Varžybų akimirka. M. Stalionytės  nuotr.
Varžybų akimirka. M. Stalionytės nuotr.

Gruodžio 21 d. Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro čiuožykloje vyko Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės. Dėl pergalės kovojo dvi mūsų rajono ledo ritulio komandos – Rokiškio ir Juodupės. Aikštelės šeimininkams Rokiškio komandai pavyko išplėšti pergalę rezultatu 5:4.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos jaunimo rinktinės narys „Juodupės“ puolėjas Ernestas Trukšnys įmušė net tris įvarčius, tačiau solidžios persvaros komandai išlaikyti nepavyko. Antrajame kėlinyje „Rokiškis“ gynėsi gerokai sėkmingiau, įvarčius įmušė Vasilijus Fedotovas ir Igoris Afanasjevas.  Trečiojo kėlinio pradžioje Kasparas Falkas išlygino rezultatą, o Juodupės komandą į priekį vėl išvedė Mantas Sakaitis. Po „Rokiškio“ ledo ritulininko Simo Sakaičio sėkmės, pergalingą įvartį pelnė K.Falkas.

Turnyrinėje lentelėje „Rokiškis“ su 9 taškais pavijo Vilniaus „Hockey Punks“, kurie taip pat surinkę 9 taškus ir dalijasi 6-7 vietas. Tuo tarpu „Juodupė“ su 12 taškų išlieka ketvirti.