Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2015 m. vasario 01 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Šiandien
 
Daugiau straipsnių
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar norėtumėte savanoriauti?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Sausio 31 dieną: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

Vasario 1 dieną: Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris.

Vasario 2 dieną: Kandida, Kandidas, Orinta, Orintas, Rytis, Valdas, Valdemaras, Valdimantas, Valdonė, Vandenė, Voldemaras.

 

 

 


 

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2626

Termoviziniai tyrimai patvirtino, kad renovuoti daugiabučiai šiltesni

Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) darbuotojai, patikrinę kelias dešimtis 2014 metais renovuotų daugiabučių, nustatė, kad patikrintieji namai yra gerokai šiltesni negu iki modernizavimo.

Skaityti toliau
 

Maineivų gyventojai – be elektros

Maineivų kaimo žmones neviltyje: dėl maro reikėjo išskersti kiaules. Šaldikliuose laikoma mėsa genda, nes labai dažnai nėra elektros. Pernai gruodį namuose buvo tamsu 4 dienas, šiemet –3, netolimoje ateityje nusimato dar vienas elektros tiekimo atjungimas. Ką daryti su delikatesinės naminės kiaulienos prigrūstais šaldikliais – neaišku...

Skaityti toliau
 

Degė namas

Vaineikių kaime (Kamajų sen.)  degė gyvenamas namas. Ugniagesiai iš pradžių gavo informaciją, kad  užsiliepsnojo kamino suodžiai, o nuo jų ugnis išplito į pastatą. 

Skaityti toliau
 

Šv. Kristoforo progimnazijoje paroda "Išsaugota tiesa"

Sausio 12 d. Vilniuje šv. Kristoforo progimnazijoje pristatyta paroda "Išsaugota tiesa", kurią parengė Laisvės kovų istorijos muziejaus Obeliuose vedėjas Andrius Dručkus ir mūsų kraštietis fotomenininkas Klaudijus Driskius.

Skaityti toliau
 

Rokiškyje svečiavosi Jekabpilio delegacija

Metų pradžioje Rokiškio rajono savivaldybėje lankėsi Jekabpilio (Latvija) miesto savivaldybės delegacija, vadovaujama mero pavaduotojo Janio Raščevskio.

Skaityti toliau
 

Registrų centras: nusiviliama mažosiomis bendrijomis

Uždarųjų akcinių bendrovių ir individualių įmonių populiarumas pernai pastebimai išaugo, tačiau steigėjai nusivilia mažosiomis bendrijomis, remdamasis statistika, praneša Registrų centras.

Skaityti toliau
 

Lietuvą užplūdo eurų klastotės

Lietuvoje netyla pranešimai apie galimai suklastotas eurų kupiūras. Policijos departamentas per parą iš įvairių šalies kampelių gavo dešimt pranešimų apie tikėtinai suklastotus banknotus.

Skaityti toliau
 

Žiemos išdaigos vaikų kelionės į mokyklą nesutrukdė

Kiekvieną rytą į mokyklą atvežama, o po pamokų į namus parvežama iki 1 tūkst. 418 rajono mokinių, tai yra per 37 proc. besimokančiųjų. Užpustyti ar pažliugę keliai, šlapdriba neretai tampa išbandymu vairuotojams, vežantiems vaikus.


Skaityti toliau
 

Laiptinių valymas: šveisti patiems ar samdyti valytojus?

Privačių namų gyventojai nesuka galvos, kas turi plauti koridorių ar šluoti kiemą. O štai daugiabučių laiptinėse šveisti langus, plauti grindis, šluostyti dulkes ir voratinklius iš pakampių – niekieno problema. „Gimtojo Rokiškio“ svetainėje aktyviai diskutuota, kas turi valyti daugiabučių laiptines – gyventojai ar UAB „Rokiškio butų ūkis“. Ir ši paslauga, žinoma, nebūtų teikiama už dyką.

Skaityti toliau
 

Kadencijos pusiaukelę peržengusios Vyriausybės vadovas: „Lietuva – ES augimo lyderė“

sausio 9-ąją Vyriausybėje ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su regioninės žiniasklaidos atstovais aptarti 2014-aisiais Vyriausybės nuveiktus darbus, pasidalyti mintimis apie ateities planus, pakalbėti aktualiomis temomis.

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui