Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. balandžio 28 d.
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 26 dieną: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.

Balandžio 27 dieną: Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė.

Balandžio 28 dieną: Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis.

Balandžio 29 dieną: Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita.

Balandžio 30 dieną: Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2813

Gabiausias rajono mokinys Arvydas Dubickas: „Esu šios akimirkos žmogus“

Gabiausiam rajono mokiniui Arvydui Dubickui šeima padėjo susiformuoti charakteriui ir pažiūroms į gyvenimą, mokytojai - atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, o draugai neleidžia miegoti per nuobodžias pamokas.

Skaityti toliau
 

Lukštų kaimas atskirtas nuo pasaulio?

Kalnas į Lukštus – neįvažiuojamas, o žvyrkeliai iš šio kaimo Juodupę, Obelius, asfaltuotas kelias į Rokiškį - tapo čiuožykla, neįmanoma prasilenkti priešpriešais važiuojančioms mašinoms. Sunkvežimiai, vežantys į parduotuves maistą, negali pasiekti tikslo, kaimo žmonės piktinasi esantys atskirti nuo pasaulio.

Skaityti toliau
 

Sergame...

Praėjusią savaitę dėl ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (ŪVKTI) ir gripo sukeltų negalavimų į medikus kreipėsi 273 rajono gyventojai, iš kurių 193 buvo vaikai iki 17 m. amžiaus. 22 asmenims (4 iš jų – vaikai) medikai diagnozavo gripą. Bendras sergamumo rodiklis ŪVKTI ir gripu siekė 83,35 atvejo 10 tūkst. rajono gyventojų. Šiam rodikliui išaugus iki 100 atvejų /10 tūkst. gyventojų – rajone įprastai būna skelbiama gripo epidemija.

 

Skaityti toliau
 

Prieš brandos egzaminą - visuotinis matematikos žinių įsivertinimas

Vasario 18 d., trečiadienį,  vyks visuotinis matematikos žinių ir gebėjimų įsivertinimas prieš brandos egzaminą. Nemokamai pasitikrinti matematikos žinias pasirinktu laiku nuo 9 iki 21 val. bus galima interneto svetainėje www.egzaminatorius.lt/isivertink. Užduotims atlikti 11-12 klasių mokiniai turės dvi valandas. Jas atlikti bus galima bet kurioje Lietuvos ar pasaulio vietoje – tereikės turėti prie interneto prijungtą kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę.

Skaityti toliau
 

Sausį būsto šildymas pabrango

Kiekvieną mėnesį nekantriai laukiame sąskaitos už buto šildymą. Nors prabėgęs sausis nebuvo labai šaltas, tačiau sąskaitos nepradžiugino: už šildymą mokėsime šiek tiek daugiau nei gruodį.

O kokio dydžio jūsų buto mokesčiai? Ar nemanote, kad jau laikas pagalvoti apie namo renovaciją?

Skaityti toliau
 

Riebūs ir sotūs – tikri Užgavėnių blynai!

Nuo seno žinoma, kad per Užgavėnes būtina suvalgyti nors vieną blyną. Augustinavos (Panemunėlio sen.) kaimo bibliotekoje besidarbuojanti Irena Kazlauskienė kaimo bendruomenę trejus metus iš eilės lepino sočiais, riebiais bulviniais blynais su mielėmis. Niekada tokių neragavote? „Tada tiesiog pabandykit“, – pasidalinti savuoju receptu su „Gimtojo...“ skaitytojais sutiko pašnekovė ir išsyk perspėjo, kad šie blynai – tikri Užgavėnių, mat skaniausi jie būna kepami negailint riebalų...

Skaityti toliau
 

Šimtadienis: ką pasiūlyti abiturientams, kad ši mokyklinė šventė būtų įsimintina?

Abiturientams vasaris – išskirtinis mėnuo: šurmuliuoja šimtadienio šventė, primenanti dvyliktokams apie tai, kad liko vos (o gal – net?) 100 dienų iki abitūros egzaminų. Šiemet rajono abiturientai kaip niekad vieningi: vasario 20-ąją šimtadienį švęs Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys, Obelių, Juodupės ir Pandėlio gimnazijos. Savaite vėliau, vasario 27 d., šimtadienį minės Kamajų Antano Strazdo ir Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto Senųjų rūmų padalinio gimnazistai. 

Skaityti toliau
 

Automobilis trenkėsi į namo laiptus

Vairuotojas, važiuodamas Rokiškyje Nepriklausomybės gatve, nesugebėjo suvaldyti automobilio: mašina trenkėsi į 30-ojo namo laiptus. Po smūgio išsiliejo tepalai.

Skaityti toliau
 

Šventė su fobijų prieskoniais

Dar treji metai ir astronautai, skriedami aplink Žemę, o gal skubėdami ir į Marsą, pamatys staiga nušvitusį gimtos planetos lopinėlį. Jie, ko gero, iš pradžių nesusigaudys: ar tai slavai bombarduoja vieni kitus, ar Tanzanijoje prasiveržė dar vienas Kilimandžaras. Ir vienu, ir kitu atveju jie klys, nes taip būtent atrodys Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės akto 100-osios metinės ir joms skirti fejerverkai...

Skaityti toliau
 

Smurtavo prieš sugyventinį

 Vasario 16 d. 23.20 val. namuose Rokiškio r., moteris (gim. 1962 m.) smurtavo prieš sugyventinį (gim. 1975 m.).

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui