Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. gruodžio 22 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar taupote pinigus, ruošdamiesi eurui?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Gruodžio 22 dieną:Dovilė, Gedvarda, Gedvardas, Gedvardė, Gedvė, Gedvyda, Gedvydas, Ksavera, Ksaveras, Rimbertas, Zenonas.

Gruodžio 23 dieną:Mina, Veliuona, Viktė, Viktorija, Vilas, Vilbutas, Vilbutė, Vilė, Vilys, Viktorija.

Gruodžio 24 dieną:Adas, Adelė, Adomas, Gudmina, Gudminas, Gudvainas, Gudvainė, Gudvilas, Gudvilė, Gudvina, Gudvinas, Ieva, Jieva.

Gruodžio 25 dieną: Gražinė, Gražinis, Gražys, Gražmantas, Gražvaldas, Gražvaldė, Gražvilas, Gražvilė, Gražvyda, Gražvydas.

Gruodžio 26 dieną: Gaudilas, Gaudilė, Ginda, Gindas, Gindvilas, Gindvilė, Relinda, Stepa, Stepanija, Stepas, Steponas, Steponė.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2444

Vagių grobis - per 50 tūkst. Lt (ATNAUJINTA)

Rugsėjo 27 d. apie 8 val. Rokiškyje, J. Basanavičiaus g., 1964 m. gimęs vyras pastebėjo, kad iš jo namo, atkėlus-išlaužus virtuvės lango medinį rėmą, pavogta apie 5 000 eurų, apie 20 000 litų ir įvairūs auksiniai papuošalai. Nuostolis - apie 50 000 litų.

Skaityti toliau
 

Apie Kristijoną Donelaitį kitaip

Kristijono Donelaičio "Metai" - ne tik lietuvių literatūros klasika, bet ir vienas iš nedaugelio jos kūrinių, pelniusių pasaulinį pripažinimą. "Jau saulelė atkopdama budino svietą" iki dantų skausmo pažįstama kiekvienam moksleiviui.  Ar dar įmanoma į šį kūrinį pažvelgti kitaip? Įmanoma - tą įrodė aktorė Virginija Kochanskytė, operos solistas Liudas Mikalauskas bei klarnetistas Valdas Andriuškevičius, Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos kvietimu pristatę rokiškėnams teatrinę impresiją "Metų šviesoje".

Skaityti toliau
 

Pradelstų skolų - 3,57 mlrd. litų

Rugpjūčio mėnesio pabaigoje gyventojų pradelstos skolos už finansų, telekomunikacijų, kitas paslaugas ir prekes sudarė 3,57 mlrd. litų, arba 1,3 mln. litų daugiau nei vasaros pradžioje, rodo savitarnos sistemos "Mano Creditinfo" duomenys.

Skaityti toliau
 

Rusija: sūrių ir jogurtų iš ES importas gali būti atnaujintas pasinaudojus išimtimis

  Pieno produkcijos gamintojai iš šalių, kurių maisto prekėms Rusija taiko embargą, bandys atkurti eksporto į Rusiją apimtis pasinaudodami išimtimi laktozės neturinčiai produkcijai. Tai sakoma penktadienį pateiktoje Rusijos ekonomikos ministerijos parengtoje prognozėje "Rusijos socialinė ir ekonominė plėtra iki 2017 metų".

Skaityti toliau
 

Minima tarptautinė pasiutligės diena

Kiekvienų metų rugsėjo 28 dieną pasaulis mini tarptautinę pasiutligės dieną. Pasaulinės gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) šių metų šūkis - ,,Visi kartu prieš pasiutligę". Ši diena tarptautinėje bendruomenėje skirta skleisti kuo daugiau žinių apie pasiutligę, organizuojamos informacinės kampanijos, veterinarijos specialistai vyksta į atokiausius planetos kampelius, kad paaiškintų vietovių gyventojams apie naminių gyvūnų skiepijimo nuo pasiutligės svarbą.

Skaityti toliau
 

Paralyžiuoto arklio kančios kaimynus virkdo, o šeimininko nejaudina

Trečią savaitę Kavoliškio (Rokiškio kaim. sen.) kaimo ganykloje guli paralyžiaus sukaustytas, pragulų ir pūvančių žaizdų iškankintas arklys. Kaimynų mėginimai prisibelsti į bejėgio gyvulio šeimininko širdį ir protą eina perniek: jis tvirtina, kad savo gyvuliu rūpinasi taip, kaip išgali, o dėl to, jog antrą savaitę nepavyksta prisišaukti paliegusius gyvulius supirkinėjančių tarnybų iš Panevėžio ar Utenos, jis nekaltas...

Skaityti toliau
 

Ar einate į darbą sirgdami?

Dar 2009-aisiais Seimui patvirtinus siūlymą sumažinti ligos pašalpas, dirbanti Lietuvos dalis turėjo dėl ko pykti ant valdžios. Juk susirgus tenka brangiai mokėti ne tik už vaistus. Prarandamos ir darbo pajamos, nes „Sodra“ jas kompensuoja tik iš dalies. Už dvi pirmąsias nedarbingumo dienas ligos pašalpą moka darbdavys, ji turi sudaryti ne mažiau kaip 80 proc. vidutinio darbo užmokesčio. Nuo trečiosios dienos ligos pašalpą moka „Sodra“ - iki septintos ligos dienos jos dydis yra 40 proc., o nuo aštuntosios – 80 proc. atlyginimo.
Jei Seimas pritars siūlymui grąžinti ligos pašalpas į ankstesnį lygį, buvusį iki 2009 m., nuo kitų metų dirbantys piliečiai ligos atveju, užuot ėję į darbą sirgdami, galės gydytis patirdami minimalius finansinius nuostolius.

Skaityti toliau
 

Budintis žurnalistas

Jūs bet kada galite paskambinti ir pasidalinti žiniomis apie svarbius įvykius bei nusikaltimus ir nelaimes su savaitgaliais budinčiais žurnalistais. Rugsėjo 27-28 d. budi korespondentė Lina Dūdaitė. Jos tel. (8-620) 78247.

Skaityti toliau
 

Gal mobiliuosius reiktų drausti ne tik perėjose?

Seimas svarstys siūlymą pėstiesiems uždrausti kalbėti mobiliaisiais telefonais perėjos.

Skaityti toliau
 

Naujai mokyklai pinigų šiek tiek davė, politikams skolą atiduoti pažadėjo

Penktadienį posėdžiavusi rajono taryba darbotvarkės klausimus svarstė ir tvirtino be didesnių diskusijų. Politikai „užkliuvo" tik dėl Rokiškio pagrindinė mokyklos, pradėjusios veikti nuo šio rugsėjo, direktorės prašymas skirti iš biudžeto pinigų įstaigos būtiniausioms išlaidoms bei dėl tarybos narių atlygio už darbą mokėjimo.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui