Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. gruodžio 21 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar taupote pinigus, ruošdamiesi eurui?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Gruodžio 20 dieną:Abraomas, Abrys, Daugardas, Gražvilė, Namvaldas, Namvaldė, Pastoras, Teofilė, Teofilija, Teofilis, Teofilius, Topilė, Topilius.


Gruodžio 21 dieną:Geskanta, Geskantas, Geskantė, Gestautas, Gestautė, Gesvina, Gesvinas, Gesvinė, Honorata, Honoratas, Honorijus, Tomas.  

Gruodžio 22 dieną:Dovilė, Gedvarda, Gedvardas, Gedvardė, Gedvė, Gedvyda, Gedvydas, Ksavera, Ksaveras, Rimbertas, Zenonas.

Gruodžio 23 dieną:Mina, Veliuona, Viktė, Viktorija, Vilas, Vilbutas, Vilbutė, Vilė, Vilys, Viktorija.

Gruodžio 24 dieną:Adas, Adelė, Adomas, Gudmina, Gudminas, Gudvainas, Gudvainė, Gudvilas, Gudvilė, Gudvina, Gudvinas, Ieva, Jieva.

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2440

Laibgalietė siūlo kepti vaflius

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių skyriaus pedagogė Dainora Mineikienė siūlo savaitgalį palepinti namiškius vafliais. Jų kepimo receptą ji sužinojo iš močiutės.

Skaityti toliau
 

Savivaldybės specialistai domėjosi kėdainiečių veikla

Rokiškio rajono savivaldybės atstovai, seniūnai viešėjo Kėdainiuose, domėjosi šio rajono vykdomais projektais, aplankė žymiausias turistines vietas, užsuko ir į krematoriumą.

Skaityti toliau
 

Vokietijoje diagnozavus paukščių gripą - įspėjimai Lietuvos ūkininkams

Vokietijoje diagnozavus paukščių gripą, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) perspėja ir Lietuvos ūkininkus laikyti paukščius uždarytus, siekiant apsaugoti nuo kontakto su laukiniais paukščiais.

 

Skaityti toliau
 

Pieno ūkius pasiekė 9 milijonai litų paramos

Paramos gavėjams jau išmokėtos pirmosios specialiosios paramos už pieną avansinės išmokos. Šių metų lapkričio 7 d. duomenimis, jų sulaukė daugiau nei 20 tūkst. ūkininkų, o išmokėta suma siekia 9 mln. Lt.

Skaityti toliau
 

Kaimyniniame rajone atidarytas unikalus partizanų kovų pažintinis maršrutas

Lapkričio 6 dieną Šimonių girioje, Svėdasų seniūnijoje, Anykščių rajone buvo atidarytas unikalus, pirmasis toks Lietuvoje pažintinis maršrutas „Algimanto apygardos partizanų kovų takais".

Skaityti toliau
 

Parapsichologas ir astrologas pataria: tikėkite tik individualiai sukurtomis prognozėmis

Žinomas parapsichologas Vladimiras AZANOVAS, išgyvenęs klinikines mirtis ir įveikęs rimtas ligas, tikina, kad gyvenimą reikia kurti pačiam, savomis jėgomis ir nelaukti niekieno malonės. Kaip tai padaryti? Vladimiras siūlo padirbėti su savo kūnu ir siela - ypač žmogui, turinčiam priklausomybių. „Kad žmogus normaliai jaustųsi, kasdien su savo mintimis turi pabūti bent porą valandų", - patarė V. Azanovas.

Rokiškio miesto ir rajono gyventojai su vienu garsiausių Lietuvoje parapsichologu V. Azanovu galės susitikti lapkričio 14, 15 ir 16 dienomis. Visi norintys su juo pabendrauti gali registruotis tel. (8-685) 38637. Konsultacijos mokamos.

Skaityti toliau
 

Pirmadienį prasideda Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Lapkričio 10 dieną, pirmadienį, prasideda 18-oji Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Ją organizuoja Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ sąjunga, bendradarbiaudama su nacionalinėmis „Norden“ asociacijomis. Projektą remia Šiaurės ministrų taryba.

Skaityti toliau
 

Miuziklas „Pranašas“ Rusų dramos teatre neįvyko

Miuziklo „Pranašas. Degančios rankos“ rengėjai informavo, kad dėl mažesnio nei planuota žiūrovų susidomėjimo lapkričio 6 dieną Vilniuje, Rusų dramos teatre, neįvyko rokiškėnų sukurtas miuziklas. 

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui