Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. birželio 30 d.
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Birželio 30 dieną: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas.

Liepos 1 dieną: Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas.

Liepos 2 dieną: Gantautė, Jotvingas, Jotvingė, Jotvingis, Marijona, Marijonas, Martinjonas, Napoleonas.

Liepos 3 dieną: Abdonas, Anatolijus, Heliodoras, Liaudbaras, Liaudmantas, Liaudmantė, Liaudmina, Liaudminas, Liaudminė, Rytė, Rytis, Tomas, Vaidilas, Vaidilė.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2940

Prie laiptinės degė šiukšlės

Kovo 23-osios vakarą ugniagesiams pranešta, kad pilna dūmų Rokiškio Vilties g. 20 namo laiptinė. Prie laiptinės šiukšlių duobėje degė šiukšlės, per ventiliacijos angas rūsyje buvo uždūminta laiptinė. Ugnis užgesinta, laiptinė išvėdinta.

Skaityti toliau
 

Skaitykite antradienio "Gimtąjį Rokiškį“

Skaitykite ir prenumeruokite "Gimtąjį Rokiškį" - čia visos krašto naujienos

Skaityti toliau
 

Vėl diskutuojama žemės pardavimo klausimais

Pernai gegužę įsigaliojusios žemės pirkimo pataisos vėl narstomos Žemės ūkio ministerijoje (ŽŪM). Nors dabar užsieniečiai dirbamą žemę Lietuvoje gali įsigyti su išimtimis, kai kurie ministerijos socialiniai parteriai pardavimo tvarką siūlo dar labiau švelninti.

Skaityti toliau
 

Visose mokyklose siūloma įdiegti patyčių prevencijos programas

Pirmadienį Lietuvoje prasidėjo "Vaikų linijos" organizuojama akcija "Veiksmo savaitė be patyčių". Tai jau šeštą kartą vykdoma iniciatyva.

Skaityti toliau
 

„Temidė“: Rokiškio rajone stipriausi jūžintiškiai

Kovo 20 dieną Rokiškio rajono policijos komisariato salėje vyko šio rajono moksleivių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis turas. Jame nugalėjusi Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinės mokyklos komanda dalyvaus konkurso Panevėžio apskrities ture.

Skaityti toliau
 

Švietimo sistemos pertvarka: mokykla – Jūžintuose, o atestate – Kamajai

Nuo kitų mokslo metų Lietuvoje turėtų nebelikti vidurinių mokyklų. Tokia tvarka numatyta Švietimo įstatyme. Jūžintų Juozo Otto – Širvydo vidurinės mokyklos pedagogai ir mokiniai jau turi susitaikyti su mintimi, kad ji taps pagrindine mokykla su gimnazijos klasėmis. Jos priklausys Kamajų Antano Strazdo gimnazijai. Įdomus atvejas - Jūžintuose mokyklą baigę abiturientai gaus atestatus, kuriose bus įrašyta Kamajų gimnazija.

Skaityti toliau
 

Rokiškyje operatyviai sulaikyti smurtautojai ir rankinių vagys

Kovo 20 d. Rokiškio rajono Obelių seniūnijos gyventojas kovo 20 d. popietę, atėjęs aplankyti kaimyniniame kaime gyvenančio draugo, susižodžiavo su jo dešimtmete seserimi.

Skaityti toliau
 

Sudegė lengvasis automobilis

Kovo 23 d. 00.58 val. ugniagesiams pranešta apie Jūžintuose prie Studentų g. 6-ojo namo degančią   transporto priemonę. Atvykus gelbėtojams lengvasis automobilis degė atvira liepsna.

Skaityti toliau
 

Tapome greitos veikos internetais...

Per pasaulį keliauja minčių mainai. Jie tviska, žiba, mirga visomis vaivorykštės spalvomis. Dirbantieji narplioja veiklos klausimus, senjorai gilinasi į ligų kamuolėlio turinį, vaikų ir vaikaičių gyvenimo istorijas, bedarbiai kapanojasi po savo problemų voratinklį, jaunimas šiuolaikiškai žvelgia į ateities perspektyvas. Visi verda, kunkuliuoja savame katilėlyje, dalyvauja minčių mainų atrakcijoje... Kas atsitinka, kai tos mintys išleidžiamos į pasaulį?

Skaityti toliau
 

Monika Vaičiulytė: „Jei savyje nesi ieškojęs prasmės, nerasi jos ir scenoje“

Jaunosios kartos lietuvių aktorė Monika Vaičiulytė  tik paviršutinišku žvilgsniu trapi, o ilgiau kalbant – itin viduje susikaupusi. Jai siūlomi sudėtingi vaidmenys ir tipažai. Kultiniame Emilio Vėlyvio filme „Redirected/Už Lietuvą“, žiūrovų ir kritikų išliaupsintame Oskaro Koršunovo „Išvaryme“. Čia, įkūnijusi emigrantę Eglę, nominuota Auksiniam scenos kryžiui, o šį garbingiausią teatro apdovanojimą pasiėmė suvaidinusi Mariją Jono Vaitkaus spektaklyje „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“... Ketvirtadienį ją vėl matėme ir festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ scenoje, Nacionalinio dramos teatro premjeroje „Kankinys“, kur suvaidino mokytoją Eriką Rot. Aktorė yra sakiusi: „Labai branginu Rokiškio festivalį“. Su mūsų miestu ją sieja ne tik scena, bet ir avantiūristiški prisiminimai bei kūrybinė draugystė... Apie visa tai su Monika VAIČIULYTE  kalbėjosi žurnalistė Reda MILAKNIENĖ.   

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui