Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. liepos 25 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar mėgstate kiaulieną?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Liepos 25 d. Aušra, Jakas, Jakys, Jokūbas, Kęstutis, Valia, Valimantas, Valimantė, Valiotas, Valiotė.

Liepos 26 d.Dauginta, Daugintas, Daugintė, Eigas, Eigirda, Eigirdas, Eigirdė, Eigis, Eigys, Milbutas, Milbutė, Milė, Ona, Onė;

Liepos 27 d. Danguolė, Natalija, Nazaras, Subartas, Sugauda, Sugaudas, Sugaudė, Suginta, Sugintas, Svalia, Žintautas, Žintautė;

Liepos 28 d. Ada, Augmantas, Augmantė, Augmilas, Augmilė, Augmina, Augminas, Inocenta, Inocentas, Samsonas, Vyta, Vytara, Vytaras, Vytarta, Vytartas, Vytas, Vytė; 

Liepos 29 d.  Beatričė, Beatrisa, Mantvyda, Mantvydas, Mantvydė, Marta, Morta, Olavas;

Liepos 30 d.  Aldona, Aldonas, Judita, Norta, Nortas, Nortauta, Nortautas, Nortė, Nortilas, Radvilė.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 1928

Ledo ritulio čempionams - mero padėkos

Rokiškio rajono meras Vytautas Vilys įteikė padėkos raštus Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinės kapitonui Domantui Čypui ir rinktinės geriausiam žaidėjui Jauniui Jasinevičiui už Rokiškio krašto garsinimą pasaulio jaunių ledo ritulio čempionate.

Skaityti toliau
 

Keičiasi ligonių kasos darbo laikas

Keičiasi Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus atstovės Rokiškyje darbo laikas: gyventojų patogumui, darbo laikas prailgintas. 

 

Skaityti toliau
 

Antanašėje ginkluotą narkotikų platintoją sulaikiusiems pareigūnams įteikti apdovanojimai

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, drąsą ir profesionalumą apdovanoti Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras", Kauno aps. vyriausiojo policijos komisariato ir Panevėžio aps. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kurie balandžio 6 d. Antanašėje (Obelių sen.) neutralizavo granata ginkluotą narkotikų platintoją.

Skaityti toliau
 

STT kratos gali būti susietos su Rokiškio aplinkkelio tiesimu

Rajono savivaldybėje atliktos STT kratos gali būti susietos su Topolių gatvės asfaltavimu, taip vadinamojo Rokiškio miesto aplinkkelio tiesimu. Balandžio 16-ąją rajono tarybos opozicijos atstovai susitiko su meru socialdemokratu Vytautu Viliu ir pasiūlė jam stipriausią rajono politinę partiją į savivaldos rinkimus vesti „švarią“.    

Skaityti toliau
 

Garažų savininkai sukilo prieš turto neprižiūrintį kaimyną

Keletas garažų bendrijos „Vairas -2" narių sukilo prieš kaimyną, kuris nepakankamai rūpinasi savo turtu. Dėl to neva prakiuro neprižiūrimo pastato stogas, byra sienų plytos...

Skaityti toliau
 

„Tai merginos, kuriomis galiu pasitikėti“

Taip Oksana Krasauskaitė rašo apie savo geriausias drauges Gustę ir Ugnę.

Skaityti toliau
 

Prizas už įamžintą vyrišką pokalbį

„Gimtojo...“ fotokonkurso „Jaunystė ir branda“ kovo mėnesio nugalėtoja – rokiškietė, Panevėžio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė Daivutė Bulovienė. Už nuotrauką „Vyriškas pokalbis“ jai dovanojome Jurgitos ir Irmos Vilčinskienių knygą „Pati geriausia knyga“. 

Skaityti toliau
 

Šeimos kančios: 3 mėnesių kūdikis Lietuvoje laukia donoro

„Šiandien gydytojai sako, kad geriausia dėti dirbtinę kraujotaką, kurią jie turi Lietuvoje. Tačiau turima dirbtinė kraujotaka padėtų palaikyti gyvybę mėnesį, kol lauktume donoro. Dar pradėjo kalbėti, kad yra Berlyno širdutė - tai ta pati pagalbinės kraujotakos priemonė, tik ji ilgiau išlaikytų. Jei organizmas prisitaiko ir nebūna infekcijų, didesnė tikimybė, kad iki metų laiko galima būtų laukti donoro, bet aišku, rizika yra didelė", - sako kūdikio mama D. Jančiauskienė.

Skaityti toliau
 

Rokiškio dekanas, kunigas Eimantas Novikas: „Linkiu visiems prašyti, kad Viešpats paimtų už rankos ir vestų į naujojo gyvenimo džiaugsmą“

Šv. Velykos – tai ne tik Kristaus prisikėlimo šventė, bet ir žmonių širdžių prisikėlimas. Apie Velykų slėpinius ir prasmę su Rokiškio dekanu, kunigu Eimantu NOVIKU (nuotr.) kalbėjosi žurnalistė Aldona MINKEVIČIENĖ.

Skaityti toliau
 

Dvaro parko talkos darbai pradėti

„Kaip ir žadėjome - saulė šviečia, darbai vyksta", - vakar sakė Krašto muziejaus ūkio dalies vedėjas Valentinas Skeirys.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui