Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. liepos 31 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar mėgstate kiaulieną?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Liepos 31 d. Elena, Ignacas, Ignacija, Ignacijus, Ignas, Ignė, Ignotas, Leta, Letas, Leticija, Sangina, Sanginas, Sangirda, Sangirdas, Sigitas, Vykintė;

Rugpjūčio 1 d.  Almeda, Artautas, Bartautė, Bertautas, Bertautė, Bervainas, Bervainė, Meilė, Viltė.

Rugpjūčio 2 d. Alfa, Alfas, Alfonsas, Guoda, Gustas, Gustava, Gustavas, Gustė, Gustina, Gustis, Gustys, Tautvaišas, Tautvaišė, Tautvaldas, Tautvaldė.

 Rugpjūčio 3 d.  Augustė, Lengvinė, Lidija, Mangirda, Mangirdas, Mangirdė, Mankanta, Mankantas, Mantartas, Mantartė, Žeimena.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 1951

Kriminogeninė situacija ketvirtąją kovo savaitę Panevėžio apskrityje

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, kovo 17-23 d. apskrityje užregistruoti 909  įvykiai, 93 iš jų - nusikaltimai. Jau išaiškinti 49 nusikaltimai, 36 jų - „karštomis pėdomis", nustatyti 42 įtariamieji.

Skaityti toliau
 

Išmokų už sumedžiotus šernus nebebus

Aplinkos ministerijoje vykusiame susitikime, kuriame dalyvavo ministerijos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos vadovai, sutarta pristabdyti aktyvią šernų medžioklę.

Skaityti toliau
 

Trenkė tėvui

Rokiškėnas G. S. (gim. 1970 m.) pranešė, jog kartu su juo gyvenantis sūnus M. S. (gim. 1995 m.), būdamas neblaivus, kelis kartus trenkė kumščiu į veidą.

Skaityti toliau
 

Dingo piniginė

Panemunėlio gyventojas E. A. (gim. 1994 m.) maršrutiniame autobuse Rokiškis-Panevėžys pasigedo piniginės, kurioje buvo 150 Lt.

Skaityti toliau
 

Rastas negyvas

Kovo 21 d. 9 val. savo namuose Bagdoniškyje (Kriaunų sen.) rastas Antano Baltrukėno (gim. 1962 m.) lavonas. Pirminės apžiūros metu smurto žymių ant mirusiojo kūno nepastebėta.

Skaityti toliau
 

Vėl deginama sausa žolė

Sušilus orams, vėl laukuose deginama pernykštė žolė. Kovo 21 d. ugniagesiai važiavo gesinti liepsnų Kuosių (Kamajų sen.). Išdegė apie 2 ha plotas. Gaisras tos pačios seniūnijos Nevierių kaime buvo mažesnis: ugnis išdegino tik 30 a žolės.

Skaityti toliau
 

Laimingų šokančių rokiškėnų klipas jau sukurtas

Pirmąjį kartą rokiškėnai prisijungė prie pasaulyje populiarios akcijos - šokiu burti žmones ir populiarinti savo miestą. Laimingų šokėjų klipas jau sukurtas.

Skaityti toliau
 

Juodosios gulbės grįžo į tvenkinį

Rokiškio miesto pasididžiavimas - Juodosios gulbės, savaitgalį buvo paleistos į tvenkinį. Šaltas žiemas paukščiai praleidžia miesto dvaro rūsyje, o atėjus pavasariui grįžta į savo aptvarą tvenkinyje. Vos tik ištirpo paskutinis ledas, muziejaus darbuotojai išleido ilgakakles.

Skaityti toliau
 

Nesutikę pūsti į alkotesterį už kraujo ar šlapimo tyrimą moka beveik po pusketvirto šimto litų

Autoįvykį sukėlę ir pasitikrinti policijos pareigūnų alkoholio matuokliu atsisakę vairuotojai už kraujo tyrimą, kuriuo yra nustatomas etilo alkoholio kiekis kraujyje ar šlapime, šiemet mokės beveik pusketvirto šimto litų...

Skaityti toliau
 

Lietuva kovo 24-ąją

1798 m. Vilniuje įsteigtas paštas.

1846 m. Lepelyje, Baltarusijoje, mirė Liudvikas Adomas Jucevičius, lietuvių folkloristas, etnografas, aprašęs žemaičių krašto gyvenimą, papročius, pirmasis papasakojęs legendą apie Jūratę ir Kastytį.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui