Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2016 m. vasario 14 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar švęsite Valentino dieną?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
reklama
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Vasario 12 d. Benediktas, Deimantė, Deimilas, Deimilė, Elmis, Eulalė, Eulalija, Mantas, Mantmina, Mantminas, Rainoldas, Reginaldas, Renalda, Renaldas

Vasario 13 d. Algauda, Algaudas, Benigna, Benignas, Eisra, Kotryna, Loreta, Putaviras, Putviras, Ugnė, Ugnius

Vasario 14 d. Gustautas, Gustautė, Gutautas, Gutautė, Lijana, Lilė, Lilijana, Saulė, Saulius, Valentas, Valentina, Valentinas, Valius, Vilmantas

Vasario 15 d. Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis

Vasario 16 d. Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona

 

 Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2780

Tvarkomas miesto paplūdimys

Po rajono valdžiai pažertos kritikos dėl nepatrauklaus miesto paplūdimio imtasi veiksmų.

Jau prieš porą savaičių į paplūdimį buvo atvežta ir išlyginta nemažai tonų smėlio. Po šių darbų paplūdimio juosta kiek praplatėjo. Pastarosiomis dienomis smėlis vežamas ir į itin mažai naudotą, po pušimis įrengtą tinklinio aikštelę.

Skaityti toliau
 

Redakcijos eglutę nutūpė spalvingos beždžionėlės

Redakcijos kalėdinę eglutę nutūpė būrys vaikų pagamintų spalvingų beždžionėlių. Dėkojame visiems, apdovanojusiems mums tiek spalvų ir džiaugsmo!

Skaityti toliau
 

Apgavikės prisistatė elektros tinklų darbuotojomis

Gruodžio 15 d. pas Taručių (Pandėlio sen.) kaimo gyventoją (gim. 1932 m.) atvyko dvi nepažįstamos moterys. Jos prisistatė elektros tinklų darbuotojomis, norinčiomis patikrinti skaitiklių rodmenis. Išlydėjusi svečius garbaus amžiaus namo savininkė pastebėjo, jog iš rankinės dingo 600 eurų ir banko kortelės.

Skaityti toliau
 

Žmonės baiminasi gresiančio gaisro. Seniūnas sako: „Pažiūrėsim...“

Panemunėlio geležinkelio stotyje (Panemunėlio sen.) gyvenantis Edmundas Viduolis pasakojo kovojantis su seniūnija dėl dviejų Gegužės 1-osios gatvėje esančių namų teritorijų tvarkymo. Vyras baiminasi, kad šių kiemuose likusi aukšta sausa žolė jam ir kaimynams gali bet kada prišaukti gaisrą. 

Skaityti toliau
 

Tikintis stebuklo

Kaži ar daug yra žmonių, kuriems šventinė migla nesusuka proto, nepaskandina savyje esmės kontūrų, nenuvargina metų pabaigos darbais ir neįvaro į skolas – juk dovanas pirkti REIKIA. Nors geriau tuomet, kai jos perkamos iš meilės, o ne iš reikalo. Dar tie numanomi lėkščių ir mišrainių kalnai. Tik įtarti galima, ką šiuo laikotarpiu jaučia tas, kuris dirba prekybos centre ir  kasdien  priverstas stebėti vartojimo triumfą, spalvotą, turtingą, paradinę gyvenimo pusę. Eiles prie kasų sapnuoja? Kad vargas egzistuoja užmiršta?  

Skaityti toliau
 

Degė mikroautobusas

Gruodžio 20- ąją ugniagesiams pranešta, kad prie "Statoil" degalinės dega transporto priemonė.  Atvykus gelbėtojams degė mikroautobusas  Mercedes Benz. Nelaimės metu išdegė salonas, apdegė prietaisų skydelis. Mikroautobusas priklauso VšĮ MS " Motorsports".

Skaityti toliau
 

Lyderių dvikovą laimėjo "Darola"

Rajono vyrų krepšinio pirmenybėse susitiko lyderiai "Darola" ir "Feniksas".

Skaityti toliau
 

Jėgos trikovininkai rinkosi į tradicines varžybas

Klubas "Grizlis" surengė jėgos trikovės rajono pirmenybes. Jose dėl prizų varžėsi 14 rajono atletų. Sportininkai varžyboms ruošėsi labai atsakingai - gerino ir asmeninius, ir rajono rekordus. 

Rajono jėgos trikovininkus pasiekė džiugi žinia: Robertui Bartkevičiui atiteks Europos čempionato (vykusio šiemet balandį) aukso medalis. Varžybose mūsų sportininkas iškovojo sidabrą, tačiau pirmąją vietą laimėjęs varžovas buvo pagautas vartojęs dopingą ir diskvalifikuotas.

Skaityti toliau
 

Kūno kultūros ir sporto čiuožykloje liejamas ledas - rokiškėnams ruošiama kalėdinė pramoga

Nors už lango lyja, ir sinoptikai baltų Kalėdų nežada, visgi Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Augutis Kriukelis tikisi, kad rokiškėnai per Kalėdas čiuoš. O ir tarpušvenčiu planuojamas rajono ledo ritulio derbis Rokiškis - Juodupė, tikimasi, vyks ten, kur ir numatyta, - Kūno kultūros ir sporto centro čiuožykloje. Šiuo metu joje įjungta dirbtinio ledo šaldymo įranga ir liejamas ledas. 

Skaityti toliau
 

Išgyvenimo vadovėlis: apie rimtus dalykus linksmai

Krašto apsaugos ministerijoje pristatytas naujas iliustruotas leidinio „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“ pristatymas.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui