Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. balandžio 02 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar Rokiškyje reikia Jaunimo teatro?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 1 dieną: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras.

Balandžio 2 dieną: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.

Balandžio 3 dieną: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis.

Balandžio 4 dieną: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2732

Obelių abiturientų premjera - spektaklis „Palangos liūtas“

Vasario 7 d. 18 val. Obelių gimnazijos 67 laidos abiturientų spektaklio „Palangos liūtas“ premjera.

Skaityti toliau
 

Sausio mėnesį keliuose žuvo 21 žmogus

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad šių metų sausio mėnesį policijos pareigūnai užregistravo 260 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 21 eismo dalyvis, tarp jų - 2 nepilnamečiai, ir 323 buvo sužeisti. Palyginti su 2014-ųjų sausio mėnesiu, žmonių žuvo 7 (arba 25 proc.) mažiau, tačiau įvykių ir sužeistųjų skaičius atitinkamai padidėjo 11,1 ir 21,9 procentais.

Skaityti toliau
 

Smurtas prieš moteris

Vasario 5  d. Rokiškio rajono policijos komisariato įvykių ir nusikaltimų suvestinėje – du smurto prieš moteris atvejai.

Skaityti toliau
 

Šeimos dueto paroda žavi bibliotekos skaitytojus

Vasario 5 d. Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje atidaryta tautodailininkų Danutės ir Dano Stočkų kūrybinių darbų paroda. Visus žavi iš vilnos velti labai žaismingi, nuotaikingi gyvūnėliai ir medžio gaminiai.

Parodos atidarymo akimirkos - „Gimtojo Rokiškio“ internetinės svetainės grokiskis.lt nuotraukų ir vaizdo galerijose.    

 

Skaityti toliau
 

Kamajuose - spektaklis ir kaukių gamyba

Vasario 8 d. 12 val. Kamajų kultūros centre Rokiškio liaudies teatro spektaklis "Nebylys" (režisierius Eligijus Daugnora), o vasario 9 d. 15 val. - edukacinė programa  "Pasigaminsiu Užgavėnių kaukę". Mokymus ves technologijų mokytoja Daiva Mickūnienė.

Skaityti toliau
 

L. Linkevičius ragina Lietuvos piliečius, susiduriančius su vaikų globos problemomis, veikti teisiniame lauke

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lietuvius tėvus, kurie Norvegijoje ir kitose valstybėse susiduria su vaikų apsaugos problemomis, ragina veikti teisiniame lauke ir jokiu būdu nepažeidinėti įstatymų bei žada pagalbą.

Skaityti toliau
 

A. Merkel ir F. Olandas netikėtai vyksta į Kijevą ir Maskvą

Paaštrėjus padėčiai Rytų Ukrainoje, Vokietijos kanclerė Angela Merkel (Angela Merkel) ir Prancūzijos prezidentas Fransua Olandas (Francois Hollande) ketvirtadienį netikėtai vyksta į Kijevą. Tai paskelbė Prancūzijos vadovas.

Skaityti toliau
 

Pareigūnų pagalba žmonėms, besiritantiems į gyvenimo užribį

Siekiant pagelbėti rajono seniūnijų socialiniams darbuotojams, Rokiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Sandra Leikaitė ir vyresnysis patrulis Andrius Skrandauskas vasario 3 d. lankė Kriaunų ir Jūžintų seniūnijų šeimas.

Skaityti toliau
 

Kada duona gali tapti sveikatai kenksmingu produktu?

Vasario 5 d. minint Šv. Agotos ir duonos dieną, svarbu prisiminti, kad tai vienas būtiniausių žmogaus organizmui produktų. Duona kartu su kitais grūdiniais produktais sudaro sveikos mitybos piramidės pagrindą. Vis dėlto, ne visą duoną valgyti naudinga.

 

Skaityti toliau
 

Kaip elgtis, jei įtariate, kad Jūsų duomenimis naudojamasi neteisėtai?

Susidūriau su situacija, kai mano duomenų buvo prašoma internetinėje parduotuvėje. Nors iki to karto niekada nereikėdavo. Kur galėčiau pažiūrėti, ar įstaiga mano duomenų prašo teisėtai?

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui