Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. balandžio 01 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar Rokiškyje reikia Jaunimo teatro?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 1 dieną: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras.

Balandžio 2 dieną: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.

Balandžio 3 dieną: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis.

Balandžio 4 dieną: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2731

Skaitykite šeštadienio "Gimtąjį Rokiškį“

Skaitykite ir prenumeruokite "Gimtąjį Rokiškį" - čia visos Rokiškio krašto naujienos

Skaityti toliau
 

Žemietės tapytojos paroda

Sausio 22 d. Vilniuje, rašytojų klube įvyko žemietės tapytojos Danguolės Raudonikienės parodos ir jos kūrybai skirto albumo pristatymas.

Skaityti toliau
 

Literatūros premijos laureatė – Panemunėlio pagrindinėje

Panemunėlio pagrindinė mokykla skaitymo skatinimo priemonių projekte „Metų knygos rinkimai“, laimėjo ne tik vaikiškų knygų penketuką, bet ir galimybę susitikti su vienos iš knygų autore Lina Žutaute.

Skaityti toliau
 

Kiaulės – išskerstos. Toks pat likimas laukia ir melžiamų karvių?

Nuo sausio pradžios didieji šalies pieno perdirbėjai sumažino ir taip varganas pieno supirkimo kainas. Žaliavos gamintojai vis dažniau užsimena apie tai, kad netrukus melžiamos karvės, kaip ir dėl maro skerdžiamos kiaulės, gali būtų įtrauktos į Lietuvos raudonąją knygą... Dalis pieno ūkių laikytojų rimtai svarsto galimybę imtis mėsinės galvijininkystės. Vieniems bandant persiorientuoti, kiti, kaip lietuviams įprasta, apsišarvuoja kantrybe ir neskuba nieko keisti. Pasak jų, anksčiau ar vėliau šventė turi ateiti ir į jų kiemus...

Skaityti toliau
 

Skiepai – efektyviausia apsauga nuo gimdos kaklelio vėžio

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras prisidėdamas prie Europos gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitės, kuri šiais metais minima sausio 25–31 d., kviečia atkreipti dėmesį į šią daugybę moterų gyvybių nusinešančią ligą.

Skaityti toliau
 

Ugnies pašvaistė virš Mickūnų

Sausio 23-osios ankstyvą rytą ugniagesiams paskambinę žmonės pranešė, kad mato ugnies pašvaistę, girdi sproginėjant šiferį. Mickūnų (Kamajų sen.) kaime liepsnojo J.Paško individualios medienos dirbinių įmonės džiovykla. Atvykus ugniagesiams, medinis pastatas degė atvira  liepsna.

Skaityti toliau
 

Demokratijos būkle Lietuvoje nepatenkinti daugiau kaip pusė gyventojų

Penki iš dešimties šalies gyventojų nėra patenkinti demokratijos būkle Lietuvoje, priešingos nuomonės laikosi kiek daugiau nei trečdalis, o dešimtadalis šiuo klausimu neturi nuomonės. Tokios tendencijos Lietuvoje per metus nepakito.

Skaityti toliau
 

Nukirstos pušys

Vyras (gim. 1965 m.), gyv. Rokiškio r., pranešė, kad sausio 20 d. nuvykęs į jam priklausantį mišką  Puteikių (Rokiškio kaim. sen.) pastebėjo, jog nukirsta ir pavogta 19 pušų. Nuostolis – 520 eurų.

 

Skaityti toliau
 

Kieme rado užmuštą šunį

Moteris (gim. 1928 m.), gyv. Rokiškio r., Kamajų sen., pranešė, kad sausio 17 d. 15.10 val. savo namo kieme rado užmuštą jai priklausantį šunį. Nuostolis – 86,86 eurai.

Skaityti toliau
 

Prie renovuojamo pastato – karstas

Prie baigiamo remontuoti Rokiškio socialinės paramos centro Obelių savarankiško gyvenimo namų pastato kelias savaites stovi karstas. Jį pamatę žmonės išsigąsta ir apeina...

Plačiau – „Gimtajame Rokiškyje“

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui