Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. spalio 21 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar laukiate šildymo sezono?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Spalio 20 dieną:  Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius. 

Spalio 21 dieną: Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma. 

Spalio 22 dieną:  Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.

Spalio 23 dieną: Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2193

Savivaldybės vadovai liftu nevažinėja, į veidrodį nežiūri?

Kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikianti įmonė „Zirzilė“ reklamai sumaniai išnaudoja įvairiausias erdves. Jau rašėme, kad ji vėl piešiniais „padabino“ miesto šaligatvius. Valdininkai ne tik neprivertė jos nuvalyti pernykščių reklamų, bet ir nematė naujųjų. Kur ten jie sužiūrės, kas dedasi mieste, jei net rajono širdies - savivaldybės - lifto veidrodis šia reklama „papuoštas“. Ir gausus liftu keliskart per dieną besinaudojančių savivaldybės klerkų būrys „Zirzilės“ „meno“ mažoje kabinoje nepastebėjo...

Skaityti toliau
 

Darbdavių ir darbuotojų lankstumo išbandymas tropiniais karščiais

Kalbų apie alinantį tropinį karšį ir dėl jo kylančius nepatogumus bei prastą savijautą šiuo metu galima išgirsti visur: per kaitria saule ir šutra skundžiasi paplūdimiuose gulinėjantys poilsiautojai, užkietėję daržininkai, daugybę sveikatos problemų turintys senoliai ir visi, kas tik netingi. Tačiau ką daryti tiems, kurie termometro stulpeliui siekiant 35 laipsnių padalą negali užsibarikaduoti namuose ar sėdėti „įmerkę uodegas“ į vėsų tvenkinio vandenį, o turi dirbti? Vieni priversti dusti tvankiuose kabinetuose ar gamybinėse patalpose, kiti – po atvira saule „čirškėti“ sunkiai fiziškai dirbdami lauke...

Skaityti toliau
 

Degė žolė ir skalbyklė

Liepos 31 d. ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Latvelių (Kazliškio sen.) kaimą gesinti degančios apleistos sodybos. Atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad dega ne sodyba, o atvira teritorija - žolė 20 arų plote. Dėl ko kilo gaisras - nustatinėjama.

Skaityti toliau
 

Pirmojo pasaulinio karo baisumus mena ir Rokiškis

Rugojūčio 1 d. suėjo 100 metų, kai oficialiai prasidėjo Pirmasis pasaulinis karas, nusinešęs milijonus gyvybių. Krašto muziejus saugo nemažai žinių ir eksponatų, liudijančių, kaip beprasmis karas palietė Rokiškį, jo žmones ir dvarą...

Skaityti toliau
 

Rajono paplūdimiuose – kova su šiukšlintojais ir vandalais

Svilinantis karštis ir įsibėgėjęs vasaros atostogų sezonas į paplūdimius gena gaivos ir vėsos išsiilgusius poilsiautojus. Viskas būtų gerai, jei į vandenį murktelėję, saulutėje pasikaitinę ir namo susiruošę žmonės apžiūrėtų savo poilsio vietą, ar nepaliko ten netvarkos.
Tačiau dažniausiai poilsio paplūdimiuose scenarijus klojasi taip: mauduoliai nesigėdydami šiukšlina, kur papuola, o iš paskos jiems tvarkydami kelissyk per dieną eina viešuosius darbus atliekantys asmenys... Iš viso Rokiškio rajono seniūnijų žinioje šiuo metu yra šiek tiek daugiau nei dvi dešimtys viešųjų maudyklų, kurių priežiūrai šiltuoju metų laiku yra metamos nemažos pajėgos ir lėšos.


Skaityti toliau
 

Daugiabučių atnaujinimas: sutaupius lėšų, renovacija pratęsta

Pirmieji šeši Rokiškyje renovuoti daugiabučiai namai Taikos g. 19, 21, 23, 3, 3A, 5 išoriškai jau atrodo pabaigti remontuoti. Nors 6,3 mln. Lt vertės projektas turėjo būti baigtas pernai spalį, jo įgyvendinimo laikas pratęstas iki 2015 m. gegužės 31 d.

Skaityti toliau
 

Lietuva rugpjūčio 1-ąją

1252 m. Mėmelburgui, dabartinei Klaipėdai, pirmajam iš Lietuvos miestų suteikta savivaldos teisė.Skaityti toliau
 

Vasarą keliuose padaugėja dviratininkų, o kiemuose - dviračių vagysčių

Vasarą kelius ir gatves užplūsta įvairaus amžiaus dviratininkai, kurie, džiaugdamiesi šiltu oru, dažnai būna išsiblaškę ir neatsargūs. Tuo pasinaudoja dviračių vagys pasisavindami be priežiūros paliktą svetimą daiktą.

Skaityti toliau
 

Karščiu alsuojantis ralis nesumažino noro nugalėti

Praėjusį savaitgalį Kelmėje startavo Lietuvos automobilių ralio čempionato 3-iasis etapas - ralis „Žemaitija 2014". Lenktynėse dalyvavo rokiškėnai: vairuotojas Virginijus Daudžvardis su vilniečiu šturmanu Tadu Pupeikiu (automobilis OPEL KADETT) bei šturmanas Matas Valiulis su kauniečiu vairuotoju Giedriumi Firantu (BMW 325).

Skaityti toliau
 

Pliekiasi sugyventiniai

Liepos 30 d. pavakarę Juodupėje tarp girtaujančių sugyventinių įsiplieskė konfliktas. Neblaivus V. I. (gim. 1972 m.), kuriam buvo nustatytas 2,39 prom. girtumas, sudavė kelis smūgius į įvairias kūno vietas taip pat neblaiviai sugyventinei N. B. (gim. 1964 m.), girtumas - 1,43 prom., tampė ją už kojos po kiemą.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui