Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. balandžio 18 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Kiek investuosite į pavasarinį garderobo atnaujinimą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 18 d.: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.

Balandžio 19 d.:Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

Balandžio 20 d.:Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.
Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 1780

Medžiotojai nepatenkinti: medžioti šernus reikia, tyrimai brangūs, o kompensacijų - ašaros

Rajono medžiotojai, išgirdę žinią, jog 250 Lt už šerną gali tikėtis tik tada, jeigu sumedžiotas žvėris užsikrėtęs ir jo mėsa netinkama maistui, nusivylė valdžios pažadais. Už sumedžiotus sveikus  šernus planuojama mokėti kelis kartus mažesnę kompensaciją. Be to, ir ji žadama tik už žvėris, sumedžiotus nuo vasario 7 d. Be to, kompensacijas žadama pradėti  mokėti tik nuo liepos.

Skaityti toliau
 

"Gimtojo Rokiškio" ketvirtadienio numeryje - 2014 m. Mėnulio sėjos kalendorius

Šio ketvirtadienio "Gimtojo Rokiškio" numeryje - šių metų Mėnulio sėjos kalendorius. Jame - palankiausios dienos, kada sėti, sodinti, persodinti ir dauginti įvarius augalus. Taip pat rasite senolių patarimų apie sodo ir daržo darbus. Taip pat nurodyta, kurie augalai dera tarpusavyje, o kurie - "nesutaria".

Skaityti toliau
 

Abiturientai kuria spektaklį

Vasario 8 d. 18 val. Obelių vaikų globos namų salėje Obelių gimnazijos 66-osios laidos abiturientų spektaklis „Dvyliktokai".

Skaityti toliau
 

Švęs išradingai

Bajorų (Rokiškio kaimiškoji sen.) kaimo bendruomenė žada išradingai švęsti Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vasario 16 d. 14 val. jie vis kartu kurs simbolinį ąžuolą, reiškiantį stiprybę, vieningumą ir bendruomeniškumą. Susibūrę po simboliniu ąžuolu šventės dalyviai dainuos lietuvių liaudies dainą „Pasodinom ąžuolą“, šoks „Polką“. Šokio metu iš trijų spalvų audinio juostų suformuos Lietuvos trispalvę.

Skaityti toliau
 

Apvogė garažą

Rokiškio gyventojas A. K. pranešė policijai, kad pritaikę raktą vagys įsibrovė į pareiškėjo įmonei priklausantį garažą Stoties g.

Skaityti toliau
 

Lietuva vasario 6-ąją

1937 m. iš Antverpeno į Klaipėdą laivu atgabenti 35 varpai, skirti Kauno Vytauto Didžiojo Karo muziejaus bokšto karilionui.

1995 m. Vilniuje Lietuvos ir Baltarusijos Prezidentai Algirdas Brazauskas ir Aleksandras Lukašenka pasirašė sutartį dėl geros kaimynystės ir bendradarbiavimo bei valstybinės sienos nustatymo.

Skaityti toliau
 

Dingo pinigai

Barkiškio (Obelių sen.) kaimo gyventoja A. M. policijai pranešė, kad grįžęs namo jos sūnus neberado 300 Lt, laikytų piniginėje.

Skaityti toliau
 

Per muštynes sulaužė nosį

22-ejų rajono gyventoją R. I. Čelkių kaime (Jūžintų sen.) primušė 34-erių D. P., 28-erių  R. Š. ir 32-ejų E. Š.

Skaityti toliau
 

Pavogė maišytuvą

Iš UAB „Senukų prekybos centras" parduotuvės Rokiškyje pavogtas sieninis vandens maišytuvas.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui