Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2016 m. vasario 10 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar suprantate, kaip veikia vienkartinės taros supirkimo sistema?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
reklama
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Vasario 10 d. Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika

Vasario 11 d. Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus

Vasario 12 d. Benediktas, Deimantė, Deimilas, Deimilė, Elmis, Eulalė, Eulalija, Mantas, Mantmina, Mantminas, Rainoldas, Reginaldas, Renalda, Renaldas


 

 Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2770

Rokiškio ateities vizija: apžvalgos aikštelė ant savivaldybės pastato

Kokį Rokiškį norėtume matyti ateityje? Rokiškio miesto Vietos veiklos grupės (VVG) atliko miesto gyventojų apklausas. Gruodžio 1 d. 18 val. VVG organizuoja susirinkimą - konsultaciją, joje kviečia visus miestiečius diskutuoti, siūlyti originalias idėjas.

Skaityti toliau
 

Slidžiame kelyje apvirto automobilis

Antradienio rytas vairuotojams ir pėstiesiems pateikė rimtą išbandymą – keliai ir gatvės po nakties buvo padengtos ledu. Čiuožykla virtusios dangos tapo ne vieno autoįvykio priežastimi. Gruodžio 1-osios rytą Bryzgių (Juodupės sen.) kaime įvyko avarija: slidžiame kelyje vairuotojas nesuvaldė Audi automobilio ir jis apvirto ant stogo. Į redakciją skambinę žmonės piktinosi, jog ryte keliuose buvo labai slidu, jų niekas nepabarstė.

Skaityti toliau
 

Dėl mirtinai sumušto kaimyno nuteisti trys Rokiškio rajono gyventojai

Teismas tris Rokiškio rajono gyventojus - pusamžę moterį, jos sūnų ir kaimyną - pripažino kaltais nužudžius kartu gėrusį vyrą. Mirtinai sumušto vyro kūną buvo bandoma paslėpti - jis buvo nuvežtas į nuošalią vietą už kelių kilometrų ir paliktas.

Skaityti toliau
 

Padėka už iškeistus litus

Rokiškio žmonės tikrai turtingi. Rokiški pašte ant sienos kabanti Lietuvos pašto generalinės direktorės Linos Minderienės padėka, kurioje parašyta: „Istorinio įvykio akivaizdoje – Lietuvoje įvedant bendrąją Europos Sąjungos valiutą – nuo 2015 m. sausio 2 iki kovo 1 dienos Rokiškio pašte buvo surinkta ir į eurus  iškeista 5 315 756,44 litų“.

Skaityti toliau
 

Kokio amžiaus vairuotojai prie vairo pavojingiausi

Jeigu galvojate paskolinti savo automobilį 19-os ar 26-erių metų jaunuoliui, pasvarstykite apie tai dar kartą. Pasirodo, tokio amžiaus vairuotojai Lietuvos keliuose padaro didžiausias žalas. Tą rodo šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderio „Lietuvos draudimo" statistika, gauta išanalizavus 26 tūkst. šiemet įvykusių autoįvykių.

Skaityti toliau
 

Skaitykite antradienio "Gimtąjį Rokiškį“

Skaitykite ir prenumeruokite "Gimtąjį Rokiškį" - čia visos krašto naujienos. Telkimės į  bendruomenę ir kartu kurkime gražesnį Rokiškį.

Skaityti toliau
 

S. Skvernelis lieka vidaus reikalų ministro poste

"Tvarkiečių" deleguotas vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, pranešęs apie savo atsistatydinimą, pasikarščiavo. Prezidentė Dalia Grybauskaitė, nors ministrą ir kritikavo, aiškaus signalo jam trauktis nesiuntė. Taip politologai komentuoja S. Skvernelio persigalvojimą ir sprendimą likti toliau vadovauti Vidaus reikalų ministerijai, ką greičiausiai lėmė stiprus tiek Premjero, tiek visuomenės palaikymas. 

Skaityti toliau
 

Su Vaidu Barakausku - apie dvarą be blizgučių, "baltą varną" ir kitokio gyvenimo filosofiją

Utopistas, altruistas, avantiūristas? Tokie epitetai klijuojami Ilzenbergo dvaro šeimininkui Vaidui BARAKAUSKUI, Lietuvos pakrašty, arba kaip sakoma, Dievo užmirštam kampelyje, iš griuvėsių prikėlusiam merdinčią Ilzenbergo dvarvietę, čia sukūrusiam daug kam vis dar neįkandamą naujovę – biodinaminį ūkį. Vieni jį, sostinės vaiką, du aukštojo mokslo diplomus turintį sėkmingą verslininką tebevadina „balta varna“, visagalės chemijos ir pinigų kulto laikmečiu realizuojantį dvi svajones: milijonus investuojantį į kultūros paveldo objekto atstatymą ir kitokio gyvenimo filosofiją – žmogaus ir gamtos egzistenciją absoliučioje darnoje. Kiti gi sako, jog šis žmogus – pats tikriausias altruistas su avantiūrizmo prieskoniu ir kultūros bei istorijos puoselėjimo pavyzdys.

Skaityti toliau
 

Sulaikyti jaunuoliai, sudaužę du automobilius

Pirmadienio naktį Rokiškyje, Taikos g. daugiabučių kiemų aikštelėse buvo sudaužyti du automobiliai. Policijai pavyko sulaikyti įtariamuosius. Jie neprisipažįsta niokoję automobilius, tačiau negali paaiškinti, kokiu tikslu naktį nešiojosi geležinį laužtuvą.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui