Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. balandžio 26 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar gyvenant mažame miestelyje galima išgarsėti?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 26 dieną: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.

Balandžio 27 dieną: Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė.

 


 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2803

Rokiškio scenoje jau 31-ąjį kartą karaliauja jo didenybė TEATRAS

Kovo 3-osios vakarą į Rokiškio kultūros centro sceną įžengė jo didenybė teatras – prasidėjo 31-asis respublikinis profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“. Nuostabus renginys, įkopęs į ketvirtąją dešimtį, stebina žiūrovus ir profesionalius aktorius, kurie Lietuvos teatrinio gyvenimo neįsivaizduoja be Rokiškio festivalio. 

Festivalio akimirkos - „Gimtojo Rokiškio“ internetinės svetainės grokiskis.lt nuotraukų ir vaizdo galerijose.

Skaityti toliau
 

Vagystės iš garažų

Kovo 4  d. Rokiškio rajono policijos komisariato įvykių ir nusikaltimų suvestinėje – du vagystės atvejai.

Skaityti toliau
 

Žvaigždžių diena atidėta

Šiandien 18.30 val. Kūno kultūros ir sporto centro čiuožykloje turėjo vykti ledo ritulio Atvirosios Aukštaitijos lygos Žvaigždžių diena. Ji atidėta iki šio ketvirtadienio. Kaip informavo "Gimtąjį Rokiškį" Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas Saulius Limontas, varžybos nukeltos dėl nepalankių oro sąlygų.

Skaityti toliau
 

Kas yra liberalas savivaldybėje?

Dar dvi savaites gyvensim rinkimų temomis. Pirmasis turas sako – liberalai ant bangos. Negali su tuo nesutikti. Štai Liberalų sąjūdis padvigubino savo atstovų skaičių savivaldybėse. Vilniuje antrame ture kausis ne koks oficialiai kairysis su dešiniuoju, o du liberalai. Kad nesiveltume į diskusiją apie pavadinimus, pakalbėkime apie turinį. Kokias vertybes puoselėjantis ir kokius pasiūlymus teikiantis politikas savivaldoje galėtų būti pelnytai vadinamas liberalu?

Skaityti toliau
 

Teatras suaugusiesiems ir vaikams festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ šiemet bus įvertintas vienodo dydžio premijomis

Kovo 3 d.Rokiškyje prasidėjo 31-asis  respublikinis profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“. Pirmąjį spektaklį vaidins pernykščiai laimėtojai – Kauno nacionalinis dramos teatras. Festivalyje dalyvaus 16 teatrų, jie parodys 19 spektaklių. Septyni jų – vaikams. Pirmą kartą  dalyvaus  „LabaiTeatras“, Theatrum Indigum“ iš Vilniaus. Karščiausios premjeros: Jaunimo teatro „Aštuonios mylinčios moterys“ ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro „Kankinys“. Šiemet premija už geriausią spektaklį vaikams pirmą kartą oficialiai prilyginta premijai už spektaklį suaugusiai publikai. Abiejų geriausių darbų kūrėjai gaus po 3000 eurų. 

Skaityti toliau
 

Naujos lietuviškos komedijos anonse Arūnas Storpirštis žada nusirengti nuogai

Šį rugsėjį aktoriaus Arūno Storpirščio laukia net dvi ypatingos progos: 65-asis gimtadienis ir naujos lietuviškos romantinės nuotykių komedijos „Dėdė, Rokas ir Nida“ premjera. Šis filmas aktoriui ypatingas dėl to, kad tai jo pirmasis pagrindinis vaidmuo lietuviškame kine nepriklausomoje Lietuvoje. 

Skaityti toliau
 

Iššūkis mokiniams: siūloma ilginti mokslo metus

Švietimo ir mokslo ministerija teikia svarstyti 2015–2017 m. m. Bendrųjų ugdymo planų projektą, kuriame, be kito ko, numatoma tolygiau paskirstyti mokinių mokymosi krūvį per mokslo metus, kad mokiniams atsirastų daugiau laiko neskubant įtvirtinti įgytus gebėjimus ir žinias.

Kaip manote, ar reikia ilginti mokslo metus? 

Skaityti toliau
 

Laukinės gamtos dieną – išgelbėtų vėžliukų padėka pareigūnams

Kovo 3-oji – pasaulinė Laukinės gamtos diena. Lietuvos muitinės ir kitų tarnybų pastangomis šią dieną gali švęsti ir 5 nauji Lietuvos zoologijos sodo gyventojai – vėžliukai.

Skaityti toliau
 

Patriotiška ir nuoširdi įžanga į Rokiškio profesionalių teatrų festivalį

31-ojo profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ išvakarėse Rokiškio kultūros centre neįtikėtinai jautrus, nuoširdus vakaras – susitikimas su aktore Nijole Narmontaite ir jos vyru buriuotoju Pauliumi Kovu. Išgyvenę ne vieną jausmingą akimirką Rokiškio krašto teatro gerbėjai juokavo, jog jiems festivalis jau atidarytas...

Skaityti toliau
 

Smurtas prieš moteris ir vagystės

Kovo 3  d. Rokiškio rajono policijos komisariato įvykių ir nusikaltimų suvestinėje – du smurto atvejai.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui