Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. rugsėjo 21 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar dalyvausite Rokiškio miesto šventės renginiuose?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Rugsėjo 19 dieną: Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė;

Rugsėjo 20 dieną: Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras;

Rugsėjo 21 dieną:  Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė.

 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2090

Rokiškėnai Lietuvių dainų šventėje: „Tvirtesni - kokybe, skaičiumi - mažesni..."

Birželio 28-liepos 6 d. vyksiančioje Lietuvos dainų šventėje „Čia mano namai" dalyvaus ir 12 kolektyvų iš Rokiškio. Joje pasirodys ne tik dainininkai, šokėjai, muzikantai, bet ir teatralai, kurie rašytojo Kristijono Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių proga Gedimino kalno papėdėje inscenizuos skirtingus poemos „Metai" laikus. Rajono savivaldybė pasiruošti Dainų šventei Rokiškio kolektyvams skyrė 10 tūkst. Lt.

Skaityti toliau
 

Ispaniškas pažymėjimas

Birželio 20-osios vakarą Kavoliškyje (Rokiškio kaim. sen.) policija patikrinimui sustabdė automobilį „Audi 100", kurį vairavo V. B. (gim. 1981 m.).

Skaityti toliau
 

Reidai: dėmesys vairuotojams ir dviratininkams

Birželio 26 d. Panevėžyje ir apskrities rajonuose tikrintas vairuotojų ir dviratininkų blaivumas.

Skaityti toliau
 

Lietuva birželio 27-ąją

1916 m. Šveicarijos mieste Lozanoje prasidėjo Pavergtųjų tautų kongresas, kuriame dalyvavo 28 tautų atstovai. Pirmą kartą iš tarptautinės tribūnos prabilta apie siekį atkurti nepriklausomą Lietuvos valstybę.

1919 m. Kaune įkurta Lietuvos šaulių sąjunga.

Skaityti toliau
 

Referendumas:balsuotojų - maža, biuletenis - nesuprantamas

Per pirmąją išankstinio balsavimo referendume dieną (birželio 25 - ąją) rajone savo valią pareiškė 65 rinkėjai, iš jų du - kitų rajonų gyventojai. Ketvirtadienį iki 14 val. balsuoti atėjo 50 rinkėjų.

Skaityti toliau
 

Permainos Rokiškio liaudies teatre: kūrybinis sąstingis verčia ieškoti naujo režisieriaus?

Rokiškio liaudies teatre bręsta permainos: po ketverių režisieriaus Eligijaus Daugnoros veiklos  metų prabilta apie kūrybinį sąstingį, o gal net leidimąsi žemyn. Purvo iš kolektyvo nenorintys nešti aktoriai skirtingai vertina šį sprendimą: vieniems jis - skraidantis menininkas be vadybininko gyslelės, kitiems - režisierius, kurio kūrybines skyles galima užlopyti...

Skaityti toliau
 

Degė apleistas namas

Birželio 25-osios vakarą ugniagesiams pranešta apie rūkstančius dūmus iš medinio apleisto namo Jakiškių (Rokiškio kaim. sen.) kaime. A

Skaityti toliau
 

Noras veikti užkrečia

Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras (RSJMC) sėkmingai įgyvendina projektus, kurie į veiklas įtraukia ir jaunimą, ir suaugusiuosius. 2013-2014 m. m. RSJMC buvo labai sėkmingi – dauguma pateiktų projektų gavo ES fondų finansavimą. Centras galėjo pasiūlyti įvairių profesinio orientavimo renginių mokiniams bei neformalaus užsiėmimo veiklų senjorams. Įgyvendinamas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų paramos fondo finansuojamas projektas „Istorijų sąsaja ant šilko“. RSJMC mokiniai kartu su šešiais mokiniais iš Lenkijos Respublikos Rydultovy gimnazijos susiplanavo veiklas, keliavo, ieškojo, kaip Rokiškio kraštas yra susijęs su Lenkija, fotografavo istorinius objektus, darė nuotraukas, kurios vėliau pavirto nuostabiais paveikslais ant šilko. Kitoks mokymasis keičia nuobodžias pamokas klasėje. Mokiniai patys atsakingi už mokymosi rezultatus ir labai džiugu, kai visi kartu siekia užsibrėžto tikslo.

Skaityti toliau
 

Bendravo su rajono seniūnijų jaunimu

Įgyvendinant jaunimo garantijų iniciatyvos programą birželio mėn. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos (RTVŽŪM) profesinio orientavimo grupė  kartu su Panevėžio teritorinės darbo biržos atstovais aplankė visas Rokiškio rajono seniūnijas. Susitikimai buvo skirti  nekvalifikuotam, niekur nedirbančiam ir nesimokančiam jaunimui.

Skaityti toliau
 

Lietuva birželio 26-ąją

1990 m. aštuoniolika JAV senatorių pasiūlė Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininką Vytautą Landsbergį kandidatu Nobelio taikos premijai gauti.

1991 m. TSRS kariškių ir omonininkų būrys užgrobė Vilniaus tarpmiestinę telefono stotį. Tarptautiniai ryšiai buvo užblokuoti.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui