Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. lapkričio 26 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar pritariate siūlymui naikinti administracines baudas už vertimąsi prostitucija?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Lapkričio 26 dieną: Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija, Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus.

Lapkričio 27 dieną: Egmontas, Eidenė, Eidenis, Gintenė, Gintenis, Gintilas, Gintilė, Rimgauda, Rimgaudas, Rimgaudė, Rufas, Steponas, Vakarė.

Lapkričio 28 dieną: Butvydė, Daujota, Daujotas, Daujotė, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Imantas, Imantė, Imina, Iminas, Iminė, Saturninas.

 


Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2930

Skaitykite ketvirtadienio "Gimtąjį Rokiškį“

Skaitykite ir prenumeruokite "Gimtąjį Rokiškį" - čia visos krašto naujienos

Skaityti toliau
 

Rugsėjo viduryje rokiškėnai danguje matė krintantį meteoroidą

Rugsėjo 13-osios pavakarę dalies rokiškėnų matytas iš dangaus kritęs kūnas sudomino ne tik vietinius gyventojus, bet ir specialistus iš sostinės.

Skaityti toliau
 

Apie saugią klasę ir mažuosius „patrulius“

Netolerancija patyčioms ir net mažiausio konflikto sprendimai kasdien vis labiau dažniau pasitaiko mūsų kasdienybėje. Laiku pastebėti signalus apie bręstantį negatyvų reiškinį, pastebėti tuos, kurie pradeda tyčiotis ir tuos, iš kurių jau tyčiojamasi, itin svarbu pradinėse klasėse ir net vaikų darželiuose. 

Skaityti toliau
 

Vieno pastato istorija: planavo skirti remtiniems, atiteks pinigingiems

Po gaisro „vaiduokliu“ tapęs senosios ligoninės pastatas Vytauto gatvėje taps labai paklausus. Miesto strateginėje vietoje, jaukioje gamtos apsuptyje esantis statinys turėjo tapti socialiniu būstu, tačiau bus parduodamas aukcione. Rekonstrukcijai ruošto pastato projektas, kurio vertės tarybos nariams sužinoti nepavyko, iškeliavo į šiukšlyną.

Skaityti toliau
 

Politikai susikibo dėl aikštelių remonto: kurią pirmiau – „Ąžuoliuko“ ar ligoninės?

Rajono taryba eilinį kartą patvirtino, kad vietos politikų priiminėjamos tvarkos – „šakėmis ant vandens“.

Skaityti toliau
 

Dingo aliuminio pastoliai

Vyras (gim. 1974 m.), gyv. Rokiškyje, pranešė, kad lapkričio 3 d. 7.30 val. pastebėjo, jog nuo statomo namo Rokiškyje, Serapiniškių g. dingo aliuminiai pastoliai. Nuostolis – 1 500 eurų.

Skaityti toliau
 

Prasidėjus lapkričiui – gausu vagysčių ir greičio mėgėjų

Spalio 26–lapkričio 1 dienomis Panevėžio apskrityje užregistruota 912 įvykių, iš jų – 100 nusikaltimų. Jau išaiškinta 30 nusikaltimų (iš jų 24 karštomis pėdomis), nustatyti 33 įtariamieji. Pradėti 86 ikiteisminiai tyrimai – 39 dėl vagysčių (apvogta 10 gyvenamųjų namų ar butų, 6 automobiliai, 4 nuolat negyvenami namai ar sodybos, 15 kitų vagysčių), 18 dėl smurto artimoje aplinkoje, 4 dėl viešosios rimties trikdymo, 3 dėl sukčiavimo, 4 dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 6 dėl dingusių be žinios (2 iš jų – dėl nepilnamečių), 10 mirties priežasčiai nustatyti.

Skaityti toliau
 

Senelių globos namų gyventojai grįžta į senąsias patalpas

Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos senelių namų gyventojai vėl kraustosi - baigta Vytauto gatvėje esančių senųjų patalpų renovacija. Nuo praėjusių metų rudens Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos bendrabučio (Kauno g.) ketvirtame aukšte laikinai gyvenę senoliai šiąnakt jau nakvos naujuose kambariuose.

Įstaigos atnaujinimui bei čia gyvenančių senjorų orios senatvės užtikrinimui buvo skirta 1 mln. 41 tūkst. 244, 83 eurų.

Skaityti toliau
 

Lapkričio 3 – oji – medžioklės globėjo Šv.Huberto diena

„Didžiausia šventė medžiotojams bus, kai galėsime pradėti aktyvias varymines medžiokles. Nors sezoną pradėjome spalio 24 d., tačiau dėl medžioklėms nepalankios gamtos – nenukritusių medžių lapų, tądien medžioklių organizuota negausiai. Praėjusį savaitgalį lankėme artimųjų kapus, tad realiai sezoną įsibėgės lapkričio 7 d.“, - sakė Rokiškio Medžiotojų ir žvejų draugijos vadovas Jonas Kubilius, kolegoms palinkėjęs taiklių šūvių, puikios nuotaikos ir palankių orų.

Skaityti toliau
 

Praėjusį mėnesį mirusių tris kartus daugiau nei gimusių

Rokiškio civilinės metrikacijos duomenimis, praėjusį mėnesį rajonas neteko kiek daugiau nei pusšimčio – 57, gyventojų. O gimimų užregistruota net tris kartus mažiau – 17: pasaulį išvydo 10 berniukų ir 7 mergaitės. Kiek įmantresnius vardus: Hubertas, Estrėja, Airina, savo atžaloms suteikė keli tėveliai. Daugiausiai vyrauja paprasti: Dominykas, Pijus.  

Spalio mėnesį aukso žiedus sumainė ir amžiną meilę prisiekė 12 porų, o ištuokų civilinės metrikacijos darbuotojos registravo per pus mažiau -6.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui