Milda Brūverė rajono jėgos trikovės varžybose. L. Dūdaitės nuotr.

Prahoje (Čekija) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) jėgos trikovės čempionato jaunimo merginų svorio kategorijoje iki 57 kg kraštietė Milda Brūverė iškovojo mažąjį bronzos medalį.

Trečiąją vietą mūsiškė užėmė pritūpimų su štanga rungtyje (165 kg). Štangos spaudime lietuvė buvo penkta (70 kg), o štangos atkėlime – ketvirta (137,5 kg).

Bendroje įskaitoje M. Brūverė surinko 382,5 kg ir užėmė ketvirtąją poziciją tarp šešių dalyvių.

Aukso medalis atiteko pasaulio jaunimo rekordą pagerinusiai rusei Viktorijai Karlyšiovai (510 kg), sidabro – amerikietei Kimberli Džonson (445 kg), bronzos – ukrainietei Marijai Ilnyckai (427,5 kg).

Rugsėjo 2 d.  startavo rokiškėnas Lukas Kudrešovas. Mūsiškis atletas varžėsi svorio kategorijoje iki 66 kg. Deja, medalio pelnyti jam nepavyko. Mūsiškis atletas į čempionatą išvyko traumuotas, ir „Grizlio“ klubo atstovų žiniomis, Prahoje sportininkui atsinaujino nugaros skausmai. Dėl to jam spaudimo veiksme nepavyko iškelti pradinio svorio – 150 kg. Užtat pritūpimo ir atkėlimo veiksmuose jis pasirodė pakankamai sėkmingai ir abiejuose veiksmuose užėmė penktąsias vietas tarp devynių dalyvių. Kadangi vienas iš trijų veiksmų mūsų sportininkui nepavyko, jėgos trikovės sumoje jis neklasifikuotas. „Bet kokiu atveju, mes savo sportininką labai palaikome. Jam tai pirmasis, bet tikimės, tikrai ne paskutinis pasaulio čempionatas“, – „Gimtajam…“ sakė „Grizlio“ klubo atstovė Ala Sketerienė. Jei Lukui būtų pavykę pasiekti geriausius visų trijų veiksmų rezultatus, jis galėjo pretenduoti į lyderių šešetuką.

Penktadienį pasaulio čempionate startuos ir antrasis „Grizlio“ atletas – Robertas Bartkevičius. Jo pasirodymas – maždaug 13 val. Lietuvos laiku.