Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. gegužės 28 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar savivaldybės specialistai darbo metu gali užsiimti papildomais apmokamais darbais?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Gegužės 27 dieną: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė.

Gegužės 28 dieną: Donalda, Donaldas, Jogirda, Jogirdas, Jogys, Jogminė, Justas, Justė, Rima;

Gegužės 29 dieną: Algeda, Algedas, Algedė, Erdvilė, Magdalena, Mažrimas, Mažrimė, Tautvilė, Teodosija, Teodosijus, Teodota, Teodotas;

Gegužės 30 dieną: Ferdinandas, Fernanda, Fernandas, Joana, Vyliauda, Vyliaudas, Vyliaudė, Žana, Žanas.

 

 

 

 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2876

Į Jūsų klausimus atsakė vienintelės rajone šeimynos motina

Į Forumo lankytojų klausimus atsakė vienintelės Rokiškio rajone „Katalėjos“ šeimynos, kurioje auga 12 vaikų, motina Jekaterina Sulejeva.  

Forumo tema – „Šeimyna: teisinės, socialinės bei moralinės jos kūrimo subtilybės. Ką reiškia būti svetimų vaikų motina“. 


 

Skaityti toliau
 

Smurtavo prieš motiną

 

Kovo 18 d. popietę į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato areštinę uždaryta moteris, antrą kartą šį mėnesį smurtavusi prieš senyvą savo motiną.

Skaityti toliau
 

Prekybos centre dingo piniginė

Moteris (gim. 1962 m.), gyv. Rokiškyje, pranešė, kad vasario 26 d. 13.30 val. būdama prekybos centre Rokiškyje., Nepriklausomybės a., pasigedo rankinėje buvusios piniginės, kurioje buvo 22 eurai,  banko kortelė, asmens dokumentai. Kovo 18 d. moteris pastebėjo, kad iš jos banko sąskaitos paimta 400 eurų. Nuostolis – 432 eurai.

Skaityti toliau
 

Lietuvos šimtmečiui padovanos precedento neturintį žygį per pasaulį

3 metai kelyje, 4 automobiliai, 100 valstybių, 200 tūkst. kilometrų ir po visą planetą skleidžiama Pasaulio Lietuvos idėja – tokį žygį per pasaulį Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga rengia aktyvūs keliautojai bei visuomenės veikėjai. Šiandien simbolinėje vietoje – Vilniaus Katedros varpinėje – pristatyti jau 4 metus trunkantys pasirengimo žygiui darbai, jo idėja, tikslai bei numatomi iššūkiai.

Skaityti toliau
 

Pavasaris - laikas prisiminti apie šunų ir kačių platinamas ligas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai primena, kad vis daugiau laiko praleidžiant gamtoje reikia tinkamai pasirūpinti savo ir augintinio sveikata. Dažniausiai keturkojų su išmatomis platinamos ligos yra toksokarozė, toksoplazmozė ir echinokokozė. 2014 m. iš viso užregistruota 177 šių ligų atvejų, tai 11,5 proc. mažiau nei užpernai.

Skaityti toliau
 

Penktą kartą Rokiškio ūkininkai pasitikėjo Vytautu Šliku

Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime pirmininku penktą kartą trejiems metams perrinktas Vytautas Šlikas.

Skaityti toliau
 

Skaudi nelaimė - atsisveikiname su dviem gaisre žuvusiomis mergaitėmis

Rokiškėnai atsisveikina su dviem gaisre žuvusiomis mergaitėmis. Laidojimo namų prieigose - degančios žvakeles, rožių žiedai. Rokiškėnai neatmena atvejo, kad gaisre būtų sudegę du vaikai, nors nelaimių, kai ugnyje žūdavo po keletą žmonių yra pasitaikę.

Skaityti toliau
 

Kas čia neraštingesnis – imantis greitąjį kreditą ar didinantis minimalią algą?

Lietuvoje apie 100 tūkstančių gyventojų naudojasi greitaisiais kreditais.  Viso kreditų rinkoje sukasi apie 20 mln eurų. Apie 160 tūkstančių Lietuvos gyventojų Lietuvoje gauna mažiau nei minimalią algą. Sakysite, kas čia bendro – tarp greitųjų kreditų ir minimalios algos?  Pirma mintis – juos sieja tai, kad greitųjų kreditų vartotojai ir yra tie, kurie gauna minimalią algą? Tikrai taip gali būti. Dar bendro yra tai, kad politikai ir vėl užsimojo „rūpintis“ šiais žmonėmis. Vieniems sugriežtins kreditų gavimo sąlygas, kitiems – nuo liepos gal pakels minimalią algą.

Skaityti toliau
 

J.Milius: „Piene – beveik visi žmogui reikalingi vitaminai ir mineralines medžiagos“

Pastaruoju metu pseudoekspertai vis atskleidžia ne vieną mitą apie pieną. Apie tai, ar iš tiesų reikėtų atsisakyti pieno, ar jį saugu vartoti, pokalbis su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi dr. Jonu Miliumi.

 

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui