Prenumerata El. paštu RSS Padaryk pirmuoju 2014 m. spalio 25 d.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Apklausos
 
Ar jau ruošiatės Vėlinėms?
Rezultatai
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Bendraukime
 
Visi kontaktai
reklama
Top100.lt
Horoskopai
 
 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vežys
 • Liutas
 • Mergele
 • Svarstykles
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Vardadieniai
 

Spalio 25 dieną: Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė; 

Spalio 26 dieną:  Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita;

Spalio 27 dieną: Ramojus, Tautmilė, Sabina, Vincentas, Vincas.

Aktualijos
 
Atrinkta straipsnių: 2181

Apšvarino ganyklą

J. K. gyvenanti Kirkūnų (Rokiškio kaim. sen.) kaime, spalio 1 d. rytą atėjusi į netoli namų esančią ganyklą, neberado elektrinio piemens „Corral 3500", automobilinio akumuliatoriaus „Vatra" ir dviejų plastmasinių vandens talpyklų.

Skaityti toliau
 

Pasigedo dviračio

Rokiškėnas R. L. į policiją kreipėsi dėl pavogto dviračio. Rugsėjo 21 d. apie 14 val. išėjęs iš „Rospo" sporto klubo neberado jam priklausančio mėlynos spalvos sportinio dviračio „Scott", kurį buvo palikęs sporto klubo koridoriuje.

Skaityti toliau
 

Budintis žurnalistas

Jūs bet kada galite paskambinti ir pasidalinti žiniomis apie svarbius įvykius bei nusikaltimus ir nelaimes su savaitgaliais budinčiais žurnalistais. Spalio 4-5 d. budi korespondentė Miglė KATINAUSKIENĖ. Jos tel. (8-620) 78245.

Skaityti toliau
 

Paskutinės "Aukštaitijos pirmenybių" rungtynės namuose

Spalio 4 d. 16 val. Kūno kultūros ir sporto centro stadione susitiks Rokiškio futbolo klubo komanda ir Panevėžio „SC Baltic".

Skaityti toliau
 

Ar šiandien lengva būti mokytoju?

Spalio 5-oji - Tarptautinė mokytojų diena. Ta proga Rokiškio kultūros centre vyko šventė. Joje specialią programą parodė moksleiviai, rajono pedagogus sveikino Švietimo skyriaus, savivaldybės, švietimo profsąjungų  atstovai, politikai.  

Skaityti toliau
 

Lietuva spalio 3-ąją

1458 m. Krokuvoje Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Kazimierui gimė sūnus, kuris buvo pavadintas tėvo vardu. Po mirties karalaitis Kazimieras paskelbtas šventuoju bei Lietuvos globėju.

1907 m. išleistas tautininkų laikraštis "Viltis", redaguojamas Antano Smetonos ir Juozo Tumo-Vaižganto.

Skaityti toliau
 

Į rokiškėnų klausimus atsakė Seimo narys Vytautas Saulis

Vytautas Saulis: Dėkoju visiems už klausimus. Atsiprašau, jei į kai kuriuos atsakyti nespėjau. Bet visada galite kreiptis į mane tiesiogiai - kiekvieną pirmadienį mano priimamajame (rajono savivaldybės 106 kabinete) arba paskambinti telefonu. Kitomis dienomis priimamajame dirba mano padėjėjai. Linkiu gražaus ir ilgo rudens, o per savivaldos rinkimus - teisingo pasirinkimo.

 

 

Skaityti toliau
 

Rokiškio dvare - dvarininkų desantas

Spalio 3-ąją Rokiškio dvare neeilinė diena - čia lankysis Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos nariai. Jie pirmąjį kartą asociacijos istorijoje susitikimą - konferenciją rengia Rokiškyje. Jame žada dalyvauti kultūros viceministras Romas Jarockis, Kultūros paveldo departamento vadovė Diana Varnaitė, asociacijos vadovai, nariai.

Skaityti toliau
 

Didesnė alga - didesnės ir privalomojo sveikatos draudimo įmokos

Spalio 1 d. minimali mėnesio alga padidinta 35 Lt - iki 1035 Lt, tad kyla ir privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos. 

Skaityti toliau
 
 
 
Sėkmingai nusiųsta draugui!
Uždaryti

Rekomenduok draugui