Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. rugsėjo 19 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar dalyvausite Rokiškio miesto šventės renginiuose?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Rugsėjo 19 dieną: Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė;

Rugsėjo 20 dieną: Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras;

Rugsėjo 21 dieną:  Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė.

 

 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2098

Išleido alyvą

AB „Lesto" Panevėžio regiono tinklo valdymo departamento direktorius J. J. policijai pranešė, kad liepos 3 d. apie 20 val. iš transformatorinės pastotės, esančios Kerelių kaime (Kamajų sen.) išleista izoliacinė alyva, o liepos 9 d. apie 8 val. - iš Kazliškėlio kaime (Kazliškio sen.) esančios transformatorinės pastotės.

Skaityti toliau
 

Automobilio ir dviračių vairuotojai įkliuvo neblaivūs

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje ir apskrities rajonuose buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Rokiškio rajone iš sustabdytų 32 transporto priemonių trys vairuotojai - vienas automobilio ir du dviračių -  prie vairo buvo sėdę neblaivūs.

Skaityti toliau
 

Lietuva liepos 16-ąją

1410 m. po Žalgirio mūšio pergalės lietuvių ir lenkų kariuomenė pradėjo žygį į Kryžiuočių ordino sostinę Marienburgą. Pakeliui ordino pilys ir miestai pasidavė be kovos.

1940 m. JAV prezidento Franklino Ruzvelto (Franklin Roosevelt) dekretu užblokuotas Amerikos bankuose buvęs Lietuvos, Latvijos ir Estijos auksas, į kurį pretendavo TSRS valstybinis bankas.

Skaityti toliau
 

Kamajuose daržus talžė kruša

Šiandien 14 val. į „Gimtojo Rokiškio" redakciją paskambino Kamajų miestelio gyventoja Elena Rekašienė. Moteris pasakojo apie virš miestelio pakibusį juodą audros debesį, iš kurio pabiro nykščio nago dydžio ledukai. „Iškapojo gėlynus... Salotos glaudžiasi prie bulvių, tai jos dar liko sveikos.

Skaityti toliau
 

Jakovo Smuškevičiaus aikštę siūloma pavadinti Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko vardu

Kraštovaizdžio architektai iš bendrovės "Terra firma LT" rajono savivaldybei pateikė Rokiškio miesto Jakovo Smuškevičiaus aikštės sutvarkymo idėjas. Vicemeras Egidijus Vilimas siūlo aikštę pavadinti Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko vardu, joje netradiciškai įamžinti iškiliausias rajono asmenybes.

Skaityti toliau
 

Nauja skaičiuoklė parodys, kiek mokesčių sumokate ir kur jie panaudojami

Kiekvienas iš mūsų kasdien mokame mokesčius, tačiau retas galėtų pasakyti, kiek mokesčių sumoka per mėnesį ar per metus. Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) pristato naują skaičiuoklę, kuri parodys žmogui ne tik kiek mokesčių jis sumoka, bet ir atskleis, kaip panaudojami jo sumokėti pinigai. Ją rasite www.mokumokescius.lt .

Skaityti toliau
 

Rado automobilio numerį

Prie Kupiškio marių rastas valstybinis automobilio numeris FAO 126. Jo pasigedęs asmuo gali skambinti radusiajam telefonu (8-615) 53912.

Skaityti toliau
 

Miesto centre išdygo šabakštynas

Rokiškyje, šalia Vilniaus g. 12A daugiabučio namo, kurio aplinka rūpinasi butų savininkų bendrijos pirmininkas Steponas Jankauskis - kitos namų bendrijos narių apleisti plotai.

Skaityti toliau
 

Lietuva liepos 15-ąją

1410 m. Žalgirio mūšyje Lietuvos ir Lenkijos kariuomenės sutriuškino Kryžiuočių ordiną.

1866 m. Vaitiekupiuose, Sintautų valsčiuje, gimė Nepriklausomybės akto signataras, publicistas, vertėjas, spaustuvininkas Saliamonas Banaitis. Mirė 1933 m.

Skaityti toliau
 

"Prisiparkavo" tvorelėje

Liepos 14 d. apie 21.30 va. Taikos gatvėje prie Kultūros centro BMW markės automobilis įvažiavo į apsauginę tvorelę. Avarijos metu žmonės nenukentėjo, mašinos šonas smarkiai nubrozdintas, nuleista keleivio pusės užpakalinė padanga. Tvorelė gerokai nuniokota.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui