Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. lapkričio 01 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Šiandien
 
Daugiau straipsnių
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar jau pakeitėte automobilio vasarines padangas?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Spalio 30 dieną: Darata, Edmundas, Skira, Skiras, Skirgaila, Skirgailė, Skiriotas, Skriotė, Skirvyda, Skirvydas;

Spalio 31 dieną: Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas.

Lapkričio 1 dieną: Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas;

Lapkričio 2 dieną: Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2185

Ant kelio - žuvusi ūdra

Rajono aplinkosaugos pareigūnai pranešė, kad Vyžuonos medžiotojų klubo plotuose ant kelio pastebėta negyva ūdros patelė. Apie žuvusį vandens gyvūną gamtos sergėtus informavo anksti ryte į darbą važiavęs gyventojas.

Skaityti toliau
 

Pro langą iškritęs vaikas atsipirko kojos lūžiu

Šeštadienį apie 11 val.  Neliūbiškio kaime (Jūžintų sen.) įvyko nelaimė: iš antrojo namo aukšto iškrito devynmetis D. Č. Berniukas išvežtas į respublikinę Panevėžio ligoninę, jam lūžo koja.

Skaityti toliau
 

Religines įvairoves atspindinti paroda keliauja į Rokiškį

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro bei Lietuvos žurnalistų sąjungos organizuotame fotografijų konkurse „Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje"  išrinkti geriausi  Lietuvoje spaudos fotografijų, susijusių su religinės įvairovės ir žmogaus teisių tematika, autoriai. Su jų darbais jau susipažino Vilkaviškio, Utenos, Kauno, Alytaus ir Telšių gyventojai

Skaityti toliau
 

Savaitgalį praūžė greičio ir karščio fiesta

Savaitgalį Zarasuose vyko žiūrovų ir sportininkų laukiamiausias vasaros ralis - 300 ežerų ralis („300 Lakes Rally 2014"). Dviejų dienų varžybose, kurios prasidėjo Visagino apylinkėse, dalyvavo lenktynininkai iš Lietuvos ir užsienio valstybių. Tarp ralio dalyvių - ir rokiškėnai: vairuotojas Virginijus Daudžvardis su vilniečiu šturmanu Tadu Pupeikiu (OPEL KADETT) bei šturmanas Matas Valiulis su kauniečiu vairuotoju Giedriumi Firantu (BMW 325). Jubiliejiniame, penktajame, ralyje svarbiausią lenktynių apdovanojimą pelnė latvio Janio Vorobjovo ir Andrio Malnieko tandemas.

Skaityti toliau
 

Policijos reidai poilsiavietėse

Įsimarkavus vasaros karščiams, dienomis ištuštėja miestų ir miestelių gatvės. Žmonės traukia prie vandens telkinių. Siekdami užtikrinti gyventojų saugumą, Rokiškio rajono policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai organizuoja prevencines priemones poilsiavietėse.

Skaityti toliau
 

Kviečia futbolo turnyras

Rajono futbolo žaidėjai kviečiami burtis į komandas ir dalyvauti 7X7 futbolo turnyre „Rokiškio FK taurė 2014". Šios varžybos skirtos paminėti pirmojo turnyro, kurį ėmėsi rengti šios sporto šakos entuziastai.

Skaityti toliau
 

Savaitgalį ugniagesiai malšino nedidelius gaisrus

Rugpjūčio 9 d. apie pusę 11 val. bendruoju pagalbos telefonu ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Ragelių (Jūžintų sen.) kaime dega daugiabutyje esantis butas. Į įvykio vietą išskubėjo du ugniagesių ekipažai ir greitosios medicinos pagalbos automobilis.

Skaityti toliau
 

Sekmadienis Juodupėje: šūviai ir automobilio persekiojimas

Rugpjūčio 10 d. apie 22 val. Rokiškio r., kelio Juodupė-Aleknos-Aknistė 4-ąjame kilometre automobilis kliudė keliu važiavusią 15-metę dviratininkę. Nusikaltimą padaręs vairuotojas spruko iš įvykio vietos. Kartu su nukentėjusiąja važiavusi jos draugė apie eismo įvykį informavo policijos pareigūnus. Atvykę pareigūnai pradėjo automobilio "Rover 214" paieškas. Suradę bėglį, pareigūnai vairuotojo pareikalavo sustoti, tačiau šis nepakluso. Automobilio nesustabdė net paleisti keturi įspėjamieji šūviai į orą. Automobilis priverstinai sustojo tik peršovus jam padangas.

Skaityti toliau
 

Bloga naujiena nenorintiems mokėti alimentų: nepasislėps net Norvegijoje

Nuo rugpjūčio 1 d. Lietuvos ir visos Europos Sąjungos gyventojai iš užsienyje dirbančių asmenų gali lengviau ir greičiau išsiieškoti  išmokas - alimentus už nepilnamečio vaiko ar kito šeimos neįgalaus nario išlaikymą. Bendradarbiaujant tam tikroms institucijoms uždarbiauti į Ukrainą, Albaniją, Bosniją ir Hercegoviną  bei Norvegiją išvykusiems mūsiškiams nebepavyks taip lengvai išsisukti nuo pareigos prisidėti prie vaikų ar kitų šeimos neįgalių narių išlaikymo.

Skaityti toliau
 

Rokiškėnų paplūdimio tinklininkų triumfas

Savaitgalį Vilniaus „Credit24" aikštyne vyko Rytų Europos (EEVZA) jaunių iki 18 metų paplūdimio tinklinio čempionatas. Tarp lietuvių duetų geriausiai pasirodė rokiškėnai Dovydas Raupys ir Romas Laužadis. Jie pasidabino bronzos medaliais.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui