Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. spalio 25 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar jau ruošiatės Vėlinėms?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Spalio 25 dieną: Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė; 

Spalio 26 dieną:  Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita;

Spalio 27 dieną: Ramojus, Tautmilė, Sabina, Vincentas, Vincas.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2181

Iš Obelių vaikų globos namų vėl išėjo globotinė

 

 

Rugpjūčio 19 d. prieš vidurnaktį Obelių vaikų globos namuose pasigesta 14-metės globotinės.

Globos namų socialinė pedagogė Danguolė Kubilienė teigė, kad išėję vaikai po kurio laiko sugrįžta: „Iki pilnametystės jie labai nori pabėgti, tačiau laimė, pasisvečiavę pas draugus - grįžta. Bet viskas apsiverčia sulaukus pilnametystės, kai ateina laikas išeiti, taip sakant, su visam. Tada dauguma prašo leisti pasilikti dar iki 21-erių metų."

 

Skaityti toliau
 

Aukštakalnių jaunimas stovyklavo ir kūrė spektaklį

Aukštakalnių kaimo (Kamajų sen.) bendruomenė vietos jaunimą pakvietė į vasaros stovyklą. Visi mokėsi siūti lėles ir kūrė spektaklį.

 

Bene labiausiai stovyklautojams įsiminė lėlių siuvimo mokymai, kuriuos vedė Bajorų (Rokiškio kaim. sen.) kultūros centro režisierė Nijolė Čirūnienė. Jaunimas aplankė Bajorų lėlių namus, Rokiškio krašto muziejų, kuriame mokėsi lieti žvakes, šaudyti iš lanko.

Skaityti toliau
 

Gandrinės Laibgaliuose suburia vis daugiau žmonių

Savaitgalį Laibgaliuose (Jūžintų sen.) šurmuliavo tradicinė kraštiečių šventė „Gandrinės". Pirmąjį kartą kaimo gyventojai surengė eitynes: kas pėsčiomis, kas traktoriaus priekaboje atbildėjo į aikštę.

 

Skaityti toliau
 

Kviečia į tūbeliečių klubą

 

 

J. Tūbelio progimnazija įkūrė tūbeliečių klubą, kuriam šiuo metu priklauso apie pusė šimto žmonių. Direktorius Zenonas Pošiūnas sakė, jog klubui gali priklausyti visi šioje švietimo įstaigoje dirbantys ir dirbę mokytojai, buvę ir dabartiniai mokiniai, rėmėjai , moksleivių tėvai ir t.t. „Visus, kurie dar neįstojo, kviesčiau įstoti į mūsų klubą ir artimiausiu metu užeiti  ė progimnaziją", - sakė direktorius. Tūbeliečių klubas žada organizuoti įvairius renginius ar akcijas, prisidėti prie projektų, bendrai rūpintis švietimo įstaigos ateitim.

 

 

Skaityti toliau
 

Respublikiniame drožėjų konkurse šiemet bus įteiktos trys premijos

Rokiškio krašto muziejus šiemet organizuoja 18 - ąją respublikinę medžio drožėjų parodą - konkursą  Liongino Šepkos premijai laimėti. Be pagrindinės pirmą kartą  numatytos dar dvi papildomos premijos...

 

Skaityti toliau
 

Vietiniai putinai

Ko norėti iš tikrojo Putino, kai savų putinų - nors vežimu vežk. Jų nematai tik tada, kai nieko nedarai. Bet vos tik pirštą krust - būtinai susidursi su kokiu vietiniu putinu ir jo blokadomis. Kai vis siūlau palaisvinti „ko nors darymo" sąlygas, manęs prašo konkrečių pavyzdžių ir pasiūlymų. Tai štai - vienas mažas epizodas.
Vasarą intensyvus remontų, statybų metas. Ir ne apie dangoraižius kalba. Apie paprastą žmogeliuką, kuris nusprendė, tarkime, susiremontuoti butą ir sutvarkyti kiemą - izoliuoti seno namo pamatą, pakeisti trinkeles. Pridurkime dar, kad žmogeliukas - padorus pilietis ir nori reikalus tvarkyti tvarkingai, pagal teisės aktus. Oho, kaip tai nelengva, beveik neįmanoma!

Skaityti toliau
 

Rokiškio autobusų stoties peronas - jau istorija

Nuo pirmadienio statybininkai pradėjo griauti Rokiškio autobusų stoties peroną. Galinga technika trupina gelžbetonio plokštes.

 

Dalis autobusų stoties teritorijos aptverta specialia juosta. Joje draudama žmonėms vaikščioti. Nugriovus peroną, galinga technika skaldo ir trupina gelžbetonio plokštes. Statybinis laužas išvežamas.

 

Skaityti toliau
 

Rokiškėnai katiną iš medžio bandė iškelti patys

Antradieniniame „Gimtojo ..." numeryje pasirodęs straipsnis apie kelintą parą be maisto ir vandens medyje tupintį ir nulipti bijantį katiną sujaudino ne vieną rokiškėną - atsirado daugybė savanorių, kurie ėmėsi iniciatyvos patys gelbėti nelaimėlį. Tačiau kai padėti atvyko reali pagalba, katino medyje jau nebebuvo...

Skaityti toliau
 

Didėja dalies mokytojų atlyginimai

Mokytojai, dirbantys didesnėse klasėse, nuo rugsėjo gaus ir didesnį atlygį už mokinių darbų tikrinimą. Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis rugpjūčio 7- ąją savo įsakymu tai numatė Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše.  

 

Skaityti toliau
 

Negailestinga rajono statistika: gimsta beveik dvigubai mažiau nei miršta...

Per pusantro mėnesio - nuo liepos pradžios iki rugpjūčio vidurio - Rokiškio rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje mirčių atvejų įregistruota beveik dvigubai daugiau nei gimimų...

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui