Čempionato nugalėtojai Tomas Smedins ir Reinis Pekmanis. D. Zibolienės nuotr.

Finišavo Rytų Europos paplūdimio tinklinio vyrų čempionato antrasis etapas. Pagrindinį prizą laimėjo latvių Tomo Smedins ir Reinio Pekmanio duetas.

Finalinėje kovoje jie labai permainingoje kovoje 3:1 (15:8, 8:15, 16:14, 15:7) nugalėjo rusų tinklininkus Ruslaną Bykanovą ir Nikitą Liaminą.

Čempionate dalyvavo Europos tinklinio elitas – viena ryškiausių Latvijos sporto žvaigždžių, bronzinis Londono olimpinių žaidynių medalininkas Martins Plavins su  partneriu Aleksandrs Solovejs, šiemet jau atšventę įspūdingas pergales FIVB Anapa Open bei CEV Sattellite Antalya varžybose. Iš Rusijos atskrenda 2014 m. CEV Sattellite Anapa turnyro nugalėtojas Ruslanas Bykanovas su nauju partneriu Nikita Liaminu.

Čempionato atidarymo akimirkos “Gimtojo Rokiškio” internetinės svetainės www.grokiskis.lt foto ir videogalerijose.