Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. kovo 31 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar mokiniams pakanka veiklos po pamokų?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Kovo 31 dieną: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė.

Balandžio 1 dieną: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras.

Balandžio 2 dieną: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2732

Kaip išvengti ilgų skaičiavimų konvertuojant litus į eurus?

Vos Lietuvoje įvedus eurą, dauguma susiduria su ilgiau trunkančiais atsiskaitymais parduotuvėse bei laiko užimančiais skaičiavimais, norint mintyse paversti eurus į litus.  Tačiau turintiems išmaniuosius telefonus su Android programine įranga šis procesas dabar itin paprastas.

Skaityti toliau
 

Specialistų kvalifikacijos žemėlapis leis geriau derinti švietimo ir darbo rinkos poreikius

Švietimo ir mokslo ministerijai pavedus Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) atliko pirminę specialistų kvalifikacijos žemėlapio - 2013 m. absolventų įsidarbinamumo - analizę.

Skaityti toliau
 

Pirmojo šiųmečio turgaus pirkėjus išgąsdino ne tik euras

Nuo naujųjų metų mūsų naujas mūsų gyvenimo pakeleivis – euras, skubame išleisti piniginėse ar taupyklėse užsilikusius litus. Viena galimybių – nusipirkti už juos ką nors turguje, tačiau ja pasinaudojo labai mažai rajono žmonių.

Skaityti toliau
 

Moteris sugyventiniui sužalojo akį

Sausio 2-ąją Laibgaliuose (Jūžintų sen.)  išgertuvių metu kilo konfliktas. Neblaivi (girtumas 1.42 prom.) 1971 m. gimimo gimusi moteris užpuolė sugyventinį (gim. 1968 m.): kumščiu jam smogė du kartus į kairę akį. Dėl akies traumos vyriškis išvežtas į Kauno klinikas.

Skaityti toliau
 

Atėmė telefoną

1964 m. gim. vyras, gyv. Rokiškyje, pranešė, kad sausio 3-osios vakarą į jo namus užsukęs  nepažįstamas jaunuolis pavartojo prieš jį fizinį smurtą ir pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Nokia“. Įtariamasis sulaikytas.

Skaityti toliau
 

VVTAT: už ypač grubius euro įvedimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus gali būti taikoma ir iki 120 tūkst. litų bauda

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVATAT) pirmadienį turėtų gauti apibendrintą informaciją, kodėl kai kurie didieji prekybos centrai klientams duodavo grąžą ne tik eurais, bet ir litais. Paaiškėjus, kad prekybos centrai naudojosi išimtimi, kuri numatyta tik smulkiesiems verslininkams, jiems grės baudos.

Skaityti toliau
 

Skaitytojai išrinko Metų įstaigą – lopšelį-darželį „Pumpurėlis“

Visą paskutinį praėjusių metų mėnesį „Gimtojo...“ skaitytojai rinko Metų įstaigą – balsavo už kolektyvus, pas kuriuos malonu užsukti; įstaigas, kuriose mūsų reikalai sprendžiami kaip savi...

Skaityti toliau
 

Modeliu Kinijoje dirbusi rokiškėnė Ieva Kirdaikytė: „Tai lyg kitas pasaulis...“

„Viskas gražu, paprasta ir lengva – tik žiūrint iš šalies. Realybėje didelių pinigų vien už gražią šypseną niekas nemoka“, – teigia septyniolikmetė rokiškėnė Ieva Kirdaikytė, neseniai modelio darbo duonos krimtusi egzotiškoje Kinijoje. Dailiai nuaugusios didžiaakės neišgąsdino nei didžiuliame Kinijos oro uoste nepasirodęs ją sutikti turėjęs vairuotojas, nei keliolika valandų trukusios drabužių kolekcijų pristatymo repeticijos... „Visa tai vertinu kaip neįkainojamą patirtį ir progą, galinčią ateityje atverti langą į pasaulį. Kita vertus, stačia galva irgi nepuolu – modelio darbo keliones į užsienį stengiuosi planuoti mokyklinių atostogų metu“, – tvirtina Ieva ir teigia, kad šiuo metu jai svarbiausi kitais mokslo metais laukiantys brandos egzaminai...

Skaityti toliau
 

Puansetiją galima išsaugoti kitoms Kalėdoms...

Metams ritantis į pabaigą dažno namuose apsigyvena, šilumos bei jaukumo interjerui suteikia ryškiaspalvė puansetija, kitaip dar vadinama Kalėdų žvaigžde. Tačiau vos kelias savaites sodriai raudonais lapais akį džiuginusios gėlės likimas paprastai baigiasi... šiukšlyne. Kraštovaizdžio apželdinimo specialistas rokiškėnas Tomas Čižokas pataria, ką daryti, kad ryškiaspalvė Kalėdų žvaigždė džiugintų ne vienerius metus.

Skaityti toliau
 

Apie vadybą, kokybę ir „celiuliozinį“ mąstymą

Mintyse dėliojame praėjusių metų akimirkas. Jos ryškios lyg daugiaplanės fotografijos iš mūsų archyvų. Palyginti su ankstesnėmis kartomis, mes daugiau patiriame, mūsų gyvenimo galimybės kur kas platesnės. Įdėmiai peržvelgę atminties kraites, modeliuojame ateitį. Metų kaita mūsų gyvenimuose tik riboženklis.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui