Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2016 m. gegužės 02 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Prekybos centruose labai didelės kainos. Ar žadate jungtis prie akcijos ir tris dienas neapsipirkinėti juose?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Gegužės 1 d. Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas

Gegužės 2 d. Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas

Gegužės 3 d. Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė

Gegužės 4 d. Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija
  

 


 

 

 

 Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2950

Visi - į filmavimo aikštelę!

Rokiškio rajono etnokultūros puoselėtojai, sukūrę trumpametražį filmą „Virsmas", nežada sustoti: antrąją šv. Velykų dieną Rokiškio bažnyčioje planuojama filmuoti kadrus apie šios šventės tradicijas tarpukario Lietuvoje. Kunigai žada rengtis senoviniais auksu siuvinėtais drabužiais, rokiškėnai kviečiami tapti masinių scenų aktoriais.

 

Skaityti toliau
 

Artėja šv. Velykos. Negalite apkabinti? Pasveikinkite!

Šv. Velykos - Kristaus prisikėlimo šventė, nuostabiausias metas bundant gamtai švęsti su pačiais mylimiausiais žmonėmis arba bent pabūti su jais mintimis... Visiems svarbu sulaukti artimo žmogaus dėmesio.

Jei gyvenate toli ir per šv. Velykas negalite apkabinti savo tėvų, giminaičių, draugų ar kaimynų, sveikinkite juos su šventėmis http://www.grokiskis/.lt arba laikraštyje „Gimtasis Rokiškis", kuris aplanko mažiausiai 10 tūkstančių Rokiškio krašto gyventojų. 

Skaityti toliau
 

Krašto muziejuje - renginys Žemės dienai

Kovo 18 d. 13 val. Rokiškio krašto muziejuje (pietinėje oficinoje) vyks tradicinis renginys Tarptautinei Žemės dienai paminėti. Jo metu bus spalvinami ir į medį keliami inkilai, gaminami šieno paukščiukai, savo pastebėjimais apie paukščius su renginio dalyviais pasidalins ornitologas bei paukščių fotografas Marius Čepulis. Šventės programa: 13 val. - inkilų puošyba; 13.30 val. - inkilų kėlimas; 14 val. - ornitologo M. Čepulio parodos „Paukščiai kitaip" pristatymas ir pokalbis su autoriumi; 14.50 val. - paukščiukų iš šieno kūrimas; 15.20 val. - vaišės.

 

Skaityti toliau
 

Rokiškėnų desantas populiariame žaidime "Auksinis protas"

Grupė rokiškėnų dalyvavo populiariame televizijos žaidime "Auksinis protas". Dėl prizo varžėsi du žaidėjai verslininkas Algimantas Šablinskas ir Rokiškio krašto muziejaus istorikas Giedrius Kujelis. Juos palaikyti vyko gausi rokiškėnų komanda. 

Dauguma palaikymo komandos narių dalyvauja žaidime "Protų kovos" su Robertu Petrausku, kurios pirmadienio vakarais vyksta kavinėje "Svaja", o antradienį jie varžosi "Auksiniame prote", šis žaidimas vyksta Rokiškio krašto muziejuje. 

Skaityti toliau
 

Skaitykite ketvirtadienio "Gimtąjį Rokiškį"

Skaitykite ir prenumeruokite "Gimtąjį Rokiškį" - čia visos krašto naujienos. Telkimės į bendruomenę ir kartu kurkime gražesnį savo kraštą.


Skaityti toliau
 

Apie vaikų saugumą vasarą

Rokiškio vicemeras Egidijus Vilimas lankosi seniūnijose. Vizitų tikslas - su seniūnijų darbuotojais bei švietimo įstaigų vadovais aptarti vaikų saugumą ir užimtumą vasaros metu.

Skaityti toliau
 

AB „Rokiškio komunalininkas" - nežinioje

Daug metų miesto tvarkymo paslaugas teikusi AB „Rokiškio komunalininkas" - nežinioje. Bendrovei, kurios pagrindinė akcininkė - savivaldybė, pakibo grėsmė prarasti šią paslaugų sritį.

 

Skaityti toliau
 

Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre siūloma mažinti etatus

Kovo 25 d. posėdžiausiančiai rajono tarybai teikiamas dėl įstaigų etatų keitimo projektas. Apie tai, kad Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre siūloma mažinti du etatus, šios įstaigos direktorė Vilija Ališauskienė išgirdo ne iš savivaldybės valdininkų, o iš „Gimtojo..." žurnalistų, pasiteiravusių, kurių etatų centre nebeliks.

 

Skaityti toliau
 

Baseino statybos: gyventojams iškilo problemų

Baseino statybos Rokiškio mikrorajone kelia problemų Vilties gatvės 34,36,38,40,42 namų gyventojams. Sunkvežimiai gadina jų kelią.

Daugiabučių šalia statomo baseino gyventojai daugiau nei 15 metų laukė, kada bus išasfaltuotas žvyrkelis. Dabar juo važinėja daug sunkvežimių, vežančių krovinius į statomą baseiną. Nuo mašinų padangų ant asfalto lieka daugybė molio.  


 

Skaityti toliau
 

"Draugystės tiltuose“ skambėjo Rokiškio ir Panevėžio jaunųjų muzikantų melodijos

Kovo 14 d. Panevėžio muzikos mokykloje vyko Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos ir Panevėžio muzikos mokyklos mokinių koncertas iš ciklo "Draugystės tiltai". Kvalifikacijos tobulinimo renginyje  "Gerosios patirties sklaida - atviros pamokos" atviras pamokas stebėjo ne tik mokytojai, bet ir mokiniai.

Koncerto akimirkos - šios svetainės nuotraukų galerijoje. 


 

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui