Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2013 m. gegužės 23 d.
Horoskopai
 
  • Avinas
  • Jautis
  • Dvyniai
  • Vežys
  • Liutas
  • Mergele
  • Svarstykles
  • Skorpionas
  • Šaulys
  • Ožiaragis
  • Vandenis
  • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 


22 dieną: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita

23 dieną: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė

24 dieną: Gerardas, Joana,Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas



 





Aktualijos
Daugiau kategorijos straipsnių Spausdinti
 
„Pumpurėlio“ lopšelis-darželis išlydi kitų darželių vaikus
Direktorė Z.Matuzonienė su studentėmis, pavaduojančiomis auklėtojas vasaros metu, Vytaute (iš kairės), Žydrūne ir Gabriele.

Vakar lopšelis-darželis "Pumpurėlis" išlydėjo miesto ikimokyklinių įstaigų vaikus. "Pumpurėlis" - vienintelė miesto švietimo įstaiga, vasaromis dirbanti jau daugiau nei 10 metų. Šiemet ji švęs jubiliejų...

Spėja
Liepą ir rugpjūčio pradžioje "Pumpurėlį" lankė apie 150 mūsų miesto mažylių: 36 - "Linelio", 22 - "Nykštuko" lopšelių-darželių, po 19 - "Varpelio" ir "Ąžuoliuko" darželių-mokyklų bei 54 - paties "Pumpurėlio".
Anot direktorės Zitos Matuzonienės, kitų įstaigų vaikus "Pumpurėlis" priima jau daugiau nei 10 metų, todėl problemų nekyla.
"Išmokome, įpratome. Pirmąją savaitę grupėse būna neramu: kitų darželių vaikams reikia laiko apsiprasti naujoje vietoje. Vieni adaptuojasi labai greitai, kiti ilgiau būna sunerimę, bet didelių problemų nekyla", - sakė direktorė.
Vasarą "Pumpurėlyje" vyksta įvairūs remonto darbai. Šiemet buvo sutvarkyti priėmimo kambariai, remontuojama judesio korekcijos salė.
"Spėjame, nes dirbame visą vasarą", - kalbėjo p. Matuzonienė.
Pašnekovė džiaugėsi darbščiomis, kultūringomis ir atsakingomis rokiškėnėmis studentėmis, kurios lopšelio-darželio auklėtojas pavaduoja jau kelintą vasarą. Šiemet jų įdarbinta daugiau nei dešimt. Direktorė pastebėjo, jog merginos labai myli vaikus, o tėvai jomis yra patenkinti.
Direktorė Z.Matuzonienė nepraleido progos padėkoti Rokiškio Rotary klubui: šiemet rotariečiai darželiui padovanojo pavėsinių duris.
Miesto ikimokyklinės įstaigos pradės dirbti rugpjūčio 13 d. Tiesa, "Nykštuko" lopšelio-darželio vaikai ir toliau lankys "Pumpurėlį": "Nykštukas" bus remontuojamas iki pat rugsėjo mėn.

Daugiau šeštadienio GR


Reda Milaknienė
Publikavimo data: 2012.08.10
 
Pastabos / Komentarai7
 
*
*
*
- Komentarai bus publikuojami po patvirtinimo
  • ! Įžeidžiantis komentaras?

    o kuo neįtinka dabartinė darželio direktorė ? Kol kas neįsivaizduoju jos poste geresnės ir labiau besirūpinančios vaikais ir darželio buitimi kaip ji. Tad savo nepagrįstus komentarus pasilaikykit sau ir visiems bus ramiau ;)

    2012.08.18 02:36:38
  • jonasĮžeidžiantis komentaras?

    reikia ir direktores jau visam isleisti atostogu pailsekit moterys argi jau sunku uzleisti jaunom merginom vietas pasidziaukit savo gyvenimu gana jau gana juk gyvenimas toks trumpas ir trapus lyg siulo gija

    2012.08.13 20:29:09
  • IrenaĮžeidžiantis komentaras?

    Labai šaunu, kad auklėtojos jaunos, darbščios merginos. Sėkmės

    2012.08.13 13:55:01
  • MamaĮžeidžiantis komentaras?

    Smagu, kad studentės įsidarbina vasaros atostogų metu, bet būtų šaunu , kad ir vadovo postą jau perduotų jaunam sumanian protingam žmogui.

    2012.08.13 10:33:48
  • to plepceiĮžeidžiantis komentaras?

    o ka valdzia pasidomes,negi cia darzelis nusprendzia apie mokesti,cia gi pacios valdzios t y.savivaldybes sprendimas ,o darzelis niekuo detas del to. Va, kad kasmet tik ,,Pumpurelis'' dirba - cia jau kita kalba -to nenori kiek zinau ir pacios darbuotojos.

    2012.08.11 19:00:49
  • To plepceĮžeidžiantis komentaras?

    Už pamaininį darbą 7 praleistos dienos yra pateisinamos.

    2012.08.11 17:27:32
  • plepceĮžeidžiantis komentaras?

    Visiska nesamonė kas cia sprendzia kad dirbtu tik pumpurėlis? Galetu kas met pamainomis dirbti budintys darzeliai. Gaunasi santazas jei nori vaika vesti vasara i budinti darzeli kad nereiketu mokėti uz dienas kurias nelanko vaikas is kito darzelio galioja tik gydytojo pazyma. Negalioja tevu pazyma apie pamainini darba. Jei per iseigines nevedi vaiko vis vien turi susimokėti.... Kodel taip yra galetų valdzia pasidomėti.... Dirbantys tevai pamainomis neturi kitos iseities tik mokėti uz dienas kurias ju vaiko niekas neugdė ir niekas nemaitino.

    2012.08.11 13:37:31
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui