Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. balandžio 21 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Kiek investuosite į pavasarinį garderobo atnaujinimą?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Balandžio 20 d.:Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

Balandžio 21 d.Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 1786

Budintis žurnalistas

Šį savaitgalį budi "Gimtojo Rokiškio" korespondentė Dalia Zibolienė. Apie nelaimes, įvairius įvykius, nusikalstamas veiklas praneškite jai tel. (8-620)78249.  

Skaityti toliau
 

Buvęs komisariato viršininkas – slaptas konservatorių ginklas

Daugiau nei prieš mėnesį iš darbo į pensiją išėjęs Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Stasys Meliūnas nutarė nerti į politinį gyvenimą: šią savaitę jam įteiktas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nario bilietas.

Skaityti toliau
 

Skelbiamos „Nikodemų“ nominacijos

Kovo 27 d. 17.30 val. Rokiškyje vėl rengiama „Nikodemų" statulėlių įteikimo ceremonija. Šių metų  aprangos kodas - „Kaukių balius". Venecijos karnavalo nuotaika siūloma žaisti ne tik dalyviams, bet ir visiems žiūrovams. Organizatoriai žada jiems puikų šou, išskirtinę aukšto lygio nominantų programą. Bus daug svečių, staigmenų, linksmybių ir nevaržomų improvizacijų. Svarbiausia - nusipirkite bilietus ir ateikite nusiteikę geranoriškai. Juk tai - Tarptautinė teatro diena. Be to, šiemet - Teatro metai, o jau Rokiškis šioje srityje neturi sau lygių...

Nominantai į renginį šiemet važiuos prabangiais senoviniais automobiliais, kurių vieno vertė - ne mažiau kaip 100 tūkstančių litų. Tai trys senovinių automobilių klubui „Klasika" priklausantys - vieninteliai Europoje „Studebaker Commander Coupe" (pagamintas 1955 m.) bei „Merkury Comet Convertible" (pagamintas 1964 m.), to meto JAV prabangos standartas - „Cadillac Eldorado" (pagamintas 1978 m). Taip pat   rokiškėnams priklausantys du JAV prezidentų automobiliai „Linkoln Continental".

Bilietų į renginį dar yra, šventės dieną jie bus brangesni...

Skaityti toliau
 

Policija ragina skubiau tvarkyti ginklų dokumentus

Iki registracijos pabaigos likus trims mėnesiams, žmonės neskuba registruoti dujinių pistoletų (revolverių), nedidelės galios
(2,5 J–7,5 J) šaunamųjų ginklų.

Skaityti toliau
 

Ar rokiškėnai sulauks baseino?

Savivaldybėje kovo 21 d.  vyko pasitarimas, kuriame aptartos plaukimo baseino Rokiškyje statybos. Savo skaitytojų klausiame - ar tikite, kad Rokiškis  kada nors turės baseiną?

Skaityti toliau
 

Dingo garbaus amžiaus obelietė

Obelietė R. B. policijai pranešė, jog kovo 15 ar 16 d. iš namų S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Obeliuose, išėjo jos motina Liucija Krasauskienė (gim. 1932 m.). Senyvo amžiaus moteris iki šiol negrįžta.

Skaityti toliau
 

Mažiausiai seniūnijai - didžiausias policijos dėmesys

Šiemet Kazliškio krašte policija registravo 8 nusikalstamas veikas, o pernai per visus metus - 22. Rokiškio rajono policijos komisariato vadovybė nutarė šioje seniūnijoje sustiprinti pajėgas.

Skaityti toliau
 

Jums svarbi informacija - jau artimiausiu metu

Gerbiami „Gimtojo..." skaitytojai įpratę laikraštyje rasti mirusių krašto žmonių sąrašą, atsiprašydami už nesklandumus, kilusius dėl to, kad Teisingumo ministerija uždraudė Civilinės metrikacijos skyriui teikti duomenis apie mirusiuosius, o kita tarnyba šiam darbui tebesiruošia, turime ir gerų žinių.

Skaityti toliau
 

Istoriniais medžiais rūpinsis ir seniūnas

Pavasario lygiadienio ir Žemės dienos proga visuomeninės organizacijos „Tyzenhauzų paveldas“ pirmininkas Raimondas Sirgėdas Rokiškio miesto seniūnui Arūnui Krasauskui įteikė Ąžuolų gatvės ekspertizės duomenis.

Skaityti toliau
 

„Neįgaliojo“ ženklo vartojimo subtilybės, arba „tokie įstatymai...“

35 proc. darbingumo lygį ir negalią turinti rajono gyventoja prašė pasidomėti, ar ji nenusižengtų įstatymams, jeigu savo turima „Neįgaliojo“ ženklo kortele pažymėtų automobilį asmens, atvežusio ją į prekybos centrą ar gydymo įstaigą tam, kad šis galėtų parkuotis neįgaliesiems skirtose vietose...

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui