Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. spalio 22 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar jau ruošiatės Vėlinėms?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 
Spalio 22 dieną:  Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.

Spalio 23 dieną: Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas.

Spalio 24 dieną: Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2184

Mokytojų dienai - šventinė programa

Tarptautinė mokytojų diena Rokiškio kultūros centre bus minima spalio 3 dieną.

Skaityti toliau
 

Mūsų artojas - ketvirtas tarp geriausių šalies arimo meistrų

Rugsėjo 18-19 dienomis Kėdainių rajono Mantviliškio kaime vykusiose respublikinėse artojų varžybose mūsų rajono garbę gynė jaunas ūkininkas Vytautas Šliakas iš Rokiškėlių kaimo (Jūžintų sen.).

Skaityti toliau
 

„Akropolyje" - rokiškėnų fotografijų paroda

Vilniaus „Akropolio" prekybos centre eksponuojama rokiškėnų fotomenininko Žygimanto Jasiulionio ir instruktoriaus, inžinieriaus, profesionalaus piloto Evaldo Černiausko fotografijų paroda. Joje - nuotraukos iš paukščio skrydžio Estijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje.

Skaityti toliau
 

Iš kokios balos tas dosnumas?

Valdžia mestelėjo dosnumo. Net nelaukdama Naujųjų, nuo spalio pakėlė minimalią algą iki 1035 litų. Nuo Naujųjų nežino, ar dar kels, bet visko gali būti. Kitais metais pakels ir pensijas,  vidutinė senatvės pensija didės maždaug 3,5 lito. Ir kompensacijas pensininkams mokės, 90 milijonų litų šiemet, po 180 milijonų per ateinančius dvejus metus. Nuo kitų metų didina ir ligos pašalpas, už 3- 7 ligos dienas mokės nebe 40, o 80 procentų susirgusiojo vidutinio darbo užmokesčio.

Skaityti toliau
 

Konstitucijos egzaminas: rekordinis dalyvių skaičius, bet į antrąjį turą niekas nepateko

Rugsėjo 30-ąją jau aštuntąjį kartą surengtas Konstitucijos egzaminas. Šįsyk į rajono savivaldybės salę pasitikrinti, kaip išmano pagrindinį valstybės egzaminą, atvyko net 8 asmenys. Palyginti: ir pernai, ir užpernai išbandyti jėgas išdrįso vos po du rokiškėnus. Deja, šiemet peržengti atrankos barjerą ir iškopti į antrąjį turą nepavyko nė vienam pretendentui.

Skaityti toliau
 

Šimto litų banknotas - už degtukų dėžutę. Kaip elgtis pardavėjui?

Pirmą kartą šalies istorijoje pinigų keityklomis taps ne tik bankai, bet ir parduotuvės, vaistinės, mokyklų valgyklos. Viena didžiausių smulkiojo verslo bėdų - sukaupti padidintą grynųjų pinigų kiekį. Juk pirkėjui, paprašiusiam degtukų dėžutės, kuri kainuos, tarkime, 15 euro centų, ir pateikus 100 Lt banknotą, pardavėjas turės atiduoti 28,81 euro...

Skaityti toliau
 

Dingo be žinios

Biržų rajono policijos komisariatas ieško be žinios dingusio Germaniškio (Biržų raj.) kaimo gyventojo Zigmo Adomėno (gim. 1952 m.). 2014 m. rugsėjo 24 d. iš Suosto kaimo vyras išvyko pas draugą į Biržų miestą ir iki šiol negrįžta.

Skaityti toliau
 

Pareigūnams siūlė kyšį

Rugsėjo 30-osios naktį Rokiškio miesto Laisvės ir Kauno gatvių sankryžoje dokumentams patikrinti pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A4". Jį vairavo telšiškis D. A. (gim. 1984 m.). Pareigūnai įtarė, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Įtarimai pasitvirtino: alkoholio matuoklis parodė 1,75 prom. girtumą.

Skaityti toliau
 

Grasino susidoroti

Rugsėjo 29 d. rokiškėnei V. P. (gim. 1983 m.) grasino buvęs sugyventinis. Apie 20 val. T. P. (gim. 1978 m.), atėjęs prie moters nuomojamo buto, išdaužė langą, grasino ją nužudyti, užgauliojo žodžiais. Vyriškis buvo neblaivus (1,68 prom.).

Skaityti toliau
 

Sumušė pažįstamas

Rokiškėną J. L. (gim. 1956 m.) rugsėjo 29 d. apie 18 val. sumušė į jo namus atėjęs neblaivus pažįstamas K. S. (gim. 1989 m.).

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui