Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. gruodžio 20 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar taupote pinigus, ruošdamiesi eurui?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Gruodžio 20 dieną:Abraomas, Abrys, Daugardas, Gražvilė, Namvaldas, Namvaldė, Pastoras, Teofilė, Teofilija, Teofilis, Teofilius, Topilė, Topilius.


Gruodžio 21 dieną:Geskanta, Geskantas, Geskantė, Gestautas, Gestautė, Gesvina, Gesvinas, Gesvinė, Honorata, Honoratas, Honorijus, Tomas.  

Gruodžio 22 dieną:Dovilė, Gedvarda, Gedvardas, Gedvardė, Gedvė, Gedvyda, Gedvydas, Ksavera, Ksaveras, Rimbertas, Zenonas.

Gruodžio 23 dieną:Mina, Veliuona, Viktė, Viktorija, Vilas, Vilbutas, Vilbutė, Vilė, Vilys, Viktorija.

Gruodžio 24 dieną:Adas, Adelė, Adomas, Gudmina, Gudminas, Gudvainas, Gudvainė, Gudvilas, Gudvilė, Gudvina, Gudvinas, Ieva, Jieva.

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2435

Rajono taryboje – socialdemokratų rokiruotė

Darbą rajono taryboje palieka socialdemokratas Eugenijus Germanas Majauskas. Atsistatydinimo iš tarybos nario pareigų 76-erių politiko prašymas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktas spalio 15 d. E. G. Majauskui atsisakius mandato, pagal socdemų rinkimų sąrašą tarybos nariu taps 49-erių rajono socialdemokratų lyderis Algis Čepulis, užimantis vadovaujamas pareigas vienoje verslo bendrovėje. Darbo taryboje praktikos jis iki šiol neturėjo.

Skaityti toliau
 

Iniciatyvinė grupė „Istorinė atmintis“ kviečia į apskritojo stalo diskusiją

Naujai įkurta rokiškėnų iniciatyvinė grupė „Istorinė atmintis“ spalio 24 d. 14 val. Rokiškio krašto muziejuje organizuoja apskritojo stalo diskusiją.

Skaityti toliau
 

Pasakų knygos... pažymėtos N14 ženklu

Praėjusią savaitę Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešąją biblioteką (RVB) pasiekė Lietuvos edukologijos universiteto leidyklos raštas su prašymu ant dviejų pasakų knygų užklijuoti lipdukus, kurie atkreiptų bibliotekininkų ir mažųjų skaitytojų tėvų dėmesį į tai, kad šios pasakų knygos rekomenduojamos ne jaunesniems, kaip 14-os metų vaikams... Kur paslaptis? Pasirodo, pasakose juodai ant balto „išguldyta“ tos pačios lyties asmenų meilė: „Ir liko karalaitis su jaunuoju siuvėju karaliaus pilyje. Niekas nesistebėjo nei tuo, kad siuvėjo oda tamsi, nei tuo, kad jis su karaliaus sūnumi susikibę vaikščioja ir spindinčiomis akimis žiūri vienas į kitą. Taip jau toje šalyje buvo – visi žinojo, kad širdžiai neįsakysi, ką mylėti...“

Skaityti toliau
 

Vadovėliams – didžiuliai pinigai. O kam svarbi jų kokybė?

Švietimo ir mokslo ministerija žada labiau prižiūrėti vadovėlių leidybą ir  nuo kitų metų įvesti privalomą jų recenzavimą. Tai daryti verčia dėl vadovėlių turinio laikas nuo laiko kylantys skandalai. Vienas paskutiniųjų plačiai nuskambėjo neseniai: šiandieninių įvykių pasaulyje fone tėvai pasipiktino, jog lietuviškose mokyklose naudojamas rusų kalbos vadovėlis, kur apdainuojamas Rusijos lyderis Vladimiras Putinas ir Kremliui atsidavęs dainininkas Olegas Gazmanovas.

Skaityti toliau
 

Pigu ar brangu atgulti amžinojo poilsio?..

Artėjant susikaupimo ir rimties metui – Vėlinėms, skubėsime tvarkyti artimųjų kapų. Tačiau rūpintis jais tenka ne tik prieš lapkričio 1-ąją. Netekus mylimo žmogaus artimųjų pečius užgula sunki našta: tenka ne tik susitaikyti su netektimi, bet ir susidoroti su buitiniais rūpesčiais – organizuoti laidotuves.

Skaityti toliau
 

STT krėtė „Tvarka ir teisingumas" partijos centrinę būstinę, korupcija įtarimai įtakingi partijos nariai (ATNAUJINTA)

Spalio 21-ąją Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko kratas „tvarkiečių" centrinėje būstinėje.  STT pranešė atlikusi „keliolika kratų". Išaiškėjo ir du įtariami „tvarkiečiai". Tai buvę vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko politinės komandos žmonės: buvęs viceministras Algimantas Juocevičius ir buvęs ministro patarėjas Ervinas Raistenskis. Jie buvo sulaikyti.

Skaityti toliau
 

Lietuva spalio 22-ąją


1920 m. Lietuvos Steigiamasis Seimas sudarė Mažąjį Seimą, o pats dėl Lenkijos agresijos prieš Lietuvą laikinai nutraukė darbą.

1938 m. Gražaičiuose, Šiaulių apskrityje, gimė fotografas, menininkas, publicistas, rašytojas Skirmantas Valiulis. Mirė 2011 m.

Skaityti toliau
 

Bilietus galima įsigyti pigiau

Spalio 26 dieną Rokiškio kultūros centre paskutinį kartą bus rodomas Neringos Danienės režisuotas miuziklas „Pranašas. Degančios rankos“.

Skaityti toliau
 

Lietuva spalio 21-ąją

1906 m. Vartuose, Marijampolės rajone, gimė skulptorius Petras Aleksandravičius. Mirė 1997 m.

1989 m. Kaune vyko Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių antrasis suvažiavimas, nutaręs įsteigtą organizaciją pavadinti Lietuvos tremtinių sąjunga.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui