Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. sausio 30 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar norėtumėte savanoriauti?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Sausio 29 dieną: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.

Sausio 30 dieną: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius. 

Sausio 31 dieną: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

Vasario 1 dieną: Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris.

 

 

 


 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2622

Apklausa: Kalėdų stalas bus prabangesnis, bet ne taip gausiai apkrautas

Kaip niekad daug lietuvaičių Kūčias ir Kalėdas šiemet planuoja sutikti su šeima ir artimaisiais, o į šventinį stalą tieks mažiau, bet aukštesnės kokybės ir prabangesnių gardumynų.

Skaityti toliau
 

Smaugė neblaivus sutuoktinis

Moteris (gim. 1977 m.), gyv. Rokiškyje, pranešė, kad gruodžio 4 d. 00.30 val. namuose neblaivus (girtumas 1,77 prom.) sutuoktinis (gim. 1993 m.) ją smaugė, tuo sukeldamas fizinį  skausmą. Įtariamasis sulaikytas vadovaujantis LR BPK 140 str.

Skaityti toliau
 

Atėmė rankinę ir pasišalino

Moteris (gim. 1959 m.), gyv. Rokiškyje, pranešė, kad lapkričio 28 d. 19.00 val. Rokiškyje, Respublikos g., nepažįstamas jaunuolis paėmė rankinę ir pasišalino. Rankinėje buvo 3 mobilieji telefonai, 340 litų, banko mokėjimo kortelės ir kiti smulkūs daiktai. Nuostolis tikslinamas.

Skaityti toliau
 

Gruodžio 4-oji: politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų šiandienos dienraščiuose apžvalga


Vakar oficialiai pradėtas eksploatuoti Suskystintų gamtinių dujų terminalas. Jokių didelių iškilmių šia proga nerengta, tuo labiau kad terminalo veiklos pradžią apkartino ne tik iki šiol nenutiestas po Kuršių marių dugnu turintis eiti pagrindinis dujotiekis, bet ir Klaipėdos valdžios priekaištai pažadų nesilaikančiai Vyriausybei. Šią savaitę dar kartą viešai priminęs apie iki šiol neištesėtus Vyriausybės pažadus, duotus klaipėdiečiams, neprieštaravusiems, kad pavojingas objektas atsirastų uoste, uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas kvietimo išvysti oficialią SGD terminalo darbų pradžią nesulaukė. "Manęs apie tai neinformavo. Nors ir būtų korektiška supažindinti. Artimiausiu metu susitiksime su "Klaipėdos naftos" vadovais, kad žinotume esamą situaciją ir dar kartą įsitikintume, jog saugumas užtikrintas 100 proc.", - sakė V.Grubliauskas. - SGD terminalas pradėjo darbą.

Skaityti toliau
 

Nustatyta, kaip turės susimokėti privačių miškų savininkai

Vyriausybė patvirtino tvarką, kaip privačių miškų savininkai turės mokėti nuo kitų metų jiems įsigaliosiantį 5 proc. dydžio mokestį už parduotą žaliavinę medieną ir nenukirstą mišką.

Skaityti toliau
 

Terminas išskersti kiaules baigiasi, o jų tebekriuksi šimtai

Nors visos rajono kiaulės, laikomos gyventojų tvartuose, privalo būti išskerstos iki gruodžio 15 d., jų augintojai vis dar tikisi valdžios malonės skerstuves atitolinti. Rokiškio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Antanas Redeckas sako, jog terminas atidėtas nebus, o laiku prievolės neįvykdžiusiesiems gresia baudos.

Skaityti toliau
 

Skaitykite ir prenumeruokite "Gimtąjį Rokiškį"

Ketvirtadienio "Gimtajame Rokiškyje" - visos Rokiškio krašto naujienos

Skaityti toliau
 

Prievartavę ir nepilnametę sudeginę gyvą nuteisti kalėti iki gyvos galvos

Panevėžio apygardos teismo baudžiamųjų bylų kolegija gruodžio 3 dieną dviem panevėžiečiams, kaltintiems neteisėtu nepilnametės laisvės atėmimu, išžaginimu ir itin žiauriu jos nužudymu skyrė valstybės kaltinimą šioje byloje palaikiusio Panevėžio apygardos prokuroro Donato Skrebiškio prašytą bausmę – laisvės atėmimą iki gyvos galvos. Tai griežčiausia galima bausmė už ankstų 2013 metų rugsėjo 21-osios rytą šių kaltinamųjų įvykdytus nusikaltimus.

Skaityti toliau
 

Dalyvaukite Nacionaliniame sveikatos egzamine

Žinau – gyvenu sveikiau! Tokiu šūkiu pasitikrinti savo žinias ir paskatinti domėtis sveika gyvensena kviečia jau trečią kartą rengiamas Nacionalinis sveikatos egzaminas (NSE). Portale lrytas.lt gruodžio 3 d., trečiadienį, rengiamas egzaminas kviečia atidžiau pažvelgti į žmogaus anatomiją, užkrečiamas ligas ir jų prevenciją.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui