Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. spalio 24 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar jau ruošiatės Vėlinėms?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Spalio 22 dieną:  Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.

Spalio 23 dieną: Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas.

Spalio 24 dieną: Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2186

Lietuva rugpjūčio 5-ąją


1753 m. Migonyse, Ukmergės apskrityje, gimė Vilniaus katedros architektas, žymiausias brandžiojo klasicizmo kūrėjas Lietuvoje Laurynas Stuoka-Gucevičius. Mirė 1798 m.

1772 m. Rusija, Prūsija ir Austrija Sankt Peterburge pasirašė pirmojo Lenkijos ir Lietuvos valstybės padalijimo aktą.

Skaityti toliau
 

Ką darys direktorius: kausis dėl kompensacijos ar sės prie tarnybinio automobilio vairo?

Rajono savivaldybės administracijos direktoriui Aloyzui Jočiui – smūgis žemiau juostos. Paaiškėjo, kad tūkstančiai už nuosavos mašinos sunaudotą kurą važinėjant darbo reikalais valdininkui buvo išmokėti neteisėtai ir pinigus gali tekti sugrąžinti. Direktorius stebisi, kodėl anksčiau savivaldybės kontrolieriaus tarnybai neužkliuvo, kai nuosavą mašiną darbo reikalams naudojo ir kompensacijas gavo buvęs meras Vidmantas Kanopa?


Skaityti toliau
 

Valdžia užtraukė gėdą rajonui: savivaldybės internetinė svetainė – vėl pati prasčiausia

Paskelbta Valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų interneto svetainių atitikimo bendriesiems reikalavimams tyrimo ataskaita rajono valdžią vėl verčia raudonuoti. Iš tirtų 58 savivaldybių svetainių mūsiškė – pati blogiausia. Nors toks nedžiuginantis „titulas“ savivaldybės svetainei atitenka ne pirmus metus, pokyčių nematyti.

Skaityti toliau
 

Taupymo paradoksai: progimnazijos klozete – karštas vanduo


Nors švietimo įstaigos priverstos taupyti kiekvieną litą, o žiemą šiluma mažinama kiek įmanoma, tačiau Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos viename iš tualetų klozetų kelintus metus bėga karštas vanduo.

Skaityti toliau
 

Dvokiantys praviri konteineriai piktina Jaunystės gatvės gyventoją

Rokiškio mikrorajone, Jaunystės g. 5-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje, gyvenančią rokiškėnę Reginą siutina nesąmoningi kaimynai: dėl paliktų pravirų buitinių atliekų konteinerių dangčių aplinkinių namų gyventojai yra priversti kęsti per karščius tvyrančią smarvę ir ištisomis dienomis vykstančias paukščių „puotas“...

Skaityti toliau
 

Papildomas priėmimas į aukštąsias mokyklas

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti  pranešė, kad pasibaigus pagrindiniam priėmimui sutartis su aukštosiomis mokyklomis studijuoti universitetuose pasirašė per 14 tūkst. jaunuolių, iš jų 7001 valstybės finansuojamuose vietose, 7872 savo lėšomis.

Skaityti toliau
 

Šiltnamyje įsitaisė žaltys

Savo namo kieme esančiame šiltnamyje rokiškėnas aptiko roplį, panašų į gyvatę. Apie nelauktą svečią buvo pranešta aplinkosaugininkams. Kol šie atvyko, sodybos šeimininkas padarą  įviliojo į plastikinį indą, sandariai uždarė, kad nepabėgtų.

Skaityti toliau
 

Per tropinius karščius – į saugias maudyklas

Šios savaitės pirmosiomis dienomis sinoptikai žada alinantį karštį, vietomis pasieksiantį iki 36 laipsnių. Į pajūrį ir kitų vandens telkinių pakrantes plūsta gaivos ištroškę žmonės.

Skaityti toliau
 

Bilietą į Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrąjį etapą laimėjo vilniečiai

Karštą šeštadienio popietę gana gausus sirgalių būrys susirinko į Kūno kultūros ir sporto centro stadioną palaikyti Rokiškio futbolo klubo, žaidusio su stipriu varžovu - Lietuvos futbolo I lygoje ketvirtąją vietą užimančia „MRU" ekipa iš Vilniaus. Nors mūsiškiai varžovams nusileido 2:7, futbolo mėgėjai neliko nusivylę nei rokiškėnų žaidimu, nei futbolo įdomybėmis - bene pirmą kartą rajono istorijoje Kūno kultūros ir sporto centro stadiono veja bėgiojo brazilų futbolininkas Alisonas Silva.

Skaityti toliau
 

Rajone įsibėgėja daugiabučių renovacija: Obeliuose remontuojami trys namai

Rajone pradėta įgyvendinti Aplinkos ministerijos inicijuota daugiabučių renovacijos programa: remontuojami trys namai Obeliuose. Pastatų atnaujinimo tempus lėtina statybininkų trūkumas.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui