Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. sausio 26 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar norėtumėte savanoriauti?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Sausio 26 dieną: Žiedė, Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas.

Sausio 27 dieną: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis.

Sausio 28 dieną: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.

Sausio 29 dieną: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.
 

 

 

 


 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2613

Lapkričio 12-osios politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų šiandienos dienraščiuose apžvalga

OLITIKA  Antradienį Seime prisiekęs paskirtasis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis sieks atkurti korupcijos skandalo sumenkintą ministerijos autoritetą ir užtikrinti žmonių saugumą, o policijos generaliniu komisaru vakar pradėjęs dirbti Linas Pernavas tęs policijos sistemoje pradėtas reformas. S. Skvernelis tiki galintis pasiekti, kad Vidaus reikalų ministerija žmonės pasitikėtų. Pasak ministro, STT pradėtas tyrimas sudavė didelį smūgį pasitikėjimui ne tik ministerija, bet ir vidaus reikalų sistema. S. Skvernelis teigia nesikišiantis į šį tyrimą ir tikisi, kad tyrimas bus baigtas kuo greičiau. Jis užtikrino bendrausiantis su visomis politinėmis jėgomis, bet nepasiduosiantis jokiam politiniam spaudimui. "Nesu tas žmogus, kuris yra paspaudžiamas", - sakė ministras.

Skaityti toliau
 

Numovė ratus

Kavoliškio (Rokiškio kaim. sen.)  gyventojas V. Č. pastebėjo, jog nuo automobilio „Audi A4“, stovėjusio namo kieme, pavogti ratai su padangomis. Nuostolis – 2 tūkst. 500 Lt.

Skaityti toliau
 

"Romuvoje" naujas prezidentas: Martynas pakeitė Martyną

Lapkričio 11-ją Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijoje "Romuvos" padalinyje vyko naujojo Prezidento Martyno Lukošiūno inauguracija. Jis pakeitė kadenciją  baigusį Prezidentą Martyną Šliką. 

Skaityti toliau
 

Policijos vadovai su seniūnais gvildeno vietos problemas

Tokiu tikslu Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Šopis ir Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas lapkričio 11-ąją susitiko su Juodupės seniūnu Valdu Adomoniu ir Kazliškio - Algirdu Kuliu. Pagrindinis klausimas, gvildentas susitikimuose, – saugios aplinkos kūrimas, sutelkus policijos, savivaldos, vietos bendruomenės ir kiekvieno piliečio jėgas. Seniūnijos, su kurių seniūnais susitiko policijos vadovai, gana skirtingos ne tik dydžiu, infrastruktūros išvystymu, bet ir problemomis.

Skaityti toliau
 

Rokiškėnai "Maisto banko" akcijoje

Rokiškio rajono žmonės šiemet gausiai aukojo "Maisto banko" akcijoje. Šios labdaringos akcijos akimirkos - fotogalerijoje.

Skaityti toliau
 

Generalinis urėdas ir Miškų tarnybos vadovas pradeda eiti pareigas

Pareigas pradeda eiti naujai išrinkti Generalinės miškų urėdijos generalinis miškų urėdas Rimantas Prūsaitis ir Valstybinės miškų tarnybos direktorius Paulius Zolubas, pranešė Aplinkos ministerija.

Skaityti toliau
 

Pradedama statyti rekordinio dydžio piramidė iš milijono monetų

Lapkričio 11 dieną, Lietuvos banko Pinigų muziejuje Vilniuje pradedama statyti monetų piramidė, kuri bus sudaryta iš vieno milijono vieno cento monetų. Tai bus didžiausia pasaulyje piramidė, pastatyta iš monetų. Po statybų monetos bus iškeistos ir visa žmonių paaukota suma atiteks M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo globojamiems gabiems vaikams.
Idėja - surinkti milijoną monetų - kilo Vytautui Jakštui ir Domui Jokubauskiui, studentams fizikams iš Vilniaus. Padedami daugybės geranoriškų žmonių, jie per penkerius metus surinko daugiau nei vieną milijoną smulkiausių lietuviškų 1 cento monetų.

Skaityti toliau
 

Gyventojai aktyviau prenumeruoja leidinius kitiems metams

Iki lapkričio pradžios gyventojai beveik dešimtadaliu daugiau užsiprenumeravo leidinių ateinantiems 2015-iems metams nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu, rodo Lietuvos pašto duomenys.

Skaityti toliau
 

Ankstyvo ryto pasibučiavimas: susidūrė du opeliai

Ankstyvą lapkričio 11-osios rytą prie viaduko susidūrė du opeliai. Automobiliai smarkiai apgadinti, tačiau žmonės nenukentėjo. 

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui