Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. spalio 31 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Šiandien
 
Daugiau straipsnių
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar skaptuosite Helovino moliūgą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Spalio 30 dieną: Darata, Edmundas, Skira, Skiras, Skirgaila, Skirgailė, Skiriotas, Skriotė, Skirvyda, Skirvydas;

Spalio 31 dieną: Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas.

Lapkričio 1 dieną: Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas;

Lapkričio 2 dieną: Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas.

Iš arčiau
 
Atrinkta straipsnių: 67

Kitokios atostogos: pėsčiomis aplink Lietuvą jos kontūrais


Obeliuose belaukdama, kol praeis smarkus lietus, matau manęs link ateinantį pusnuogį berniuką. Prisėda šalia, klausia: „Ar šiandien jau maudeisi?" Nusijuokiu ir pasiūlau savo marškinėlius, nes matau, kad svečiui šalta. Greitai išsiaiškinu, kad jam vos septyneri, jis šiek tiek įžūlus ir neįprastai jo amžiaus vaikams - drąsus. Klausia manęs, ar turiu parūkyt, sakosi dažnai su bendraamžiais patraukiąs dūmą. Ir taurelės nevengiąs, nors čia pat dievagojasi, kad geriąs tik sidrą. Žmogaus saviraiška... Kiek reikšmės jai turi auklėjimas, diegiamos vertybės, šeimos „kraitis", švietimo sistema? Gal atsakymas į šį esminį klausimą bus viena istorija - Manto Bartuševičiaus kelionė.

Skaityti toliau
 

Dėl žirgo liks Rokiškyje


Sportinio žirgo Oveno savininkė, būsima abiturientė Laurita Laškovaitė sparnų kelti į didmiesčius nesiruošia. „Kol auginau tik šunis, planavau juos vežtis su savimi į miestą, kuriame studijuosiu, bet dabar turiu žirgą. Jo tikrai nepaliksiu", - rimtai dėsto 17- metė mergina. Apie žirgus ir žirgininkystę su Laurita LAŠKOVAITE kalbėjosi Gabija KARLONAITĖ.

Skaityti toliau
 

Namuose - skirtingos sienos

Rokiškio kultūros centro direktorės pavaduotoja kultūrinei veiklai Vaiva Baltrūnaitė-Kirstukienė nenorėjo gyventi namuose su tobulai lygiomis sienomis, todėl drąsiai paėmė mentelę į rankas ir įgyvendino savo idėją - kiekviena siena namuose yra skirtingos tekstūros, faktūros ir spalvos.

Skaityti toliau
 

Po drauge nueitų 55-erių metų – vestuvių įžadų atnaujinimas...

Šiandien smaragdines vestuves (55-ąsias santkuokos metines) švenčia Kazliškio (Kazliškio sen.) kaime gyvenantys Monika ir Povilas Kabutavičiai.

Skaityti toliau
 

Rokiškėnas muziejui dovanos danielių

Rokiškėnas verslininkas Aidas Stainys siūlo dovaną - keletą savo danielių - Rokiškio krašto muziejui. „Nuo seno danieliai buvo neatsiejama dvarų aplinkos puošmena. Dvaras yra žmonių traukos objektas, jis taptų dar patrauklesnis, jei parke ganytųsi danieliai",- kalbėjo A. Stainys.

Skaityti toliau
 

Gyvenimas su fotoaparatu

Istorikas, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos Rokiškio skyriaus narys, ilgametis rajono laikraščio fotokorespondentas Vytautas GASIŪNAS atveria savo turtingo kūrybos kraičio skrynią...

Skaityti toliau
 

Pirmoji rajone šeimyna namų šilumą suteikė aštuoniems globotiniams

Rokiškio rajone įsteigta pirmoji šeimyna. Ji kuriasi Lukštų (Juodupės sen.) senosios klebonijos ir buvusios mokyklos pastatuose. Užuovėją čia rado aštuoni vaikai. Šeimynos steigėjos svajonė - išauklėti globotinius dorais žmonėmis, kad jie nekartotų biologinių tėvų klaidų ir savo atžalas augintų patys.

Skaityti toliau
 

Apie žavųjį viengungį

Yra tokių vyrų, kurie tuoktis nenori. Atkreipkime dėmesį: ne „negali“, o būtent „nenori“. Kokie jie ?

Skaityti toliau
 

Atostogos kitaip: socialinio paribio beieškant

Po darbų - ilgai lauktos atostogos. Puolam į jas taip, kaip atrodo tuo metu geriausia: lekiam į kaimą, gamtos prieglobstyje atsipūsti nuo skubėjimo, įtampos, garsų. Jei tai netenkina, skrendam į karščiu alsuojančias egzotines šalis. Naujais įspūdžiais, potyriais taip norisi praskaidrinti kasdienybės rutiną, susidedančią iš dviejų pagrindinių stotelių - darbas ir namai... 

Skaityti toliau
 

Vyrai žvejoja...

Nors užkietėjusių žvejų šnekos apie pro duris netilpusį laimikį aplinkinių visados yra palydimos plačiomis šypsenomis ir anekdotais, tačiau kai tokias istorijas pasakoja rokiškėnai Artūras Budzilavičius ir Vytautas Deksnys, - artimieji ir draugai juoktis ar pašiepti neskuba... Mat prieš penkerius metus gilintis į šamų žvejybos ypatumus pradėję vyriškiai, kone kiekvieną sykį namo grįžta nešini jei ne keliasdešimt, tai nors keliolika kilogramų sveriančiais įspūdingais ūsočiais...

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui