Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2016 m. balandžio 30 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Kaip galima padėti benamiams?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
reklama
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 29 d. Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita

Balandžio 30 d. Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas

Gegužės 1 d. Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas

Gegužės 2 d. Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas

Gegužės 3 d. Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė

Gegužės 4 d. Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija
  

 


 

 

 

 Aktualijos
Daugiau kategorijos straipsnių Spausdinti
 
„Nikodemų“ šiemet nebus
N.Lungienė tikisi kitais metais atnaujinti tradicinį Teatro dienos renginį. D.Zibolienės nuotr.

Tarptautinės teatro dienos proga Kultūros centras rengdavo tradicinį vieną įdomiausių miesto renginių – „Nikodemų“ statulėlių įteikimą. Šiemet dėl pinigų stygiaus jo nebus.   

Vietoj statulėlių - premjera
Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Kultūros centras kvies rokiškėnus į Rokiškio liaudies teatro premjerą - Eligijaus Daugnoros režisuotą pjesę „Nebylys“. Po jos numatomas uždaras Liaudies, Jaunimo ir Bajorų kultūros centro teatrų vakaras.
Kultūros centro režisierė, scenaristė Neringa Danienė sakė, kad šventinio vakaro metu planuojama įteikti kelias „Nikodemų“ statulėles jų nusipelniusiems bei prisiminti įspūdingiausius rajono teatrinius darbus ir vaidmenis.
Deja, rokiškėnai „Nikodemų“ šventės šiemet nesulauks, nes trūksta lėšų šiam renginiui organizuoti. 
„Nenusipirkę miltų, duonos neiškepsime“, - sakė pašnekovė. Ji apgailestavo, jog respublikiniai fondai neskiria pinigų vietiniams renginiams, nesvarbu, kad jie įdomūs ir reikšmingi miestui.

Nėra pinigų
„Mes neturime lėšų tokiems renginiams kaip „Nikodemai“ ar Senųjų metų palydos. Kultūros darbuotojams šie metai nepaprastai sunkūs. Uždirbtas lėšas turėsime skirti komunalinių paslaugų mokesčiams sumokėti“, - sakė Kultūros centro vadovė Nida Lungienė.


Daugiau ketvirtadienio "Gimtajame..."


Reda MILAKNIENĖ
Publikavimo data: 2012.03.14
 
Pastabos / Komentarai11
 
*
*
*
- Radote klaidą? praneškite mums
 • NikėĮžeidžiantis komentaras?

  Galima Neringa ir be didelių lėšų padaryti šventę tik tam reikia labiau pasukti galvelę

  2012.03.16 18:52:42
 • SVENTEĮžeidžiantis komentaras?

  visuotinos sventes , melagio diena , geguzes 1 d. . tikrai sioms sventems nereikia pinigų. tai visa tauta vienijancios sventes.

  2012.03.15 16:10:39
 • PetrasĮžeidžiantis komentaras?

  Direktorei, kaip visada, pinigu trukumas...Kiek staripsniu skaitau, tiek visada apie pinigus tik kalbama. Idomiai skamba, kai kulturos centras turi patalpas, dideli buri darbuotoju, aparatura, rekvizita. Ar tikrai dar reikia tukstanciu graziai sventei surengti? Imkit pavyzdi is kaimo kulturos darbuotoju, jie sventes surengia visai be pinigu, netgi neturedami tokios materialines bazes ir keliasdesimt darbuotoju...Tai tik atsikalbinejimai ir nenoras dirbti, arba noras pasidaryti svente sau, o ne visuomenei!

  2012.03.15 11:31:15
 • ha - haĮžeidžiantis komentaras?

  pritariu aukso amzius kulturai buvo komunistu laikai. mokiklose taipat statomi spektakliai ar jie bus priskirti prie teatro. o teatru diena teatralams. juk gaisrininku deina , mokantis plaukrt neina svesti kartu.

  2012.03.15 09:22:47
 • NidaiĮžeidžiantis komentaras?

  Organizuoti renginiui daug pinigu nereikia ir tikrai ne daugiau,kaip kad uzdaram vakarui,kur,kaip praktika rodo,vaišių visokio pobūdžio tikrai netrūksta. Kas nežinote,tai kultūros centre dirba virš 30 žmonių,o kai kurie išrinktieji dirba ir po pusantro etato,tik nesimato,kad jie dirbtų po 12 valandų.Tai ir nebelieka vietos kuribingiems žmonėms,kurie vietoj vakarėlių,galėtų organizuoti renginius.

  2012.03.15 07:53:18
 • AhaĮžeidžiantis komentaras?

  Lungienei,kaip visada,truksta ir truksta pinigu...Ne viskas pinigais matuojama.Paziurekit i kaimo kulturos darbuotojus,jie be pinigu puikiausias sventes padaro!Juk turit tiek darbuotoju,patalpas,aparatura...Ko dar jums reikia???

  2012.03.14 22:55:51
 • gigasĮžeidžiantis komentaras?

  Nu,ir ačiū Dievui.Ši šventė buvo graži,bet visiškai išsigimusi.Teatro dienos proga buvo apdovanojami žmonės,kurie su teatru visiškai jokio ryšio neturi.Atseit, bandoma juokauti,bet juokaquti reikėtų Balandžio 1-ją.O teatro dienoj reikėtų teatro veikėjus pagerbti.

  2012.03.14 20:45:11
 • NepatenkinaĮžeidžiantis komentaras?

  Jei kultūros rūmų direktorė pinigus labiau leistų reikalingiem ir rimtiem tikslams, tada užtektų pinigų ir Nikodemų statulėlių įteikimams, juk kiekvienais metais tokia graži šventė būna, o šiemet kai buvo labiausiai laukiama, nesugeba padaryti..

  2012.03.14 20:10:48
 • Užsičiaupk...Įžeidžiantis komentaras?

  Prie komunistų kultūrinis gyvenimas klestėjo tiesiogine ta žodžio prasme. Dabar klesti tik spekulentai...

  2012.03.14 19:27:35
 • LitwinasĮžeidžiantis komentaras?

  neturit įdėjų, ryžto ir noro kažką daryti o ne pinigų...

  2012.03.14 19:24:03
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui