Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. gegužės 28 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar savivaldybės specialistai darbo metu gali užsiimti papildomais apmokamais darbais?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Gegužės 27 dieną: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė.

Gegužės 28 dieną: Donalda, Donaldas, Jogirda, Jogirdas, Jogys, Jogminė, Justas, Justė, Rima;

Gegužės 29 dieną: Algeda, Algedas, Algedė, Erdvilė, Magdalena, Mažrimas, Mažrimė, Tautvilė, Teodosija, Teodosijus, Teodota, Teodotas;

Gegužės 30 dieną: Ferdinandas, Fernanda, Fernandas, Joana, Vyliauda, Vyliaudas, Vyliaudė, Žana, Žanas.

 

 

 

 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2875

Keturratis sulankstė kelio ženklą

Šeštadienio pavakarę Respublikos ir Aušros gatvių sankryžoje susidūrė keturratis motociklas ir lengvasis automobilis. Abu vairuotojai važiavo pagrindine Respublikos gatve: keturratis nuo centro pusės, automobilis - nuo prekybos centro "Maxima". Pastarasis suko į kairę ir nepraleido iš priekio atvažiuojančio motociklo. Vairuotojas teigė jo nepastebėjęs. Nuo stipraus smūgio keturračio motociklo vairuotojas buvo "nusviestas" keletą metrų tolyn, o jo vairuojamas motociklas apvirtęs ant šono "atsirėmė" į kelio ženklą.  

Skaityti toliau
 

Jūžintuose - baikeriškas šimtadienis

Šimtadienio šventė nuskambėjo ir Jūžintų Otto Širvydo vidurinėje mokykloje. Šiemet jis buvo baikeriškas - kaip niekados spalvingas, rėksmingas...

Skaityti toliau
 

Unikali šiuolaikinių donkichotų – smuikininko ir gitaristo – misija

Jau antri metai, kaip smuikininkas, dirigentas, Kauno kamerinio orkestro įkūrėjas ir politikas Gediminas Dalinkevičius bei jaunas jo kolega, dvidešimt trejų metų Lietuvos muzikos ir teatro akademiją baigiantis perspektyvus gitaristas Simonas Bušma keliauja per Lietuvą. Jų misija – su koncertais aplankyti visas Lietuvos vidurinio ugdymo švietimo įstaigas – unikali. Muzikantai jau pabuvojo 30 rajonų, Rokiškyje taip pat koncertavo, o vasario 24 dieną juos pamatysime Rokiškio dvare vyksiančiame padėkos koncerte.

 

Skaityti toliau
 

Tik kvailiai ir numirėliai nekeičia nuomonės

Gamtos reiškinių specialistai džiugina: pirmą kartą per daugybę metų Lietuvoje kalendorinę pavasario pradžią aplenkė meteorologinis pavasaris... Nors dar savaitė iki kovo, o iki gandrų sutiktuvių dienos – beveik mėnuo, prieš kelias dienas gandras padangėje jau suko ratą. Žadama, jog kitą savaitę šiluma gali pasiekti net iki 10 laipsnių.

Skaityti toliau
 

„Pandėlio balsiukų“ dainininkių sėkmė

Vasario 21 d. Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro dainavimo studija „Pandėlio balsiukai“ atlikėjos dalyvavo dešimtajame respublikiniame populiariosios vokalinės muzikos festivalyje-konkurse "Šypsenėle, nepabėk 2015" Plungėje.

Skaityti toliau
 

Duris atvėrė Obelių savarankiško gyvenimo namai

Po rekonstrukcijos duris atvėrė Rokiškio socialinės paramos centro Obelių savarankiško gyvenimo namai.

Daugiau - "Gimtajame Rokiškyje"  

Skaityti toliau
 

Neteisėtai pasinaudojo duomenimis

Vasario 11 d. 1986 m. gimęs vyras, gyv. Rokiškyje, pranešė, kad 2015 metų pradžioje iš mokesčių inspekcijos gavo laišką, kuriame nurodoma, jog jis 2012 m. pirko automobilį ir privalo sumokėti mokesčius. Tikslinant pareiškimo aplinkybes paaiškėjo, kad vyriškis automobilio nepirko, jokių sąskaitų nepasirašinėjo, o kažkas neteisėtai pasinaudojo jo duomenimis ir suklastojo dokumentus.

Skaityti toliau
 

Degė konteineris

Vasario 22-osios naktį Rokiškyje, Kauno 27-ojo namo kieme užsiliepsnojo šiukšlės konteineryje. Sudegė du plastikiniai konteineriai.

Skaityti toliau
 

Išvažiavo nieko nesakęs

1990 m. gimusi moteris, gyv. Kaune, pranešė, kad vasario 20 d. apie 19.00 val. būnant Rokiškio r., jos 1986 m. gim. vyras niekam nieko nesakęs su savo automobiliu „Toyota Avensis“ kažkur išvyko ir iki šiol negrįžo. 

Skaityti toliau
 

Sumušė neblaivus buvęs sugyventinis

1992 m. gimusi mergina, gyv. Rokiškyje, pranešė, kad vasario 21 d. 17.00 val. į jos namus atėjo neblaivus buvęs sugyventinis, gim. 1991 m.,  gyv. Rokiškio r., ir ją sumušė.  Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas ieškomas apklausai.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui