Juodupėnė Milda Brūverė aistruolius džiugina sėkmingais startais. Redakcijos archyvo nuotr.

Malagoje (Ispanija) vykstančio Europos jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionato jaunimo merginų svorio kategorijoje iki 57 kg Lietuvos atstovė juodupėnė Milda Brūverė iškovojo bronzos medalį.

Lietuvė trikovėje surinko 407,5 kg. M. Brūverė pritūpimo veiksmu iškėlė 170 kg, aplenkė visas varžoves ir iškovojo mažąjį aukso medalį. Štangos atkėlimo rungtyje mūsiškė, iškėlusi 152,5 kg, buvo antra, o štangos spaudimo rezultatas – 85 kg – garantavo trečiąją vietą.

„Gimtasis…” primena, kad čempionato jaunių grupėje bronzą laimėjo Nojus Čypas (svorio kategorija iki 59 kg), o Deividas Virbalas (svorio kategorija iki 66 kg) užėmė ketvirtąją vietą. Abu šie atletai – „Grizlio” klubo atstovai.