrąsinti... „Deja, atgal važiavom tylėdami... Žinojom, kad po šios nakties namo nebegrįš ne tik rokiškėnas Alvydas Matulka, bet ir kiti šalies gyventojai..." - neslėpė jaudulio pašnekovas, o paklaustas, ar sutiktų dar kartą patirti tai, ką išgyveno 1991-aisiais, pridūrė: „O kaip gi kitaip? Juk Lietuva - viena. Kas daugiau, jei ne mes?.."

Skaityti toliau
 

„... kai lietuviais norėjo būti visas pasaulis..."

„1991-ųjų sausio 13-osios įvykiai - didžiausias stebuklas per visą žmonijos istoriją. Daugiau pasaulyje nežinau tokios tautos, kuri eitų ginti savo krašto tik su maldaknyge ir rožiniu rankoje..." - tai 87-erių rokiškėnės, mokytojos Vandos Vasiliauskienės žodžiai...

Skaityti toliau
 

Svajojo apie Ameriką, pamilo Kanadą

Amerika - svajonių šalis! Daugelis žmonių taip mano, tačiau retas ryžtasi apsigyventi už dešimčių tūkstančių kilometrų nuo namų. Vienus gąsdina atstumas, kitus mintis, kad svajonė graži tol, kol yra svajonė... Ameriką, kaip svajonių šalį, įsivaizdavo ir rokiškietė Monika Muradova, visam laikui norinti įsikurti Kanadoje.

Skaityti toliau
 

Žodžiai gimtinei

Šventos Kalėdos kasmet mane grąžina į vaikystę, sodina prie Kūčių stalo drauge su tėvais, artimaisiais. Nors jie seniai iškeliavę anapilin, bet aš juos regiu, su jais kalbuosi, dalinuosi laužiamu kalėdaičiu, dalyvauju Piemenėlių Mišiose. Ši šventė - baltas stebuklas, atnešantis Gerąją Žinią, vilčių pilnatvę.     

Skaityti toliau
 

Į Rokiškį - tik senatvėje

Emigracijos banga neslūgsta, vis dažniau į užsienį paskui tėvus išvyksta ir vaikai. Toks likimas ištiko rokiškietę Viktoriją Tučiūtę: ji apsigyveno pas mamą Anglijoje.

Skaityti toliau
 

Kaip pamėgti Naujuosius metus ir gimtadienius

Visi žino, kad  po švenčių kartais būna pagirios. Alkoholis, priešingybės reikalaujantis linksmumas, neplauti indai ir t. t. Tačiau kodėl liūdna būna prieš šventes, o kai kam - ir per jas ?

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui